Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Худі від українських брендів: 7 стильних варіантів

Опубліковано

Худі – це зручність, комфорт та універсальність. Цей одяг вже давно увійшов в основу гардеробу. А хтось завдяки худі та оригінальним принтам висловлює свої погляди на життя. Ми підшукали для вас вісім варіантів українських виробників, у яких можна знайти оригінальні та стильні моделі. Ці бренди – ще один доказ того, що українське – це стильно та сучасно.

Dream Team Wear

Диявол носить Prada. Бог носить Jordan. Ангели – Dream Team”, – каже команда бренду Dream Team Wear.

Це український виробник якісних худі та аксесуарів. Тут можна знайти колекції з зухвалими принтами та різноманітними написами (“I am  the lost McCallister”, “Мати драконів,” “Зима близько”, “Молода вовчиця”). А на зимові свята бренд випускає колекції з історіями та рецептами відомих страв: олів’є, шуба, борщ та інші. І кулінарних книг не потрібно =)

Dream Team Wear – це перший бренд, який почав активно використовувати техніку tiedye. Кожний виріб витравлено та пофарбовано вручну уже в готовому вигляді. І ні один малюнок не повторюється. Тому кожне худі від бренду є унікальним.

Де купити: Інстаграм
Вартість: 950–1050 грн.

Support by Poustovit

Українська дизайнерка Лілія Пустовіт створила бренд streetstyle одягу, який презентує яскраві та стильні моделі різних кольорів. Тут можна придбати худі на будь-який смак: чорне, бежеве, м’ятне, рожеве, синє, помаранчеве та інші. 

Також бренд створює худі з крутими принтами, які мають урбаністичний підтекст. Наприклад, варіант з рукавами “Правий берег” та “Лівий берег” і листям каштана, за словами дизайнерки,  показує рух та мікс ідей. 

“Поєднуючи в собі unisex, street-wear та базу для сучасного гардеробу, SUPPORT by POUSTOVIT – це не тільки про одяг. Світ змінюється, і цей проект – наша реакція та відповідь на те, що відбувається”, – кажуть у Support by Poustovit. 

Де купити: сайт
Вартість: в середньому 1500 гривень

Ozon Store

Якщо ви ще не знайомі з худі з написом “Відчувай”, то варто заглянути на сторінку бренду Ozon Store. Асортимент виробів тут постійно оновлюється. Бренд створює лімітовані колекції одягу унісекс.

У Ozon Store є об’ємні худі з нашивками у єдиному розмірі. Також кожний знайде собі тут модель в улюбленому кольорі з різними варіантами вишитих малюнків.

Де купити: Інстаграм
Ціни: від 900 гривень

Raйon

Це лайфстайл-бренд креативної вуличної культури. Raйon – це не просто одяг,  а справжнє мистецтво. Худі від цього бренду стилізовані авторським принтами українських художників. Одяг зроблений з натуральних тканин та чудово підійде для будь-якої погоди.

Проте не варто ховати худі під куртками чи пальтами, адже унікальні стилізовані малюнки на спині виглядають дуже стильно та точно виділять вас з-поміж інших .Тож, ці моделі стануть ідеальним варіантом для теплої весни.

Де купити: Інстаграм
Ціни: 1500

SixtyNine

Хочете худі з портретом Ігоря Ніколаєва? У бренда SixtyNine є такі. А ще популярні з принтом “самознищення”. Бренд займається виробництвом якісних худі, світшотів та футболок з цікавими принтами. Заслуговує уваги колекція God Bless, у яку увійшли моделі з назвами міст України та спальних районів Києва. До речі, на сайті є конструктор, за допомогою якого ви можете створити власний дизайн свого майбутнього худі.

Одяг від SixtyNine стане чудовим варіантом подарунку, адже кожний виріб відправляють у іменних подарункових упаковках.

Де купити: сайт
Вартість: від 700 гривень

Garabuwka Clothing

Український бренд Garabuwka Clothing підійде для справжніх любителів мінімалізму. Адже тут можна знайти теплі, затишні і базові худі переважно пастельних відтінків. На виробах немає зайвих принтів та вишивок, тому вони точно підійдуть всім. Крім худі, у Garabuwka Clothing є також комбінезони, сукні та костюми. До речі, засновницею бренду є відома одеська блогерка Валерія Гарбулинська, яка часто сама позує в одязі від свого бренду.

Де купити: Інстаграм
Ціни: від 1500 гривень

lIlIT Art Store

Бренд lIlIT Art Store має одну особливість – весь величезний асортимент одягу, аксесуарів, подарунків випускається з принтами лише одного художника – Ліліт Саркісян. Від худі до кружки – все прикрашають авторські ілюстрації цієї художниці.

На худі та світшотах нанесені принти, які в оригіналі є настінними розписами Ліліт. З худі від lIlIT Art Store ви будете носити на спині справжні полотна картин. 

Речі зроблені на 80% з бавовни, а в колекціях переважають пастельні відтінки.

Де купити: сайт
Ціни: 2200 гривень

Суспільство

У Львові відреставрують палац 16 століття за 30 млн гривень

Опубліковано

Національний інститут польської культурної спадщини за кордоном «Полоніка» повністю профінансує реставраційні роботи фасаду палацу Корнякта XVI століття на площі Ринок, 6.

Про це повідомляють у Львівському історичному музеї.

фото: Львівський історичний музей.

Проєкт включає реставрацію фасаду, скульптурного оздоблення, консервацію кованої балюстради та віконної столярки. Наразі вже встановлені риштування на рівні балкону.

У рамках підготовки до реставрації провели перемовини з Інститутом, обстежили фасад, підготували проєктно-кошторисну документацію та погодили її з відповідними органами.

Читати також: Захисник отримав біонічний протез у Львові: фото

Вартість робіт оцінюють у майже 30 мільйонів гривень (2,8 мільйона злотих). Це найдорожчий проєкт в історії «Полоніки», завершення планується до жовтня 2025 року.

У приміщенні палацу розташовані Львівський історичний музей та італійський внутрішній дворик, схожий на типові дворики Флоренції та Риму.

Це другий проєкт на площі Ринок, який музей реалізує з іноземними партнерами. Раніше за фінансової підтримки США було реставровано Чорну кам’яницю.

Нагадаємо, що у Львові скасували рішення про початок навчального року з 19 серпня.

Фото: Львівський історичний музей.

Читати далі

Суспільство

У столиці модернізують Оболонський острів: фото

Опубліковано

Комунальники продовжують облаштовувати Оболонський острів, де наразі встановлюють лавочки та прокладають дерев’яні трапи.

Про це повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: КМДА.

Лави розміщують на захисних спорудах уздовж усього пляжу, які слугують перешкодами для видування піску з пляжів або насипання піску на пішохідні доріжки.

Фото: КМДА.

Також комунальники облаштовують дерев’яні трапи навколо захисних споруд. Надалі планують створити підходи до води для маломобільних груп населення.

Читати також: У Києві облаштували новий безбар’єрний наземний пішохідний перехід: фото

У КМДА підкреслили, що облаштування острова відбувається коштом меценатів і без використання коштів з міського бюджету.

Фото: КМДА.

Оболонський острів і новий пішохідний міст уже здобули популярність серед киян і гостей міста. За даними камер відеоспостереження, з моменту відкриття наприкінці травня рекреаційну зону відвідали понад 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що в Україні археологи виявили стародавній посуд віком понад 3000 років: як він виглядає.

Фото: КМДА.

Читати далі

Суспільство

КАІ чи НАУ? Авіаційний університет випустив кавер на пісню репера bbno$ «It boy»: відео

Опубліковано

В межах вступної кампанії НАУ випустив кліп «КАІ чи НАУ». Завдяки стильному і сучасному підходу університет хоче привернути увагу абітурієнтів і бути ближчими до них.

Зараз в Україні триває вступна кампанія. Абітурієнти обирають заклади вищої освіти, де вони хочуть навчатися, а університети намагаються залучити до себе найбільш талановитих вступників.

фото: НАУ

Національний авіаційний університет відійшов від стандартного офіційного спілкування зі вступниками і їхніми батьками. Замість цього комунікаційна команда вирішила говорити з абітурієнтами їхньою мовою. Університет випустив кліп — кавер на пісню It boy канадського співака bbno$ для промоції вступної кампанії, де закликали вступати в НАУ. 

фото: НАУ

«Зараз університети, особливо технічні, мають боротися за студентів. Звісно, абітурієнт обере той ЗВО, який забезпечить якісну освіту. Тому ми в НАУ приділяємо цьому дуже велику увагу: оновлюємо науково-викладацький склад, відкриваємо лабораторії, скоро запустимо кіберполігон і робимо багато крутих практик спільно з провідними інженерними компаніями — все, щоб наші студенти мали багато саме практичного досвіду. Але важливо не тільки те, що ми робимо, але і як комунікуємо. НАУ заговорив мовою молоді. Бо наша вступна кампанія та і вся комунікація має бути не як в класичного державного університету, а як в закладі, а якому протягом наступних 4-5 років студенту буде комфортно», — прокоментувала в.о. ректора НАУ Ксенія Семенова.

Читати також: Вступна кампанія 2024: майже 400 тисяч заяв подано майбутніми бакалаврами

фото: НАУ

Крім цього, в межах вступної кампанії триває розіграш «Моя перша стипендія». Асоціація випускників розігрує 20 стипендій у розмірі 3 тис. грн кожна серед усіх абітурієнтів, які обрали НАУ першим або другим пріорітетом, зареєструвалися в чат-боті та подали оригінали документів. Детальна інформація про розіграш міститься на сайті

Хто працював над кліпом

  • Знімальна група: команда відеопродакшену 2REC;
  • Ідея: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Текст пісні: Олег Прозоров;
  • Виконавець: Олег Прозоров;
  • Оператор: Олександр Левченко;
  • Помічник оператора: Артем Дулько;
  • Режисер: Олег Прозоров;
  • Актор: Євген Лисак;
  • Монтаж: Євген Лисак та Олег Прозоров;
  • Звукорежисер: Максим Кушнір.

Нагадаємо, що вступникам необхідно відслідковувати статус заяв: як це зробити.

Фото: НАУ.

Читати далі