

Суспільство
Відкрили безкоштовний доступ до онлайн-сервісу для допомоги в написанні текстів англійською
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Компанія Grammarly, яка розробляє онлайн-сервіс на основі штучного інтелекту для допомоги в написанні текстів англійською мовою, оголосила, що пропонує свій продукт безкоштовно неурядовим організаціям у всьому світі. Про це повідомляє портал Гурт.
Зокрема, такі організації зможуть подати заявку та отримати доступ до розширених рекомендацій щодо поліпшення текстів у Grammarly Premium, а також до адміністративних функцій управління Grammarly Business, що направлені на оптимізацію командної роботи з продуктом.
Читайте також: Українські університети отримають грант на енергомодернізацію
Організації, які відповідають умовам безкоштовного надання послуг, отримають безкоштовний доступ до 31 грудня 2020 р. включно.
«Команда Grammarly усвідомлює виклики, які постають перед людьми в усьому світі, і хоче запропонувати свою підтримку. Створивши цю безкоштовну пропозицію для неприбуткових і неурядових організацій, ми вбачаємо у ній можливість зробити щось значиме, — каже Доріан Стоун (Dorian Stone), керівник підрозділу Grammarly Business. — Ці організації забезпечують життєво важливі послуги і програми, але багатo із них зіштовхнулися з фінансовими труднощами. Ми знаємо, як наш сервіс допомагає командам досягати цілей, роблячи комунікацію чіткою та ефективною, тож сподіваємося, що наша пропозиція стане в нагоді і допоможе організаціям продовжувати свою важливу роботу».
Чим корисний сервіс?
Неприбуткові організації, які нині вже використовують онлайн-сервіс Grammarly, зазначають, що застосування продукту допомагає їм заощаджувати час, а це, своєю чергою, дає змогу зосередитися на успіху своєї місії. Також вони покладаються на допомогу сервісу у підвищенні якості комунікації своїх працівників та підтриманні зв’язку зі своєю аудиторією.
Мексикано-американський благодійний фонд ресурсів (Mexican American Opportunity Foundation, MAOF) використовує продукт Grammarly для забезпечення якості комунікації. «Ми використовуємо Grammarly передусім для підготовки електронних листів та важливих пропозицій, що мають критичне значення для виділення коштів, — каже Ерл Вільямс (Earl Williams), ІТ-директор фонду MAOF. — Grammarly допомагає нашим співробітникам знаходити правильні слова, щоб максимально переконливо донести нашу позицію. А також дає змогу краще інформувати нашу аудиторію і робити ідеї зрозумілішими».
«Ми сподіваємося, що доступ до розширених функцій Grammarly Premium та Grammarly Business допоможе підтримати й українські організації, які використовують англійську мову для комунікації з партнерами. Проте це не єдиний вид підтримки, яку ми надаємо у відповідь на COVID-19, — наголошує Дмитро Лідер, співзасновник компанії. — Продовжуючи працювати для наших клієнтів у всьому світі, ми також прагнемо мінімізувати поширення вірусу і підтримати локальні спільноти. Ми вдячні організаціям, компаніям та людям, які допомагають лікарям та пацієнтам у боротьбі з COVID-19 і об’єднуються для захисту найуразливіших груп населення. Своєю чергою, ми надали благодійну фінансову допомогу кільком фондам, зусилля яких спрямовані на протидію пандемії. Більше про це можна дізнатись із нашої публікації у Facebook».
Як отримати доступ?
Водночас Grammarly продовжує надавати надійний безкоштовний сервіс для тих, хто хоче вдосконалити навички письмового спілкування. Безкоштовний обліковий запис на платформі Grammarly надає доступ до базової підтримки грамотного написання текстів, який охоплює критично важливі поради щодо граматики, правопису і пунктуації, лаконічності, а також визначення тону повідомлення.
Надіслати запит на отримання пропозиції керівники неприбуткових і неурядових організацій можуть за посиланням grammarly.com/nonprofits-ngos.
Органи державної влади, освітні заклади та приватні фонди поки що не можуть долучитися до цієї ініціативи.
Головне фото: censor.net
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
ПАТ Укрнафта запустила в роботу нову свердловину з початковим добовим дебітом нафти 25-30 тонн.
Про це повідомила пресслужба компанії.
Зазначається, що ціллю буріння свердловини стала розвідка запасів у стрийських відкладах на Львівщині. Роботи провели в стислі терміни: стовбур загальною протяжністю 1244 метри пробурили всього за 32 доби.
«У процесі будівництва об’єкту відкрили проєктний горизонт та за допомогою геофізичних досліджень встановили його перспективність в плані нафтовидобутку», — зазначив директор Укрнафти Сергій Корецький.
Наразі здійснили перфорацію покладів в інтервалі 1085-1122 метрів, це близько 30% від загальної товщі нафтонасичених пластів стрийських відкладів.
Читайте також: «Усі овочі вирощують звичайні жителі півдня». Шеф-кухар з Одещини відроджує традиційні спеції Бессарабії. Як це працює
Відбувається процес освоєння. Початковий дебіт нафти – 25-30 тонн на добу.
В Укрнафті зазначили, що це вже третя свердловина, пробурена компанією у 2023 році в межах одного конкретного родовища, і друга з них створена в партнерстві з ТОВ БК Горизонти. До кінця року на цьому ж родовищі мають бути побудовані ще три свердловини.
Довідка
ПАТ «Укрнафта» — найбільша нафтовидобувна компанія України, видобуває понад 86% нафти, 28% газового конденсату та 16% газу від загального видобутку вуглеводнів в Україні. Розробляє родовища вуглеводнів на території двох нафтогазоносних регіонів України.
Нагадаємо, Укрнафта планує відновити видобуток на своїх ліквідованих свердловинах та брати в оренду ліквідовані свердловини інших компаній.
До того ж в Україні планують створити мінімальні запаси нафтопродуктів, які зможуть забезпечити потреби населення в разі виникнення кризової ситуації.
Фото: ukrnafta.com.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Протиповітряна оборона Україні уночі збила 10 ворожих безпілотників.
Про це повідомили у пресцентрі Командування Повітряних сил.
Зазначається, що у ніч на 5 грудня 2023 року росіяни атакували ударними безпілотниками Shahed-136/131 з двох напрямків — з Курської області та російського міста Приморсько-Ахтарськ, а також — зенітними керованими ракетами С-300, які спрямували по цивільних об’єктах Донеччини та Херсонщини.
Усього в ударі зафіксовано 17 ударних БпЛА типу «шахед».
«В результаті бойової роботи знищено 10 ударних БпЛА в різних регіонах України», — йдеться у повідомленні.
Читайте також: Капітанка Марія Павлівна. Мати загиблого захисника збудувала на Рівненщині спортивно-розважальний комплекс для дітей
До відбиття повітряного нападу противника залучено винищувальну авіацію, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Про Повітряні Сили
Повітряні сили ЗСУ — вид збройних сил, який має на озброєнні винищувальну, бомбардувальну і транспортну авіацію, а також зенітні ракетні війська і радіотехнічні війська. Повітряні сили у цьому вигляді були створені у 2004 році шляхом об’єднання двох видів: Військово-повітряних сил та Військ протиповітряної оборони України.
Нагадаємо, напередодні українська ППО знищила 18 ворожих дронів та авіаційну ракету.
Фото: Повітряні Сили.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Німецький оборонний концерн Rheinmetall отримав замовлення на виготовлення 155 мм артилерійських снарядів для України.
Про це йдеться у заяві, опублікованій на офіційному сайті компанії.
Зазначається, що загальна сума контракту становить близько 142 млн євро. Замовником є неназвана країна НАТО, «чиїм заявленим наміром є підтримка України у її оборонній боротьбі за допомогою ефективної довгострокової військової допомоги».
Замовлення передбачає постачання «десятків тисяч комплектних 155-мм артилерійських снарядів». Боєприпаси будуть доставлені у 2025 році.
Читайте також: Озброюємо, навчаємо та одягаємо. Як фонд Markus Foundation забезпечує необхідним тисячі бійців 47-го штурмового полку
У Rheinmetall також повідомили, що компанія планує у 2024 році значно збільшити потужності з виробництва боєприпасів на своїх заводах у Німеччині, Іспанії, Південній Африці та Австралії, довівши річну виробничу потужність приблизно до 700 тисяч одиниць.
Нагадаємо, 3 грудня Німеччина надала Україні новий пакет військової допомоги.
Раніше ми повідомляли, що В Україні створили компактну систему радіоелектронної розвідки ЕТЕР.
Фото: Rheinmetall.