Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

Не лише EcoFlow. Шукаєте зарядну станцію? 8 виробників, які допоможуть пережити блекаут зі світлом

Опубліковано

Потрібна зарядна станція, але не знаєте, кому з виробників варто довіряти? Давно задивляєтесь на EcoFlow, але не проти розглянути бюджетніші варіанти? ШоТам проаналізував ринок та підібрав найкращі варіанти виробників портативних зарядних станцій, які врятують вас під час відключень світла та затяжних блекаутів. Від українських брендів – до станцій із сонячної Каліфорнії.

1. BanderaPower 

Український виробник BanderaPower вже встиг завоювати авторитет на світовому ринку. А одні з новітніх розробок BanderaPower 1.1 та BanderaPower-2 добряче служать нашим військовим на лінії фронту. Це багатоканальні зарядні станції, що створені для організації освітлення, обігріву та встановлення зв’язку у зоні бойових дій. Пристрої мають близько 10 виходів і роз’ємів, одночасно заряджають телефони, планшети, тепловізори та побутові електроприлади.

Станції BanderaPower доволі потужні: деякі дають змогу зарядити 50-60 телефонів на 100%, при цьому 5-6 девайсів можуть заряджатися одночасно. Сама конструкція важить до 17 кг. Пристрій упакований в захисний чохол, оснащений міцним плечовим ременем. Завдяки цьому переносити зарядну станцію доволі комфортно. Виробник також випускає запчастини, тож у разі поломки станції не варто хвилюватися щодо пошуку окремих деталей.

зарядна станція Бандера
Зарядна станція Bandera Power 225S.

2. EcoFlow 

Знайомий усім EcoFlow має чимало переваг: швидко заряджається (за півтори години – на 100%), легкий у перенесенні та перевезенні в багажнику та довговічний (ресурс АКБ на 3 тисячі циклів передбачає тривале використання). Зарядну станцію можна живити від розетки, сонячної батареї та автомобіля. 

Лінійка River підходить для використання у будинку та офісі, Delta — розрахована на більш потужну техніку та здатна живити навіть холодильник. Залежно від моделі та параметрів до електростанції можна увімкнути від 6 до 11 пристроїв одночасно. 

Крім того, компанія EcoFlow дозволяє збільшити потужність своїх пристроїв за допомогою додаткових акумуляторів. До того ж власники EcoFlow можуть встановити мобільний додаток, у якому зручно слідкувати за роботою станції. Тобто, перебуваючи за межами будинку, ви зможете вмикати та контролювати свій пристрій за допомогою смартфону. 

 зарядна станція ЕкоФлоу
Зарядна станція EcoFlow River.

3. BLUETTI

Не менш потужні портативні електростанції й у каліфорнійського виробника BLUETTI. Пристрої використовують як вдома, так і під час виїздів на природу, що свідчить про їхню портативність. Також зарядну станцію BLUETTI нерідко зустрінеш на лінії фронту — електростанції є необхідністю для наших військових. За допомогою BLUETTI заряджатимуться не тільки телефони й планшети, а й холодильники, дрони та рації.

Станції заряджаються від мережі 220 Вт, авто та сонячних панелей. Перевірити залишок заряду можна завдяки вмонтованому дисплею, а «погратися» з налаштуваннями — у мобільному додатку. 

Однією із фішок BLUETTI є бездротова зарядка телефонів. Так-так, аби зарядити телефон вам не потрібен кабель, достатньо лише прикласти девайс до панелей на верхній частині корпусу станції. Ціна пристроїв залежить від комплектування та технологій. Але навіть якщо обрати найдоступнішу модель — її завжди можна доповнити сонячною панеллю, акумуляторною батареєю, додатковими шнурами та адаптерами. 

Зарядна станція Блуетті
Зарядна станцiя Bluetti EB55.

4. Jackery

Портативні станції Jackery є одними із найменших за розміром, що робить їх дуже зручними у використанні. Ще один плюс — їхня безшумність. Пристрої Jackery ідеальні  для роботи в офісі чи вдома. 

Разом з електростанціями виробник пропонує придбати сонячні батареї. Хоча станція може заряджатися від розетки чи авто, отримання заряду від сонця — більш екологічний спосіб. Jackery випускає панелі JackerySolarSaga з потужністю від 100 Вт. Вони продуктивно працюють як в сонячну погоду, так і в похмурий день. Часто станції продаються в комплекті із сонячними панелями.

