Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Відкрили безкоштовний доступ до онлайн-сервісу для допомоги в написанні текстів англійською

Опубліковано

Компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою, оголосила, що пропонує свій продукт безкоштовно  неурядовим організаціям у всьому світі. Про це повідомляє портал Гурт.

Зокрема, такі організації зможуть подати заявку та отримати доступ до розширених рекомендацій щодо поліпшення текстів у Grammarly Premium, а також до адміністративних функцій управління Grammarly Business, що направлені на оптимізацію командної роботи з продуктом. 

Читайте також: Українські університети отримають грант на енергомодернізацію

Організації, які відповідають умовам безкоштовного надання послуг, отримають безкоштовний доступ до 31 грудня 2020 р. включно. 

«Команда Grammarly усвідомлює виклики, які постають перед людьми в усьому світі, і хоче запропонувати свою підтримку. Створивши цю безкоштовну пропозицію для неприбуткових і неурядових організацій, ми вбачаємо у ній можливість зробити щось значиме, — каже Доріан Стоун (Dorian Stone), керівник підрозділу Grammarly Business. — Ці організації забезпечують життєво важливі послуги і програми, але багатo із них зіштовхнулися з фінансовими труднощами. Ми знаємо, як наш сервіс допомагає командам досягати цілей, роблячи комунікацію чіткою та ефективною, тож сподіваємося, що наша пропозиція стане в нагоді і допоможе організаціям продовжувати свою важливу роботу».

Чим корисний сервіс?

Неприбуткові організації, які нині вже використовують онлайн-сервіс Grammarly, зазначають, що застосування продукту допомагає їм заощаджувати час, а це, своєю чергою,  дає змогу зосередитися на успіху своєї місії. Також вони покладаються на допомогу сервісу у підвищенні якості комунікації своїх працівників та підтриманні зв’язку зі своєю аудиторією. 

Мексикано-американський благодійний фонд ресурсів (Mexican American Opportunity Foundation, MAOF) використовує продукт Grammarly для забезпечення якості комунікації. «Ми використовуємо Grammarly передусім для підготовки електронних листів та важливих пропозицій, що мають критичне значення для виділення коштів, — каже Ерл Вільямс (Earl Williams), ІТ-директор фонду MAOF. — Grammarly допомагає нашим співробітникам знаходити правильні слова, щоб максимально переконливо донести нашу позицію. А також дає змогу краще інформувати нашу аудиторію і робити ідеї зрозумілішими».

«Ми сподіваємося, що доступ до розширених функцій Grammarly Premium та Grammarly Business допоможе підтримати й українські організації, які використовують англійську мову для комунікації з партнерами. Проте це не єдиний вид підтримки, яку ми надаємо у відповідь на COVID-19, —  наголошує Дмитро Лідер, співзасновник компанії. —  Продовжуючи працювати для наших клієнтів у всьому світі, ми також прагнемо мінімізувати поширення вірусу і підтримати локальні спільноти. Ми вдячні організаціям, компаніям та людям, які допомагають лікарям та пацієнтам у боротьбі з COVID-19 і об’єднуються для захисту найуразливіших груп населення. Своєю чергою, ми надали благодійну фінансову допомогу кільком фондам, зусилля яких спрямовані на протидію пандемії. Більше про це можна дізнатись із нашої публікації у Facebook».  

Як отримати доступ?

Водночас Grammarly продовжує надавати надійний безкоштовний сервіс для тих, хто хоче вдосконалити навички письмового спілкування. Безкоштовний обліковий запис на платформі Grammarly надає доступ до базової підтримки грамотного написання текстів, який охоплює критично важливі поради щодо граматики, правопису і пунктуації, лаконічності, а також визначення тону повідомлення.

Надіслати запит на отримання пропозиції керівники неприбуткових і неурядових організацій можуть за посиланням grammarly.com/nonprofits-ngos.

Органи державної влади, освітні заклади та приватні фонди поки що не можуть долучитися до цієї ініціативи.

Головне фото: censor.net

Суспільство

Грузія продовжила термін безвізового перебування українців до трьох років

Опубліковано

Грузинська влада збільшила термін безвізового перебування в країні українців до трьох років. Зазначається, що відповідні зміни були внесені у постанову «Про затвердження переліку країн, громадяни яких можуть в’їжджати в Грузію без візи».

Про це повідомляє Грузія Online.

Згідно із поправкою, громадянам України дозволений в’їзд в Грузію без візи та перебування в країні протягом повних трьох років.

Раніше цей термін був обмежений одним роком, однак у лютому минулого року був продовжений до двох років.

Читайте також: ЄС виділив €1,5 млрд Україні: це другий транш за програмою Ukraine Facility

За інформацією Управління Верховного комісара ООН у справах ВПО, станом на жовтень 2023 року в Грузії перебувало близько 27 тис. громадян України.

Нагадаємо, на українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів.

Фото: Міграційної служби

Читати далі

Суспільство

«Біжу за Азов»: у Києві відбудеться благодійний забіг присвячений 10-й річниці заснування батальйону

Опубліковано

П’ятого травня, о 14:00, у Києві відбудеться благодійний забіг присвячений до 10-ї річниці заснування батальйону «Азов». Забіг присвятять памʼяті полеглих азовців та підтримці захисників «Азовсталі», а всі зібрані кошти спрямують на підтримку бригади «Азов».

Про це повідомляє “ТиКиїв”.

Точну локацію проведення повідомлять у листі-підтвердженні після обов‘язкової реєстрації за посиланням.

Читайте також: Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про розмитнення авто в «Дії»: що він передбачає

Для участі необхідно зробити благодійний внесок — 600 грн до 30.04 і 1 000 грн — вже з 01.05 по 05.05. На учасників чекають чотири дистанції на вибір: 1 км, 3 км, 5 км та 10 км.

Нагадаємо, батьки випустили пісню загиблих від ракети музиканток із Запоріжжя.

Фото: ТиКиїв

Читати далі

Суспільство

На Подолі відреставрують будинок XVII століття: що відомо

Опубліковано

У Києві на вулиці Костянтинівській 6/8 планують відреставрувати кам’яницю київського війта — пам’ятку архітектури XVII–XVIII століть. Споруду ще називають “будинок Яна Биковського” або “будинок Петра I”.

Про це стало відомо з оголошення на сайті публічних закупівель Prozorro.

У Києві проведуть реставрацію кам’яниці київського війта — будинку Яна Биковського

Тендер на реставрацію оголосив київський науково-методичний центр з охорони, реставрації та використанню пам’яток історії, культури й заповідних територій. Очікувана вартість робіт — понад 3 мільйони гривень. 

Читайте також: Українські бібліотекарі почали співпрацю з “Вікіпедією”, та займуться написанням статей

Відкриті торги відбудуться 6 травня. Переможець має виконати реставраційні роботи до 10 грудня 2024 року.

Нагадаємо, Jamala буде речницею від України на Євробаченні 2024.

Фото: Наш Київ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство1 тиждень тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство3 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство3 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: