

Суспільство
П’ять яскравих онлайн-вечірок цього світу, які не гірші за живі
Якщо раніше ви частенько навідувались до клубу, а тепер сумуєте за тією атмосферою, у нас добрі новини. Не треба чекати відкриття клубів, як слід повеселитись. Адже багато клубів світового рівня не закрились на карантин, а й далі радують відвідувачів виступами відомих діджеїв та співаків – в онлайні. Тільки от алкоголь з вас.
Тим, хто ніколи не відвідував клубні вечірки, також варто задуматись: можливо, ви уникали нічного життя дарма? У вас є шанс це перевірити, адже за атмосферою такі онлайн-зустрічі мало чим відрізняються від клубної атмосфери наживо.
Клуб “Карантин”. Цифрові швейцари та віртуальний VIP-столик (Канада)
Організатори клубу “Карантин” описують самі себе як “Віртуальний досвід нічного життя”. Це частина все більш численних онлайн-майданчиків, які намагаються повторити в самоізоляції відчуття веселого суботнього вечора – лишень в затишку вашої вітальні.
Вхід сюди коштує 10 доларів, без плати цифровий швейцар вас не пропустить. Тут навіть є такий собі VIP-столик – приватний груповий чат, де ви зможете спілкуватися лише з друзями. Коштує такий 100 доларів.
Клуб “Карантин” проводиться через Zoom і за організацією не дуже-то й відрізняється від віддаленої робочої зустрічі. Але там є ді-джей, що врубає хаус та перемикається на нову групу відвідувачів кожні тридцять секунд. Це щось на кшталт чат-рулетки, лишень всі залишаються одягненими. До речі про дрес-код: у Club Quarantee стверджують, що він існує, але всі ходять (вдома) у толстовках та футболках.
Club Qurantine може похвалитися сотнями відвідувачів з усього світу. І так, якщо ви приєднаєтесь до онлайн-вечірки, точно як на вечірках наживо, побачите тут і професійних танцюристів, і казкових drag queens і навіть випадкових знаменитостей.
Unitedwestream. Як Берлін рятує клубну культуру на карантині (Німеччина)
Берлінська клубна сцена в спокійні часи приносить місту 1,6 мільярда доларів щорічно.
У п’ятницю, 13 березня, клубна культура Берліна зіштовхнулась з найбільшим викликом у своїй історії. Усе міське життя німецької столиці, зокрема і нічне, було офіційно закрито на карантин, аби запобігти поширенню коронавірусу.
Це значило, що понад 9000 працівників креативної сфери раптово залишились без роботи, а багато місць, які створювали особливу атмосферу міста, знаходяться на межі розорення.
Раз клуби в Берліні закриті, а цілий світ на карантині, в Берліні вирішили створити цифровий клуб. Міські клуби об’єднались у своєрідний кооператив та створили вебсайт, де відвідувачі можуть слухати діджеїв світового рівня та спілкуватися з віртуальними клубами з усього світу.
Карантинний клуб від D-Nice відвідують Бейонсе та Мішель Обама (Америка)
Деррік Джонс, більш відомий своїм сценічним іменем D-Nice, – легендарний американський диско-жокей, бітбоксер, репер, продюсер та фотограф, який розпочав свою кар’єру в середині 1980-х з групи хіп-хопу Boogie Down Productions.
Під час карантину в Instagram Live він виконує треки у класичному хіп-хопі, R&B та Afrobeats, На його онлайн-вечірки навідуються мегавідомі відвідувачі, серед яких Бейонсе, Марк Цукерберг та Мішель Обама.
Іnstagram вечірки з українськими попзірками від Радіо NRJ (Україна)
Слідкуйте за Instagram Радіо NRJ, якщо хочете весело провести час. Адже на карантині вони часто влаштовують справжній хоум-відрив і влаштовують стріми з зірками та смачними подарунками для слухачів.
На їх вечірках співали Jamala, KAZKA, Michelle Andrade, Аліса Тарабарова.
Потрапити на вечірку дуже просто – слідкувати за анонсами наступної вечірки у їхньому інстаграмі або на сайті.
“Закрита сцена” та світила української електронної музики (Україна)
Проєкт “Закрита сцена” від “Громадського” уже кілька років знайомить глядачів з українськими електронними музикантами та ініціативами зі сфери нічної культури.
Від початку роботи у 2017-му, 20ft Radio транслювали близько двох тисяч виступів музикантів і діджей-сетів, а також авторських програм і презентацій.
Якщо хочете потрапити на їх вечірку, уважно слідкуйте за їх Ютьюбом.
Суспільство

Альпініст із Латвії Юріс Улманіс завершив експедицію Антарктидою, під час якого збирав гроші на підтримку українських медиків через UNITED24. Наразі він зустрічається з громадами у США та розповідає американцям про війну в Україні.
Про це повідомили в UNITED24.
Експедиція до Південного полюса
Юріс Улманіс здійснив експедицію Антарктидою у січні 2025 року. Він збирав гроші через фандрейзингову платформу UNITED24 на підтримку українських медиків. Коли альпініст дістався Південного полюса, він розгорнув там український прапор із логотипом UNITED24.
Суспільний мовник Латвії LSM+ повідомляв, що Юріс Улманіс досяг Південного полюса 14 січня 2025 року. Він подолав 120 кілометрів по Антарктиді, а позаду себе тягнув 40-кілограмові сани із речами. У 2023 році альпініст зійшов на Еверест, де також здіймав український прапор.

Зустрічі з американцями
У березні чоловік вирішив організувати зустрічі з громадами у різних містах США. Юріс Улманіс розповідає про повномасштабну російсько-українську війну, свій досвід фандрейзингу та можливості для допомоги Україні.
Читайте також: 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО)


Про фонд UNITED24
UNITED24 — це офіційна фандрейзингова платформа України. За весь час діяльності через платформу зібрали понад 1,4 мільярда доларів. Завдяки цьому проєкту можна задонатити за п’ятьма напрямками:
- «Оборона»;
- «Гуманітарне розмінування»;
- «Медична допомога»;
- «Відбудова України»;
- «Освіта та наука».
Нагадаємо, що Барбра Стрейзанд закликала підтримувати українських медиків (ВІДЕО).
Раніше ми писали, що астронавт NASA Скотт Келлі під час візиту до Києва закликав допомагати Україні (ВІДЕО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка UNITED24
Суспільство

За посередництва Держави Катар із тимчасово окупованих територій вдалося повернути п’ять українських дітей. Це повернення втілили у межах ініціативи Bring Kids Back UA.
Про це повідомив уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.
На підконтрольну територію України повернули дітей віком від 11 до 16 років. Вони проживали у Криму та Донецькій, Луганській й Запорізькій областях.

У межах ініціативи вдалося повернути зокрема й 12-річну дівчинку, батько якої перебуває у полоні в росії. За останні три роки вона двічі змінювала своє місце проживання та мала конфлікти з матір’ю. Команда ініціативи змогла допомогти бабусі оформити опіку над дівчинкою. Надалі дитині надаватимуть усі необхідну підтримку.
Читайте також: Анджеліна Джолі підтримала 14-річну дівчину, яка постраждала від атаки росіян (ФОТО)
Також повернули хлопчика, який проживав з батьком та регулярно піддавався жорстокому поводженню з його боку.
«Мама намагалася самостійно вивезти хлопчика, але спроби були безуспішні. І лише завдяки зверненню до нашого офісу та залученості незмінного попередника Держави Катар матір та її син воззʼєдналися»‚ — написав Дмитро Лубінець.




Нагадаємо, що 11-річний хлопчик із Данії зібрав 34 тисячі данських крон для дітей з України (ФОТО).
Фото: фейсбук-сторінка Дмитра Лубінця
Суспільство

Випробуйте себе в знанні історії Києва: на кожній сторінці — старовинна фотографія та факт про конкретне місце, а на звороті — його сучасний вигляд і відповідь.
Дізнайтеся разом з ШоТам, наскільки добре ви знаєте столицю та її еволюцію крізь час.
Під час археологічних досліджень цієї вулиці виявили систему підземних тунелів і катакомб. Ці ходи використовували в різні періоди історії міста, наприклад, під час Другої світової війни.


Це місце розташоване між сімома вулицями, а влітку по вечорах тут відбувається шоу світломузичних фонтанів.


До 1500-річчя Києва цю памʼятку реконструювали, хоча точний вигляд оригінальної споруди залишався невідомим.


З кінця 18 століття на цій площі проводили відомі ярмарки, на яких збиралися купці з усієї Європи.


На початку 20 століття ця будівля слугувала місцем проведення балів, концертів і театральних вистав для київської еліти.


У 2015 році під час розкопок на цій площі археологи знайшли цілу вулицю часів Київської Русі та стародавні артефакти.


До 2001 року через цю площу, яка була важливим пересадковим пунктом у міській транспортній мережі, проходила трамвайна лінія.


Share: