Суспільство
Вихідними на Трухановому острові відбудеться Київський ультрамарафон
На вихідних, 19-20 червня, у столиці відбудеться п’ятий Київський ультрамарафон.
Про це ШоТам повідомили організатори.
Зазначається, що Київський Ультрамарафон – це головна подія у календарі ультрамарафонської спільноти України та унікальна можливість для бігунів випробувати себе на наддовгих дистанціях і кваліфікуватися на міжнародні ультразабіги. У 2021 році ультрамарафон у Києві відбудеться вже вп’яте.
Де відбудеться?
- Подія: Київський Ультрамарафон 2021
- Місце: Київ, Труханів острів.
- День та час: 19–20 червня 2021 року, 19:00 (старт забігів)
- Дистанції: 30 км, 50 км, 100 км, естафети 50 та 100 км.
- Кількість учасників: 400.
Читайте також: «Ця робота змінила моє життя». Чому молодь їде в села і маленькі міста на два роки?
Це єдиний в Україні забіг на ультрадистанції, що має бронзовий лейбл International Association of Ultrarunners (IAU) та проходить трасою, яка має міжнародний сертифікат відповідності AIMS категорії А.
У 2021 році в рамках Київського Ультрамарафону традиційно буде проведено Чемпіонат України з бігу на 50 та 100 км. Мета організаторів — прийняти в Україні офіційні міжнародні змагання з бігу на наддовгі дистанції.
Про марафон
Забіг традиційно проводиться на Трухановому острові — це ідеальна бігова локація: пласка комфортна траса, хороше покриття, зручне транспортне сполучення. Під час заходу буде здійснене перекриття траси та повна заборона руху автомобілів на Трухановому острові.
Читайте також: Мальовничі Карпати та край козацької слави: кращі трейли цього літа для любителів побігати
Учасники Київського Ультрамарафону змагаються на ультрадистанціях 50 та 100 км, а також на коротшій дистанції-супутнику 30 км. Для команд від 4 осіб — естафети 50 та 100 км.
Кожен фінішер забігу отримує унікальну медаль діаметром 10 см, яка стане чудовим нагадуванням про забіг. Бігуни, які подолають дистанцію у визначені ліміти, отримають також пам’ятні жетони.
Як взяти участь?
Київський Ультрамарафон – це унікальна можливість випробувати себе на наддовгих дистанціях. Спортсмени, які подолають 30, 50 або 100 км, отримають офіційні результати, які дозволять кваліфікуватися на міжнародні ультразабіги.
Реєстрація на участь у забігах триває до 16 червня 2021 року включно за посиланням.
Нагадаємо, на Івано-Франківщині учні 30 шкіл починають заняття бадмінтоном, щоб зберегти зір.
Як ми повідомляли раніше, перший в Україні «Мотузковий парк» біля школи презентували у столиці.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі