Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
>

Zagoriy Foundation

Найшвидший та чиненайдієвіший спецпроєкт від ШоТам. П’ять анімаційних роликів було зроблено протягом одного тижня. Протягом наступного тижня вони вже набрали 1 000 000 переглядів. Тішимося з того, що завдяки партнерству із Zagoriy Foundation ми можливо врятували чиєсь життя і точно зберегли чиєсь здоров’я.

Що ми робили

5 відео

1 000 000 переглядів

Відео

Твоя пігулка від паніки

Перші симптоми коронавірусу важко відрізнити від грипу чи застуди. Щоб не наражати на небезпеку здоров’я близьких, разом із Zagoriy Foundation зібрали для тебе прості правила:

Чому самоізоляція важлива?

Разом із Zagoriy Foundation ми у ШоТам? сьогодні розказуємо про те, як вберегти рідненьких бабусь і дідусів від коронавірусу. Найголовніша порада – не ходіть до них у гості!

Що таке карантин?

Розказуємо, чому карантин – не привід зустрічатися з друзями або йти в парк. Це велика відповідальність кожного. Самоізоляція – важливий та обов’язковий запобіжний захід, який знижує ризик заразитися до нуля.

Що ви можете зробити,
щоб не захворіти?

Завжди вдягай маску. Часто і ретельно мийте руки із милом. Не торкайся обличчя – особливо біля носа, рота чи очей. Кашляти потрібно у згин ліктя. З’явився кашель та задишка – швидесенько телефонуй своєму сімейному лікарю. Не йди до лікарні самотужки.

Щоб не поширювати неправдиву інформацію, перевіряй усе на сайті:  https://www.covid19.com.ua/

Перевірена інформація

Якщо сусідка казала лікуватись часником та горілкою, а реклама в інтернеті нав’язливо пропонує зробити платний тест на виявлення коронавірусу – розвертайся і біжи звідти.