Суспільство
Ночівля в космосі чи індіанських тіпах: 8 незвичайних українських готелів
Індіанське поселення “Indian Village”
Де: с. Красник, Верховинського району Івано-Франківської області
Вартість: 600 гривень за добу
Якщо ви хочете провести пару днів неначе у американських фільмах, то вам точно сюди. Вілла «Indian Village» – це справжнє поселення індіанців. Тут гостям пропонують оселитися в традиційних наметах-тіпі. Колись такі “домівки” були популярними у кочових племен Далекого заходу, тому з легкістю складались.
У “Indian village” все зроблене з комфортом для туриста. Для гостей тут є кілька варіантів урізноманітнити своє дозвілля: риболовля, веслування, піші та велосипедні прогулянки. Крім готових сніданків, ви можете і самі приготувати їжу на барбекю, або на мангалі.
Льодовий готель “Ice Hotel Bukovel”
Де: Буковель
Вартість: перегляд апартаментів готелю – 95 гривень, ніч – від 3300 з людини.
На гірськолижному курорті Буковель минулого року відкрили готель, який повністю зроблений з льоду та снігу. В зимовий сезон, окрім ночівлі, відвідувачі можуть поїсти в ресторані і випити напій з льодового посуду, або просто сфотографуватись. У сніговому будинку є п’ять двомісних номерів, де поміститься 10 осіб, а в ресторані – до 35 осіб.
Температура всередині коливається від +2 до +5. Для того, щоб гостям було комфортно ночувати, ліжко застеляють овечими шкірами та видають спеціальні спальні мішки.
Готель розташовано на трасі 1С, тож лижники і сноубордисти можуть безперешкодно до нього дістатися.
Розумний готель “IQ”
Де: Київ
Вартість: стандартний номер – 989 гривень за добу; напівлюкс – 1489 гривень за добу.
Якщо ви віддаєте перевагу сучасному відпочинку та технологіям, то зверніть увагу на готель «IQ». Гості столиці мають змогу пожити в номерах, які оснащені системою “Розумний будинок”.
Щоб сходити в душ, або провітрити кімнату, потрібно добряче помізкувати, як саме це зробити.
Хижина СПА
Де: м. Трускавець, Львівська область
Вартість: від 950 до 1150 гривень за двох
Це такий маленький острівець відпочинку посеред Трускавця. Тут на туристів чекає безліч зелених куточків, де можна відпочити та відновити свою енергію. Ви зможете провести час в повному релаксі, насолоджуючись дзюрчанням води фонтану, водоспаду чи потріскуванням полін у вогнищі просторої камінної зони.
У готелі є 45 комфортних номерів. Хижина СПА пропонує своїм гостям заспокійливу атмосферу екзотичного куточка планети, зимовий сад, вітамін-бар, ресторан і лаунж-бар “Кокон”, де можна чудово провести час за переглядом фільмів. У вартість проживання входить користування СПА-зоною, а також консультація лікаря терапевта, перегляд фільмів в кінотеатрі і доставка мінеральної води з бювету.
Етно-готель “Історія“
Де: с. Поляниця Івано-Франківська область
Вартість: 1600 гривень за стандарт і 7000 за шале “Вечорниці”.
На найвищій точці селища Поляниця, в тихому й затишному місці, розташувався захоплюючий етно-готель «Історія». Кожна деталь інтер’єру просякнута духом часу: Кам’яний вік, Трипілля, Скіфія, Київська Русь, Кріпацтво.
В інтер’єрі номерів гармонійно поєднуються дизайнерські рішення з сучасним оснащенням. Увечері тут можна провести час за більярдом, або організувати застілля і поласувати національними та європейськими стравами. У вартість проживання включений лише сніданок. Для відпочивальників, які приїхали в Карпати влітку, готель «Історія» пропонує організацію походів в гори, а також катання на велосипедах.
Готель з дельфінами “NEMO”
Де: м. Харків
Вартість: двомісний номер – 1440/2000 грн/доба; люкс – 3240/4000 грн/доба.
Цей готель є незвичайним, бо тут є океанаріум і дельфінарій. Здавалось би, такий готель має розташовуватись десь в Одесі, але ні. Гості з всієї України приїжджають у Харків, щоб поплавати з дельфінами. Не рідко тут зустрічаються і туристи з-за кордону, адже NEMO – це єдиний готель з дельфінами в Європі.
Також в океанаріумі є білухи та тюлені. Тож до готелю варто вирушати з дітьми, їм неабияк сподобається такий відпочинок. Крім дельфінарію, в готелі є спа-зона і три великих басейни.
Всім гостям готелю надається 20% знижка на відвідування дельфінарію, океанаріуму, дайвінгу та купання з дельфінами.
Фрумушика-Нова
Де: Тарутинський район, Одеська область
Вартість: двомісний номер – 450 грн/доба; мисливський будинок – 2800 грн/доба.
Якщо вам справді хочеться відпочити від міської метушні, тоді точно варто завітати у готель “Фрумушика-Нова”. Це унікальне місце. оточене степами.
Господарі готелю тримають фазанів і вівцеферму, виготовляють натуральні делікатесні сири, роблять вино і розводять бджіл. Гостям вони пропонують оселитися в традиційних будиночках, які були у бессарабських селян на рубежі XIX-XX ст. Також тут можна відвідати етно-музей під відкритим небом і невеликий зоопарк, покататися на конях і політати на літаку, а також відправитися на полювання чи риболовлю.
Космічний готель
Де: Київ
Вартість: 950 гривень.
Наостанок пропонуємо вам ознайомитись з космічним готелем, який вже скоро відкриють у Києві. Тут туристи матимуть змогу переночувати у футуристичних капсулах і відчути себе героями фантастичних фільмів “Космічна одіссея” або “Інтерстеллар”.
У новому готелі будуть дійсно космічні технології: розумні матраци, ультра швидкісний Wi-Fi і система очищення повітря.А ще, у таких номерах встановлять безпечні камери схову, які можна буде відкрити за допомогою відбитків пальців.
Незважаючи на всю сучасність і незвичність готелю, ціни за ночівлю недорогі. Плюс до всього у вартість також входитиме комплект нічного одягу і косметика.
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі