Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Не лише EcoFlow. Шукаєте зарядну станцію? 8 виробників, які допоможуть пережити блекаут зі світлом

Опубліковано

Потрібна зарядна станція, але не знаєте, кому з виробників варто довіряти? Давно задивляєтесь на EcoFlow, але не проти розглянути бюджетніші варіанти? ШоТам проаналізував ринок та підібрав найкращі варіанти виробників портативних зарядних станцій, які врятують вас під час відключень світла та затяжних блекаутів. Від українських брендів – до станцій із сонячної Каліфорнії.

1. BanderaPower 

Український виробник BanderaPower вже встиг завоювати авторитет на світовому ринку. А одні з новітніх розробок BanderaPower 1.1 та BanderaPower-2 добряче служать нашим військовим на лінії фронту. Це багатоканальні зарядні станції, що створені для організації освітлення, обігріву та встановлення зв’язку у зоні бойових дій. Пристрої мають близько 10 виходів і роз’ємів, одночасно заряджають телефони, планшети, тепловізори та побутові електроприлади.

Станції BanderaPower доволі потужні: деякі дають змогу зарядити 50-60 телефонів на 100%, при цьому 5-6 девайсів можуть заряджатися одночасно. Сама конструкція важить до 17 кг. Пристрій упакований в захисний чохол, оснащений міцним плечовим ременем. Завдяки цьому переносити зарядну станцію доволі комфортно. Виробник також випускає запчастини, тож у разі поломки станції не варто хвилюватися щодо пошуку окремих деталей.

зарядна станція Бандера
Зарядна станція Bandera Power 225S.

2. EcoFlow 

Знайомий усім EcoFlow має чимало переваг: швидко заряджається (за півтори години – на 100%), легкий у перенесенні та перевезенні в багажнику та довговічний (ресурс АКБ на 3 тисячі циклів передбачає тривале використання). Зарядну станцію можна живити від розетки, сонячної батареї та автомобіля. 

Лінійка River підходить для використання у будинку та офісі, Delta — розрахована на більш потужну техніку та здатна живити навіть холодильник. Залежно від моделі та параметрів до електростанції можна увімкнути від 6 до 11 пристроїв одночасно. 

Крім того, компанія EcoFlow дозволяє збільшити потужність своїх пристроїв за допомогою додаткових акумуляторів. До того ж власники EcoFlow можуть встановити мобільний додаток, у якому зручно слідкувати за роботою станції. Тобто, перебуваючи за межами будинку, ви зможете вмикати та контролювати свій пристрій за допомогою смартфону. 

 зарядна станція ЕкоФлоу
Зарядна станція EcoFlow River.

3. BLUETTI

Не менш потужні портативні електростанції й у каліфорнійського виробника BLUETTI. Пристрої використовують як вдома, так і під час виїздів на природу, що свідчить про їхню портативність. Також зарядну станцію BLUETTI нерідко зустрінеш на лінії фронту — електростанції є необхідністю для наших військових. За допомогою BLUETTI заряджатимуться не тільки телефони й планшети, а й холодильники, дрони та рації.

Станції заряджаються від мережі 220 Вт, авто та сонячних панелей. Перевірити залишок заряду можна завдяки вмонтованому дисплею, а «погратися» з налаштуваннями — у мобільному додатку. 

Однією із фішок BLUETTI є бездротова зарядка телефонів. Так-так, аби зарядити телефон вам не потрібен кабель, достатньо лише прикласти девайс до панелей на верхній частині корпусу станції. Ціна пристроїв залежить від комплектування та технологій. Але навіть якщо обрати найдоступнішу модель — її завжди можна доповнити сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, додатковими шнурами та адаптерами. 

Зарядна станція Блуетті
Зарядна станцiя Bluetti EB55.

4. Jackery

Портативні станції Jackery є одними із найменших за розміром, що робить їх дуже зручними у використанні. Ще один плюс — їхня безшумність. Пристрої Jackery ідеальні  для роботи в офісі чи вдома. 

Разом з електростанціями виробник пропонує придбати сонячні батареї. Хоча станція може заряджатися від розетки чи авто, отримання заряду від сонця — більш екологічний спосіб. Jackery випускає панелі JackerySolarSaga з потужністю від 100 Вт. Вони продуктивно працюють як в сонячну погоду, так і в похмурий день. Часто станції продаються в комплекті із сонячними панелями.

Залежно від джерела живлення та моделі електростанція заряджається від 2 до 14 годин. Виробник застерігає не забувати про температурні норми, адже недотримання температурних обмежень негативно впливає на роботу пристрою.

Джейкері зарядна станція
Зарядна станція Jackery.

5. Anker

Китайський бренд Anker зарекомендував себе як світовий лідер в галузі електроніки. Електростанції швидко заряджаються (в Turbo режимі від 0 до 80% за одну годину), зручні та легкі у транспортуванні. 

Життєвий цикл електростанції Anker сягає понад 3000 циклів. Це кількість разів, коли пристрій може працювати на 100%, усі наступні цикли обсяг батареї сягатиме 80%. Виробник запевняє, що цього достатньо щонайменше для 10 років роботи. Anker, як і деякі вище згадані бренди, пропонує користувачам встановити мобільний додаток. 

Перевагою є і те, що Anker можна брати в зимові походи — пристрої витримують температуру від 0°C до -40°C. Отже, вам не потрібно хвилюватися щодо зв’язку навіть у найсуворіші морози! Зарядка приладів здійснюється від додаткової сонячної панелі, автомобільного прикурювача або централізованого джерела живлення.

Купити зарядну станцію Анкер
Зарядна станція Anker 535.

6. Genergy

Електростанції італійської торгової марки Genergy теж приваблюють надшвидкою зарядкою. Лише за півтори години пристрій заряджається на 100% від звичайної розетки на 220 Вт. Окрім мережі, заряджати можна прикурювачем та сонячними панелями. Утім сам бренд Genergy не виготовляє панелі, тож доведться підбирати щось у інших виробників.

Станції мають великі дисплеї, за допомогою яких користувач відстежує рівень заряду та кількість підключених споживачів струму. На передній панелі пристрою розташовані розетки змінного і постійного струму, порти різних типів (близько 8 портів). Потужні моделі дозволяють підключати цілий будинок, використовуючи систему керування подачею електроенергії.

зарядні станції
Зарядна станція Genergy GZE1515.

7. Power Plant 

Незважаючи на те, що Power Plant – доволі молодий бренд, він користується популярністю серед покупців. До того ж компанія регулярно представляє ринку вдосконалені моделі. 

Електростанції Power Plant, виготовлені в Китаї, підійдуть для будинку, квартири чи офісу. Будуть у пригоді й на відпочинку, бо пристрої легкі та компактні, обладнані міцними ручками, що зручно для транспортування. Станції Power Plant мають захисні системи від надлишкового заряду, перевантаження та перегріву. 

Пристрої цього бренду продуктивно зарядять сучасні гаджети, побутову техніку, прилади для військових. Більш потужні станції можна використовувати для аварійного електроживлення на промислових об’єктах, у лікарнях, при проведенні аварійно-рятувальних робіт. 

яку зарядну станцію обрати
Зарядна станція PowerPlant 1036.8Wh.

8. Goal Zero 

Портативна станція від Goal Zero потужна і легка у користуванні. Про це говорить той факт, що пристрій має декілька портів: можна одразу заряджати й ноутбук, і холодильник. Станція заряджається швидко, і про завершення заряду повідомить відповідним звуковим сигналом. Продукція Goal Zero розробляється в США, а виготовляється ​​на заводі в Китаї.

Безперервна робота станції Goal Zero розрахована на 500+ циклів. Пристрій підходить для роботи вдома чи в офісі та кемпінг-подорожей. Хоча для останнього варіанту краще додатково придбати сонячну панель — це дозволить заряджати станції просто на природі. 

купити зарядну станцію
Зарядна станція  Goal Zero Yeti 200X.

