Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Час йти в зал! Українські виробники одягу для фітнесу

Опубліковано

Гарна та якісна форма — додаткова мотивація для занять спортом. Весна — це саме той час, щоб підготувати своє тіло до літнього сезону. Всі ж хочуть гарні фоточки на пляжі? Тому мерщій за обновками та на тренування. Благо, спортивну форму можна купити й в українських виробників, які зовсім не поступаються світовим відомим брендам.

1. Яскраві принти від B’Fit

“Будь здоровою, будь спортивною” – такий лозунг українського бренду спортивного і повсякденного одягу B’Fit. Засновниці бренду створили яскравий та комфортний одяг, адже переконані, що жінка повинна бути красивою навіть під час фізичних тренувань.

Особливістю цього бренду є яскраві та унікальні принти, лаконічні дизайни. У виробництві використовуються технологічні матеріали (спортивний трикотаж) та високоякісна фурнітура. Така тканина чудово підходить для спортивного одягу, адже виводить вологу і швидко висихає.

У B’Fit можна підібрати ідеальний костюм для заняття спортом, фітнесом, гімнастикою чи йогою. Лосини, топи, футболки, майки, світшоти та худі яскравих кольорів — найкраща мотивація, щоб зайнятись спортом не з понеділка, а вже сьогодні. 

Спортивний комплект від B’Fit можна придбати, в середньому, за 1800 грн.

2. Zen Wear – одяг від тренерів з йоги

Одяг від Zen Wear для тих, хто любить рух та комфорт. Тут можна купити штани, лосини, кофти, які можна носити навіть вдома. У Zen Wear шиють ще й футболки, кофти, шорти та легінси. Одяг бренду підійде для занять фітнесом або йогою.

Особливістю бренду є саме одяг для занять йогою. А все тому, що його створюють справжні тренери з йоги. Вони тестують на собі костюми під час занять та удосконалюють, поки не будуть задоволені якістю та комфортом. Тут ще є одяг для вагітних і для чоловіків.

Весь одяг зроблений з бавовни. Лосини можна придбати за 600 гривень, футболки за 400, а комплекти для йоги – 1200 гривень.

3. Форма, як в атлетів від Nebbia

Одяг, який вибирають кращі професіональні атлети світу — так позиціонує себе український бренд Nebbia. Виробники об’єднали у своїх виробах високу якість, чудовий дизайн та функціональність. Вони переконані, що носити першокласний одяг — те саме, що вкласти в тренування 100% своїх сил.

У Nebbia представлені чоловічі та жіночі моделі. Тут можна придбати легінси, топи, спортивну білизну та комплекти. Моделі виконані у темних тонах, тому підійдуть будь-кому. 

Ціни залежать від моделі, але, в середньому, топ можна придбати за 750 гривень, легінси за 1900, а футболку за 1000 гривень.

4. Для любителів комбінезонів – Twinsber

Twinsber – це бренд двох сестер, спортивний одяг яких полюбили у всьому світі. Дівчата заснували бренд ще у 2015 році, а завдяки високій якості, натуральним тканинам та яскравому неординарному виконанню заслужили довіру клієнтів вже після запуску першої колекції.

Якщо вам не подобається займатись спортом у лосинах та футболках, то Twinsber пропонує для своїх клієнтів комбінезони у яскравих та пастельних відтінках. Ще однією особливістю є гіпоалергенні матеріали та фірмовий стиль бренду. Одяг справді створений для руху, тому займатись йогою або гімнастикою в ньому буде максимально комфортно.

Засновниці бренду особисто на собі тестують одяг перед випуском у масове виробництво.

Коштують комбінезони від Twinsber, в середньому, 2000 гривень.

5. Designed For Fitness – тренуйся, як справжня зірка

Хочете займатись спортом в такому ж одязі, що і світові зірки? Тоді рекомендуємо звернути увагу на Designed For Fitness, адже саме цей бренд полюбили знаменитості. А все тому, що одяг тут не тільки зручний, а й неймовірно гарний.

У Designed For Fitness можна придбати комбінезони, комплекти, легінси, топи, білизну та купальники. Вироби представлені в найрізноманітніших кольорах і дизайнах. Тут можна знайти для себе комплекти для занять будь-яким видом спорту.

Комбінезони коштують 1900 гривень, легінси – 1000 гривень, а топи – 700 гривень.

6. Універсальність від Rikky Hype

“Український бренд спортивного одягу і білизни для стильних і впевнених у собі дівчат, які звикли досягати своїх цілей та не йти на компроміси”, – так позиціонує себе Rikky Hype.

Бренд представляє в асортименті спортивний одяг для всіх типів тренувань. Лосини, топи, худі та багато іншого можна знайти у Rikky Hype. Всі вироби чудово поєднуються між собою і доповнюють одне одного, тому, придбавши один набір, ви завжди можете доповнити його новим топом, футболкою чи іншою новинкою.

Одяг Rikky Hype виготовлений з якісних матеріалів у поєднанні з унікальним дизайном. А білизна від цього бренду підійде як для занять спортом, так і для повсякденного використання. 