Залежно від джерела живлення та моделі електростанція заряджається від 2 до 14 годин. Виробник застерігає не забувати про температурні норми, адже недотримання температурних обмежень негативно впливає на роботу пристрою.

Джейкері зарядна станція
Зарядна станція Jackery.

5. Anker

Китайський бренд Anker зарекомендував себе як світовий лідер в галузі електроніки. Електростанції швидко заряджаються (в Turbo режимі від 0 до 80% за одну годину), зручні та легкі у транспортуванні. 

Життєвий цикл електростанції Anker сягає понад 3000 циклів. Це кількість разів, коли пристрій може працювати на 100%, усі наступні цикли обсяг батареї сягатиме 80%. Виробник запевняє, що цього достатньо щонайменше для 10 років роботи. Anker, як і деякі вище згадані бренди, пропонує користувачам встановити мобільний додаток. 

Перевагою є і те, що Anker можна брати в зимові походи — пристрої витримують температуру від 0°C до -40°C. Отже, вам не потрібно хвилюватися щодо зв’язку навіть у найсуворіші морози! Зарядка приладів здійснюється від додаткової сонячної панелі, автомобільного прикурювача або централізованого джерела живлення.

Купити зарядну станцію Анкер
Зарядна станція Anker 535.

6. Genergy

Електростанції італійської торгової марки Genergy теж приваблюють надшвидкою зарядкою. Лише за півтори години пристрій заряджається на 100% від звичайної розетки на 220 Вт. Окрім мережі, заряджати можна прикурювачем та сонячними панелями. Утім сам бренд Genergy не виготовляє панелі, тож доведться підбирати щось у інших виробників.

Станції мають великі дисплеї, за допомогою яких користувач відстежує рівень заряду та кількість підключених споживачів струму. На передній панелі пристрою розташовані розетки змінного і постійного струму, порти різних типів (близько 8 портів). Потужні моделі дозволяють підключати цілий будинок, використовуючи систему керування подачею електроенергії.

зарядні станції
Зарядна станція Genergy GZE1515.

7. Power Plant 

Незважаючи на те, що Power Plant – доволі молодий бренд, він користується популярністю серед покупців. До того ж компанія регулярно представляє ринку вдосконалені моделі. 

Електростанції Power Plant, виготовлені в Китаї, підійдуть для будинку, квартири чи офісу. Будуть у пригоді й на відпочинку, бо пристрої легкі та компактні, обладнані міцними ручками, що зручно для транспортування. Станції Power Plant мають захисні системи від надлишкового заряду, перевантаження та перегріву. 

Пристрої цього бренду продуктивно зарядять сучасні гаджети, побутову техніку, прилади для військових. Більш потужні станції можна використовувати для аварійного електроживлення на промислових об’єктах, у лікарнях, при проведенні аварійно-рятувальних робіт. 

яку зарядну станцію обрати
Зарядна станція PowerPlant 1036.8Wh.

8. Goal Zero 

Портативна станція від Goal Zero потужна і легка у користуванні. Про це говорить той факт, що пристрій має декілька портів: можна одразу заряджати й ноутбук, і холодильник. Станція заряджається швидко, і про завершення заряду повідомить відповідним звуковим сигналом. Продукція Goal Zero розробляється в США, а виготовляється ​​на заводі в Китаї.

Безперервна робота станції Goal Zero розрахована на 500+ циклів. Пристрій підходить для роботи вдома чи в офісі та кемпінг-подорожей. Хоча для останнього варіанту краще додатково придбати сонячну панель — це дозволить заряджати станції просто на природі. 

купити зарядну станцію
Зарядна станція  Goal Zero Yeti 200X.

Технології

Українські розробники представили інноваційні системи лазерних симуляторів MILES

Опубліковано

Українська компанія U-Force презентувала передові системи лазерних симуляторів Multiple Integrated Laser Engagement System (MILES), які вже активно використовуються для навчання українських військових.

Про це повідомляє компанія розробників U-Force.

Тренажери з технологією MILES забезпечують значну економію ресурсів та підвищують рівень підготовки. Система використовує лазерні пристрої та приймачі, які кріпляться до зброї та тренувального спорядження військових, що дає можливість бійцям відпрацьовувати стрілецькі навички, тактичні маневри та штурмові дії.

Читати також: Brave1 залучив $200 000 на дрон для виявлення вибухонебезпечних предметів

Ефективність та економія

Тренажери MILES використовують програмне забезпечення з математичними моделями, що симулюють погодні умови, поведінку набоїв (рикошети та балістику). За даними інструкторів з підготовки особового складу, використання цих систем знижує ймовірність поранення військових у бою на 60-70%.

Крім стрілецької зброї, компанія U-Force розробила тренажери для навчання різних навичок, включаючи лазерні системи для бронетехніки, гранатометів, гранат, протипіхотних та протитанкових мін. Вартість використання цих систем дорівнює ціні використаної електроенергії, що допомагає заощаджувати справжні боєприпаси, які використовуються для навчання. Після таких тренувань військовим достатньо 1-2 рази попрактикуватися з реальною зброєю, щоб відточити свої навички.

Також компанія розробила лазерну систему для тренування пілотів ударних FPV-дронів, що додає ще більше можливостей для підготовки українських військових до різних бойових умов.

Нагадаємо, що українські розробники оголосили про створення новітньої зброї для ЗСУ з дальністю ураження до 1000 км.

Фото: U-Force.

Читати далі

Технології

В «Резерв+» додали актуальні дані про статус бронювання: як це працює

Опубліковано

У застосунку «Резерв+» зʼявилася можливість підвантажувати актуальні дані про бронювання до електронного військово-облікового документа. Послуга доступна лише для працівників критично важливих для держави підприємств і тих, які забезпечують потреби сил оборони.

Про це повідомляє Міністерство оборони.

Заброньовані громадяни отримуватимуть push-повідомлення про появу статусу бронювання в реєстрі військовозобов’язаних Оберіг. Щоб отримати актуальний статус після отримання сповіщення, необхідно:

  1. Натиснути на кнопку з трьома крапками на головному екрані.
  2. У спадному меню вибрати «Оновити документ».

Читати також: Чи будуть електронні повістки у «Резерв+»: відповідь Міноборони

«Працівникам критично важливих підприємств та ВПК більше не потрібно носити паперові документи про бронювання. Вони можуть показати інформацію у застосунку Резерв+ на смартфоні. Статус бронювання можна отримати легко, зручно та без жодних черг і паперової рутини», — зазначила заступниця міністра оборони України з питань цифрових трансформацій Катерина Черногоренко.

Електронне бронювання на порталі Дія запрацювало з 17 липня. Понад 55 тисяч співробітників критично важливих підприємств вже заброньовано онлайн.

«Резерв+» продовжує оновлюватись. Команда активно працює над новими функціями, зокрема автоматичними відстрочками для певних категорій громадян.

Нагадаємо, що за тиждень в «Дії» забронювали понад 55 тисяч працівників критично важливих підприємств.

Фото: «Резерв+».

Читати далі

Технології

Реліз гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl перенесено: названі нові дати

Опубліковано

Розробники повідомили, що реліз гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl, який спочатку планували на 5 вересня, перенесено на 20 листопада 2024 року.

Про це повідомляють розробники.

Вони презентували новий трейлер гри та пояснили, що їм потрібні ще два місяці для виправлення «багів».

Читати також: На ВДНГ відкрили фан-зону: там можна подивитися Олімпійські Ігри 2024

Команда також анонсувала відео S.T.A.L.K.E.R. 2 Developer Deep Dive, яке вийде на медіамайданчиках Xbox 12 серпня. У цьому відео будуть інтерв’ю, нові відеоматеріали та повне проходження одного з квестів гри.

Про гру

Дії S.T.A.L.K.E.R. 2 відбуваються у зоні відчуження Чорнобильської АЕС. Гра поєднує елементи шутера, горора й імерсивного симулятора. Основний сюжет гри триває приблизно 40 годин і має варіантивність у проходженні, що призводить до чотирьох різних кінцівок.

GSC Game World обіцяє додаткові анонси влітку 2024 року, де буде представлено більше інформації про шутер.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

Читати далі