Коментарі

Технології

Понад 68 мільйонів доларів для України: Мінцифри підписали меморандум із Швейцарією

Опубліковано

Швейцарія надасть Україні понад 68 мільйонів доларів на розвиток цифровізації.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Гроші спрямують на цифровізацію у таких сферах:

  • охорона здоров’я;
  • освіта;
  • Державна служба статистики;
  • гуманітарне розмінування.

Читайте також: Цифра дня: скільки податків сплатила IT-сфера в Україні з 2022 року

Фото: Мінцифри

Про співпрацю зі Швейцарією

Міністр цифрової трансформації підписав меморандум під час зустрічі з послом Швейцарії в Україні Феліксом Бауманном.

«За підтримки Уряду Швейцарії лише у 2024 році запустили шлюб онлайн та пілот Мрії для 40 шкіл, почали тестувати Дію для держслужбовців. Провели черговий міжнародний Дія.Summit у Цюриху, посилюємо міжнародний бренд цифрової України», — зазначили у міністерстві.

Кошти виділятимуть протягом 2024–2028 років. А самі проєкти реалізовуватимуть у межах програми EGAP. Спеціалісти програми вже 8 років працюють над цифровізацією України та розробили 60 національних цифрових сервісів, зокрема Дію.

Нагадаємо, що в Україні запускають безкоштовну програму з Microsoft про штучний інтелект.

Фото: Мінцифри

Коментарі

Читати далі

Технології

Українські виробники дронів вперше візьмуть участь у міжнародних тендерах Коаліції дронів

Опубліковано

Українські компанії-виробники безпілотних технологій отримали унікальну можливість взяти участь у тендерах, організованих Коаліцією дронів у рамках Контактної групи з питань оборони України, відомої як формат «Рамштайн».

Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Деталі тендеру

Тендер передбачає два ключові напрями: виробництво вдосконалених FPV-дронів та дронів-перехоплювачів. Цей крок відкриває двері для українських виробників, дозволяючи їм не лише впроваджувати власні технології, але й отримувати підтримку міжнародної спільноти. Це важливий момент для розвитку української індустрії дронів в умовах війни.

Читати також: Українські дрони вразили склад ракет у Тверській області рф

Як подати заявку

Для участі у тендері, українські компанії мають пройти реєстрацію на сайті Міністерства оборони Великої Британії. Пропозиції щодо FPV-дронів приймаються до 14 жовтня 2024 року, а заявки на дрони-перехоплювачі – до 11 листопада 2024 року.

Відбір переможців

Після закінчення прийому заявок, члени Коаліції дронів розглянуть усі пропозиції та оберуть найкращі. Переможці отримають змогу реалізувати свої проєкти на міжнародному рівні, що сприятиме підвищенню обороноздатності України та розвитку вітчизняного виробництва безпілотних технологій.

Коаліція дронів

Коаліція дронів була створена у лютому 2024 року під час 19-ї зустрічі у форматі «Рамштайн». Ініціатива запропонована Латвією та координується разом з Великою Британією.

До складу Коаліції входять 16 країн-партнерів, які вже постачають Україні дрони. На акумульовані кошти в розмірі 50 мільйонів євро планується закупівля ще 20−30 тисяч дронів.

Нагадаємо, що Львівські студенти створили мобільний санітарний комплекс для військових.

Фото: Міноборони.

Коментарі

Читати далі

Технології

Через «Дію» вже одружилося 219 пар: скільки заявок всього

Опубліковано

Через додаток «Дія» вже офіційно одружилося 219 пар, а 2800 пар подали заявку на реєстрацію шлюбу в онлайн-режимі.

Про це під час ефіру телемарафону «Єдині новини» повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає «Укрінформ».

«В «Дії» вже одружилося 219 пар, 2800 пар подали заявку на одруження онлайн», – зазначив Федоров.

Читати також: У застосунку «Київ Цифровий» запустили Мапу ментальної турботи

За його словами, документ про шлюб автоматично надходить у застосунок, а в разі необхідності, фізичний примірник можна отримати поштою.

Ця послуга дозволяє значно спростити процес одруження, заощаджуючи час та мінімізуючи бюрократичні процедури для громадян України.

Нагадаємо, як українці укладають шлюби онлайн у «Дії».

Фото: ШоТам.

Коментарі

Читати далі