Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Економіка

Якщо нема піарника. П’ять безкоштовних курсів про те, як самому просувати бізнес

Опубліковано

Досі думаєте, що просування – лише для компаній-гігантів, а новини малого та середнього бізнесу широкому загалу нецікаві? Дарма нехтуєте публічністю, адже грамотні комунікації підприємства з покупцями та журналістами дозволить вам і інвесторів знайти, і побудувати сильний бренд, і перетворити цільову аудиторію на друзів. 

Ці п’ять безкоштовних онлайн-курсів ми знайшли на теренах українського Інтернету. Звісно, не гарантуємо, що вони повністю замінять бізнесу піарника чи комунікаційника. Але після них ваша справа вже точно не буде колишньою.    

Історії керують світом. А ваш бренд розповідає історії?

“Я не торкнувся м’яча, то була рука Бога”, – сказав Дієго Марадона, виправдовуючи власний гол рукою у ворота англійців. У цій же грі він забив гол, який назвали пізніше голом століття, але саме історія з “Рукою Бога” стала легендарною.  

Мабуть, ви і самі помітили, що реклама з цікавою для клієнта історією активує його увагу. Ось на цьому моменті реклама і починає продавати.

Гарна історія зробить ваш бренд дійсно легендарним. Пропонуємо почати творити легенду з курсу від Відкритого Університету Майдану “Моя історія: досвід, цінність, вплив”. Тут обіцяють навчити вас використовувати силу історій як у професійному, так і життєвому контекстах. 

Створити і втримати. Чи є у вашого бренду репутація?

Напевно, ви чули про “велику четвірку” – найбільші аудиторські компанії в світі. Це Deloitte Touche Tohmatsu, PricewaterhouseCoopers, Ernst & Young, KPMG. Але мало хто знає: спочатку це була “велика п’ятірка”. Але одна з компаній – Arthur Andersen – все втратила через удар по репутації. Понад 85 тисяч працівників та мільярдні обороти компанії поховало те, що її співробітники закривали очі на протиправні дії клієнта.

Як правильно побудувати власну репутацію, просувати як бренд себе і власні товари чи послуги – знають у Prometheus. Дізнайтесь і ви з їх курсу Комунікаційні інструменти для побудови репутації.

Власник бізнесу як окремий бренд. Навіщо це?

Що такого зможе зробити для вашого бізнесу робота з особистим брендом, з чим можуть не впоратись піарники та маркетологи? 

Ви як власник дасте власній компанії “людське обличчя”. У світі таку практику називають “бренд-євангелізмом”, а євангелістом тут вважають людину, закохану в бренд. Вона розповість іншим про компанію ті особливості, про які ніхто не знав до неї.  

Не обов’язково це має бути власник бізнесу, не обов’язково це має бути одна людина. Але хто, як не власник, може найбільш ефективно донести інформацію про власні продукти, проєкти чи послуги іншим? 

Курс з побудови особистого бренду на “Будуй своє” від Ніни Левчук, керівниці Google Marketing Solutions у Центральній та Східній Європі, допоможе вам створити і побудувати персональний бренд так, щоб здобути лояльність ваших клієнтів і збільшити власні доходи в рази.

Системність – ключ до успіху. І побудова бренду – не виключення

Андрій Федорів сьогодні вважається одним із найуспішніших бізнесменів в рекламній сфері. Створення відомих брендів на кшталт “Хортиці”, “Нової пошти”, OLX і багатьох інших – його рук справа. 

Ми знайшли його відеолекцію з покроковими рекомендаціями та набором інструментів для підприємців щодо системного управління власним брендом. Це запис семінару Стратегія=Ідея, і ґрунтується він на 16 роках практики Федоріва та аналізі його проєктів із запуску брендів у країнах Європи. 

Як ефективно просувати свій проєкт. Експрес-курс за 30 хвилин

П’ять лекцій, 30 хвилин  – і ви дізнаєтеся, як нести в маси інформацію про ваш проєкт. А чим бізнес не проєкт, подумали ми і ділимось із вами посиланням на безкоштовний курс від експерта з комунікацій та програмного директора ГО “Інтерньюз-Україна” Андрія Кулакова. За посиланням він ділиться порадами:

– як правильно працювати з журналістами;

– навіщо вам комунікаційна стратегія і чому цільова аудиторія проекту і та цільові групи – це не одне і те ж. 

Економіка

На Київщині планують відкрити завод з виготовлення будматеріалів

Опубліковано

Німецька компанія MC-Bauchemie має намір інвестувати в розширення виробництва сухих будівельних сумішей у Березані, що знаходиться в Київській області.

Про це повідомляє UBN.

“Ми маємо намір побудувати нову лінію для спеціальних будівельних матеріалів, таких як різноманітні полімерцементні суміші для конструкційного ремонту бетону, топпінги для промислових підлог, гідроізоляційні матеріали, високофункціональні клеї для плитки”, – розповідає директор MC-Bauchemie Ukraine Артем Приймаченко.

Читати також: В Дії.Освіта зʼявився новий симулятор для розвитку менторських навичок

Приблизна сума інвестицій складатиме 1,5 млн євро. За словами Приймаченка, MC-Bauchemie планує вкласти в проєкт власні кошти.

“Ми в даний момент знаходимось у процесі отримання гарантії від міжнародних організацій, щодо військових ризиків. Ми розглядаємо варіанти – чи то німецький уряд, чи MIGA від Світового банку”, – пояснив він.

Вказується, що нова лінія в Березані може бути запущена наприкінці 2025 року.

Нагадаємо, що в ПриватБанку оновили послугу для донатів: що змінилося.

Фото: UBN

Читати далі

Економіка

Данія купуватиме зброю для ЗСУ в українських виробників

Опубліковано

Данський уряд затвердив виділення 200 мільйонів данських крон на придбання української зброї та військової техніки для Збройних сил України безпосередньо у виробників на території України.

Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

“Це перше подібне рішення – я вірю, що перше з багатьох. І це те, про що ми невпинно просили партнерів протягом останніх місяців”, – розповідає Олександр Камишін.

Також міністр відзначив, що українська оборонна промисловість вже настільки розігналась і розрослась, що український бюджет не може завантажити виробників замовленнями на повну.

Читати також: В окупованому Криму ліквідували воєнний обʼєкт: що саме знищили

“Спроможність українського ОПК становить майже $20 мільярдів. При цьому Україна має лише $6 мільярдів на закупівлю озброєння. Грубо кажучи, у нас працює лише третина всіх верстатів, які наявні в країні, бо грошей не вистачає, щоб забезпечити замовленнями решту”, — відзначив Камишін.

Наголошується, що вихід з цієї ситуації — переконати партнерів, які готові купувати зброю для України, робити це в українських зброярів і дати їм замовлення.

Нагадаємо, що розробники створили гру для зборів донатів.

Читати далі

Економіка

В Україні на гранти бізнесу держава спрямувала вже 3,7 млрд грн

Опубліковано

За державною програмою “Власна справа” 15,600 українців отримали мікрогранти на суму 3.7 млрд грн для розвитку бізнесу. Це понад 3 тисячі нових малих та мікропідприємств у різних галузях, які створять понад 34 тисячі нових робочих місць по всій країні.

Про це повідомляє Мінекономіки.

Серед отримувачів 53% – жінки, 34% – чоловіки, і 13% – юридичні особи. Більшість планують витратити кошти на придбання обладнання для бізнесу.

Читайте також: Міністерство оборони та ЗСУ анонсували створення Корпусу демінерів

Найбільше грантів отримали жителі Львівської області, Рівненської області, Івано-Франківської області, Вінницької області та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами для нових бізнесів стали оптова та роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення й організація харчування, та переробна промисловість.

Нагадаємо, фільм “20 днів у Маріуполі” зʼявиться на Netflix.

Читати далі