Спортивний комплект від Rikky Hype коштує 1580 гривень, лосини – 900 гривень, а топи – 500 гривень.

7. Territory of Yoga – форма, як друга шкіра

Хто як не тренер йоги може створити ідеальний одяг для занять йогою. Світлана Масленнікова створила власний бренд Territory of Yoga. Вона врахувала всі тонкощі тренування при створенні одягу. Тут можна придбати топи, гетри, комбінезони, легінси чи шорти для занять йогою.

Весь одяг вироблений з натуральних тканин як “друга шкіра” з авторськими принтами. Тут ви також можете знайти комбінезони з унікальними принтами, в стилі мехенді. Таку форму точно не захочеться знімати, а жага до тренувань буде ще більшою. 

Ціни у Territory of Yoga не маленькі — в середньому комбінезон коштує $150.00. Але якість та унікальність одягу того варті.

8. Bavovna – на будь-який смак

Одяг українського бренду Bavovnа, насамперед, направлений на жінок. Тут пропонують зручний та функціональний одяг для любителів спортивних занять. Bavovna виготовляє легінси, капрі, шорти, футболки та інші речі. Є чоловіча та жіноча термобілизна.

Кольорова гама одягу у Bavovna є на будь-який смак: традиційні класичні кольори, пастельні тона та яскраві неонові відтінки.
У бренду є однотонні комбіновані моделі, декоровані вставками, лампасами та кишенями. У такому одязі будь-хто буде ефектно виглядати у спортзалі. А якщо ви володарка нестандартної фігури, то тут можна придбати вироби по індивідуальним замірам.

Жіночі костюми коштують 1300 гривень, легінси – 700 грн, а футболки – 600 грн.

Економіка

Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Опубліковано

Данський уряд затвердив виділення 200 мільйонів данських крон на придбання української зброї та військової техніки для Збройних сил України безпосередньо у виробників на території України.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

“Це перше подібне рішення – я вірю, що перше з багатьох. І це те, про що ми невпинно просили партнерів протягом останніх місяців”, – розповідає Олександр Камишін.

Також міністр відзначив, що українська оборонна промисловість вже настільки розігналась і розрослась, що український бюджет не може завантажити виробників замовленнями на повну.

Читати також: В окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили

“Спроможність українського ОПК становить майже $20 мільярдів. При цьому Україна має лише $6 мільярдів на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина всіх верстатів, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — відзначив Камишін.

Наголошується, що вихід з цієї ситуації — переконати партнерів, які готові купувати зброю для України, робити це в українських зброярів і дати їм замовлення.

Нагадаємо, що розробники створили гру для зборів донатів.

Читати далі

Економіка

В Україні на гранти бізнесу держава спрямувала вже 3,7 млрд грн

Опубліковано

За державною програмою “Власна справа” 15,600 українців отримали мікрогранти на суму 3.7 млрд грн для розвитку бізнесу. Це понад 3 тисячі нових малих та мікропідприємств у різних галузях, які створять понад 34 тисячі нових робочих місць по всій країні.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Серед отримувачів 53% – жінки, 34% – чоловіки, і 13% – юридичні особи. Більшість планують витратити кошти на придбання обладнання для бізнесу.

Читайте також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Найбільше грантів отримали жителі Львівської області, Рівненської області, Івано-Франківської області, Вінницької області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами для нових бізнесів стали оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, та переробна промисловість.

Нагадаємо, фільм “20 днів у Маріуполі” зʼявиться на Netflix.

Читати далі

Економіка

Литва допоможе Україні з обладнанням для реконструкції енергоінфраструктури

Опубліковано

Міністр енергетики Литви Дайнюс Крейвіс оголосив про готовність своєї країни допомогти Україні відновити її енергетичну інфраструктуру, передаючи обладнання з тимчасово непрацюючої Вільнюської ТЕС, а також частину обладнання з Ігналінської АЕС та складів енергетичних компаній.

Про це повідомляє LRT.

Деталі допомоги

Повідомляється, що до України також буде відправлено великий трансформатор.

Читати також: Швейцарія виділить на відновлення України $5,5 млрд до 2036 року

Згідно з інформацією видання, Вільнюська ТЕЦ не функціонує з 2016 року, але, незважаючи на це, на станції проводиться профілактичне обслуговування та планові випробування. За словами міністра, частину обладнання буде розібрано на запчастини, а частину можна буде використовувати безпосередньо.

“Ми дамо їм все необхідне. У Харкові зруйновано 80% всієї мережі – як теплової, так і електричної – у Харкові. Якщо ми не допоможемо, українці не зможуть відновити мережу та сектор опалення до зими, що буде дуже і дуже складно”, – відзначив Міністр енергетики.

Нагадаємо, що міноборони розповіло про український БПЛА UJ-26 “Бобер”.

Також ми повідомляли, що в Києві відкрили “Трініті ХАБ” для людей із порушеннями зору.

Фото: з вільних мереж

Читати далі