Суспільство
Як майбутні «морські котики» відпрацьовують бойові вправи з мінами (ФОТО)
Курсанти Інституту Військово-Морських Сил практично виконали бойової вправи П-2 «Руйнування берегових об’єктів з фактичним використанням підривного боєзапасу».
Про це повідомили у пресслужбі Військово-Морських Сил ЗС України.
За інформацією, потужний концентрат адреналіну та викиду енергії чекав на курсантів Інституту ВМС на полігоні «Тендрівська коса».
Читайте також: Як відбувалися змагання на кращу групу спецпризначення ССО (ФОТО)
На практиці були відпрацьовані знання з дисциплін мінне та протимінне озброєння, здобуті за роки навчань в Інституті Військово-Морських Сил НУ «ОМА».
Спершу, викладач практично демонструє основні типи вибухових речовин, обладнання, яке використовується у мінній та протимінній справі і послідовність дій до підриву різними способами.
Читайте також: Причина №16, чому варто підтримати #ШоТам: ми відроджуємо авторитет української армії
Курсанти діяли як індивідуально, так і в складі підривних груп. Для здійснення підриву використовували три основні способи, це – електричний, вогневий та детонуючий.
Заняття були проведені на належному методичному рівні, забезпечені відповідною навчальною матеріально-технічною базою і проводилися під керівництвом досвідчених фахівців із дотриманням заходів безпеки.
Нагадаємо, у мережі з’явилося вражаюче відео з військових навчань «Гвардія–2020».
Окрім того, в акваторії Чорного моря відбувся збір-похід кораблів національного флоту.
Як ми повідомляли раніше, українські військові провели тренування з гасіння пожежі.
Усі фото: facebook.com/navy.mil.gov.ua.
Суспільство
Суспільство
Лауреати
- Найкраща драматична вистава – “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична вистава – мюзикл “Тигролови”, Київська національна оперета;
- Найкраща дитяча вистава – “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраща камерна вистава (вистава малої сцени)” – “Намалюй мені літак”, Театр драми і комедії на лівому березі Дніпра;
- Найкраща режисерська робота – Давид Петросян за виставу “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання чоловічої ролі – Олексій Богданович за роль Альфреда у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраще виконання жіночої ролі – Ольга Гришина за роль Анелі у виставі “Для домашнього вогнища”, Національний театр імені Лесі Українки;
- Найкраще виконання чоловічої ролі другого плану” (премію розділили два актори) – Остап Ступка за роль Бургомістра у виставі “Візит”, Національний театр імені Івана Франка; Олександр Бондар за ролі Екскурсовода, фанатичного студента й диригента Артуро Тосканіні у виставі “Соломія”, Театр драми на Печерську;
- Найкраще виконання жіночої ролі другого плану – Лариса Трояновська за ролі Кошатниці та Надії Танашевич у виставі “Зелені коридори”, Театр на Подолі;
- Найкраща сценографія – Даниїла Колот, вистава “Візит”, Національний театр імені Івана Франка;
- Найкраща музична концепція вистави – Борис Севастьянов, мюзикл “Піноккія”, Київська опера на Подолі;
- Найкраще пластичне вирішення вистави – Раду Поклітару, балет “ДискриміНАЦІЯ”, Київ модерн-балет;
- Найкращий акторський дебют – Ганна Михайличенко, моновистава “Мовою троянд”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”;
- Найкращий режисерський дебют – Володимир Абазопуло, Ярослав Гуревич, вистава “Круасани з мигдалем”, Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”.