Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
zagoriy
frame1

Zagoriy Foundation

Найшвидший та чиненайдієвіший спецпроєкт від ШоТам. П’ять анімаційних роликів було зроблено протягом одного тижня. Протягом наступного тижня вони вже набрали 1 000 000 переглядів. Тішимося з того, що завдяки партнерству із Zagoriy Foundation ми можливо врятували чиєсь життя і точно зберегли чиєсь здоров’я.
що робили1
arrow11
arrow31
video icon1

5

відео

views icon1

1 000 000+

переглядів

Перевірена інформація

Якщо сусідка казала лікуватись часником та горілкою, а реклама в інтернеті нав’язливо пропонує зробити платний тест на виявлення коронавірусу – розвертайся і біжи звідти. 

Що таке карантин?

Разом із Zagoriy Foundation ми у ШоТам сьогодні розказуємо про те, як вберегти рідненьких бабусь і дідусів від коронавірусу. Найголовніша порада – не ходіть до них у гості!

Що ви можете зробити,
щоб не захворіти?

Завжди вдягай маску. Часто і ретельно мийте руки із милом. Не торкайся обличчя – особливо біля носа, рота чи очей. Кашляти потрібно у згин ліктя. З’явився кашель та задишка – швидесенько телефонуй своєму сімейному лікарю. Не йди до лікарні самотужки.

Чому самоізоляція важлива?

Розказуємо, чому карантин – не привід зустрічатися з друзями або йти в парк. Це велика відповідальність кожного. Самоізоляція – важливий та обов’язковий запобіжний захід, який знижує ризик заразитися до нуля.

Твоя пігулка від паніки

Перші симптоми коронавірусу важко відрізнити від грипу чи застуди. Щоб не наражати на небезпеку здоров’я близьких, разом із Zagoriy Foundation зібрали для тебе прості правила: