Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

“Сусіди написали червоною фарбою оголошення в моєму під’їзді: Тут живуть хворі на коронавірус! Будьте обережні!” — Тетяна

Тетяна, м. Суми

Тетяна, м. Суми

Я вже більш як 40 років працюю лікарем-алергологом. Ще на початку травня приймала пацієнтку, яка скаржилась на алергію. Звичайно, враховуючи ситуацію в країні, я дотримувалась всіх засобів безпеки — костюм, маска, антисептик, дистанція. Проте через якийсь час до мене зателефонував сімейний лікар цієї пацієнтки і повідомив, що у неї підтвердили коронавірус. Мені сказали на третій день здати тест — і він виявився позитивним. Це було дивно, бо я прекрасно себе почувала. Розумієте, мені 71 рік, і якісь клінічні показники точно мали бути, бо люди старшого віку важко переносять коронавірусну інфекцію. Є категорія людей, які переносять різні інфекційні хвороби. Можливо, я стала однією з них. Але згодом я здала тест на антитіла у двох амбулаторіях — вірусу в організмі не було. Тобто тест показав неправильний результат. Та через це я пережила і цькування сусідів, і проблеми на роботі. 

Все почалося після того, як на певний час ми закрили лікарню через мій позитивний тест. Люди, які живуть зі мною в одному під’їзді, дуже негативно реагували на мене та мою родину. 

Ми чесно сиділи на ізоляції, хоч в цьому і не було обґрунтованої потреби. А коли вже через два тижні виходили на вулицю, то сусіди викликали поліцію. Так було двічі. Але ж нам нічого приховувати! Без жодних симптомів я все одно висиділа два тижні на карантині та нікуди не виходила. Третій раз вже поліцію викликала я. А все через те, що сусіди повісили в під’їзді оголошення зі словами: “Тут живе сім’я, яка хвора на коронавірус. Вони користуються ліфтом та порушують режим, будьте обережні”. І це написали величезними червоними літерами. Було дуже неприємно. Сусіди уникали мене, боялись навіть заходити в один ліфт. Повторюсь, що це вже через два тижні самоізоляції!

Одного разу я пішла на базар, і зовсім незнайомі люди підходили до мене і казали, що я хвора. Таке ставлення просто обурює. Після цього місцеве телебачення навіть зняло сюжет про те, що у мене був неправдивий результат тесту. Але ніхто навіть не вибачився.