Суспільство
З’явились нові подробиці про капсульний готель в аеропорту Бориспіль. ФОТО
Капсульний готель, що з 1 липня запрацював у аеропорту Бориспіль, планує обслуговувати до тисячі осіб на місяць. Про це розповів директор з розвитку готелю Олександр Чернишенко, передає ЦТС.
За словами Чернишенка, до 4 липня капсульний готель надавав послуги безкоштовно в тестовому режимі. Всього на сьогодні послугами готелю скористалися понад 300 осіб.
Всього в готелі 56 капсул, 16 з них двомісні. За словами менеджера, найпопулярніші пакети – 3-6 годин. Основні послуги, що надаються гостям: душ, камера зберігання, зарядка гаджетів.
Гігієнічні набори, товари в дорогу в адміністрації готелю планують надавати за додаткову плату.
Найближчим часом в кожен номер планують додати відкидний столик і підвісну сумку для дрібних речей. Крім того, наявні зараз шторки замінять більш жорсткими ролетами на замках. На питання, чому вони не були встановлені відразу, Чернишенко відповів, що ролети ще у процесі виготовлення.
Раніше повідомлялося, що готель буде зручний для тих пасажирів, чиї рейси перенесені, або для пасажирів, які прибули заздалегідь з різних куточків України.
Нагадаємо, на території терміналу D Міжнародного аеропорту “Бориспіль” відкрився хостел із капсулами для сну “GettSleep Boryspil”.
Суспільство
Що пропонує зимовий скейт-парк
- шістьма сходинками;
- новою перилою;
- широким квотером;
- п’ятиметровою гранню;
- «книжкою» та оновленим менуал-радом.
Коментарі
Суспільство
Як почуваються пінгвінята?
Коментарі
Суспільство
Члени Комітету ЮНЕСКО із захисту культурних цінностей у разі збройного конфлікту ухвалили рішення про організацію спеціальної моніторингової місії у Харкові. Вона зосередиться на пам’ятці архітектури «Держпром», яка постраждала від численних обстрілів російської армії. Україна стане першою країною, де застосують цей механізм.
Про це йдеться у повідомленні Міністерства культури та стратегічних комунікацій.
Мета місії
Вона допоможе задокументувати пошкодження, скоординувати заходи з відновлення пам’ятки та забезпечити доказову базу для притягнення росії до відповідальності за воєнні злочини. Будівлю «Держпрому» занесли до Міжнародного списку культурних цінностей під посиленим захистом у вересні 2023 року.
Читати також: ЮНЕСКО внесло два українських об’єкти до переліку пам’яток, які перебувають під захистом
Що сталося з «Держпромом» під час війни
- 1 березня 2022 року вибухова хвиля від ракетного удару по будівлі обласної адміністрації вибила частину вікон у «Держпромі»;
- 2 січня 2024 року новий удар ракети пошкодив скління майже по всій північно-західній частині споруди;
- 28 жовтня та 8 листопада 2024 року будівля знову постраждала — авіабомба та влучання поруч спричинили нові руйнування.
У листопаді українські архітектори задокументували пошкодження й надіслали звіт до ЮНЕСКО.
Ця моніторингова місія стане важливим кроком у боротьбі за збереження української культурної спадщини, що перебуває під ударом російської агресії.
Нагадаємо, що українську кобзарсько-лірницьку традицію визнали всесвітньою спадщиною (ВІДЕО).
Фото: Anna Leonenko.
Коментарі