Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-19

«Громада Діє»

Ресурс 16

Як громаді бути ефективною під час війни? У спецпроєкті «Громада Діє» розповідаємо як громади діють в умовах воєнного стану – допомагають переселенцям, турбуються про самотніх людей похилого віку та людей з інвалідністю, об’єднують зусилля місцевою влади, підприємців та волонтерів. Також ми створили серію графічних інструкцій, у яких детально та зрозуміло розказали як бути корисними під час війни. 


Проєкт створений за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».

Відео

Ресурс 17

Підгайцівська громада

Як звичайні гарбузи перетворити на модний бізнес

Кілія

Кілія: забезпечили стареньких, переселенців та ще й взвод ЗСУ!

Калинівка

Вони власноруч знаходять переселенців у селах та допомагають їм їжею та речами!

Біляївська ТГ

Сильні, сміливі, чуйні та вразливі – ця війна змусила поглянути на українських чиновників з неочікуваного ракурсу, показавши, які неймовірні люди очолюють наші міста та села.

БІЛЬШЕ ВІДЕО У FACEBOOK

АНІМАЦІЯ

Незалежність — 12 літер, сенс яких ми зараз відчуваємо, як ніколи. Зараз не треба пояснювати, що це означає для кожного з нас. МИ зробили свідомий вибір і ми багато працювали, щоб жити у вільній на незалежній країні та мати можливості вільно реалізовувати свої мрії.

 
І ми до цього прийшли: поступово повертаємось до європейської родини, реалізовуємо реформи та громадимось. Результати ми бачимо вже! Дивіться на активних, наполегливих та хоробрих мрійників Северинівської, Гніванської, Оброшинської та Славутицької громади та беріть приклад.
 
Ми точно знаємо, що незалежність — це мрія, яка підкріплена дією. А друзі нас завжди підтримають! Діймо, громадимось, невпинно працюємо, бо за Україну треба перемагати.

ІНФОГРАФІКИ

СТАТТІ

Ресурс 19
З початку повномасштабного вторгнення тисячі українців були змушені покинути свої домівки та евакуюватися. Частина людей виїхали за кордон, інші – до областей
Під час війни та гуманітарної кризи автоволонтери стають справжнім порятунком для постраждалих людей. Швидка доставка продуктів, ліків, поїздка до медзакладу чи евакуація
Під час війни та активних бойових дій кількість покинутих тварин зростає: люди евакуюються та з різних причин залишають чотирилапих у небезпеці. На порятунок приходять волонтери
Укриття – це не просто підвал, у якому можна перечекати повітряну тривогу. Це місце має бути надійним, комфортним, а головне – безпечним.
В умовах війни та гуманітарної кризи люди з інвалідністю потребують допомоги інших членів громади. Однак доставки продуктів чи ліків може бути замало
Під час війни самотні людини похилого віку як ніколи потребують сторонньої підтримки. Продукти, ліки та одяг – лише мала частина реальних потреб.