Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Технології

В Україні запустили сервіс термінових онлайн-консультацій із лікарями. Як це працює

Опубліковано

Медичний провайдер Helsi запустив сервіс термінових онлайн-консультацій із лікарями.

Про це команда сервісу повідомила ШоТам.

Завдяки новій функції пацієнти вродовж 15 хвилин можуть отримати відповіді на всі запитання щодо стану здоров’я, а також направлення до вузького спеціаліста. Якщо є часта потреба у ліках – можна отримати електронний рецепт на антибіотики та інші рецептурні лікарські засоби.

Вартість консультації складає 200 гривень і списується лише після успішно завершеного прийому. 75% коштів отримує лікар, який надає послугу. Сервіс доступний і для українців, що проживають за кордоном.

Як це працює

Термінову консультацію можна отримати через додаток Helsi для пацієнта, обравши аудіо-, відеозв’язок чи чат для спілкування з лікарем. Він надає усі стандартні послуги: консультує, виписує рецепт чи направлення до вузькопрофільного спеціаліста.

Основна перевага термінової консультації – пацієнт чекає на прийом лише декілька хвилин, а лікар вже на зв’язку в онлайн. Протягом 5 хв після отримання заявки лікар переглядає скаргу пацієнта і вирішує щодо можливості надати якісну консультацію.

На термінову онлайн консультацію можна записатися також із-за кордону. Минулого року із запитами лише на планові консультації найбільше зверталися українці з Польщі, Німеччини, США, Великої Британії та Чехії. У 2022 році кількість онлайн консультацій зросла на 1 млн, порівнюючи з 2021 роком. Упродовж минулого року проведено 3,2 млн онлайн прийомів, тоді як у 2021 році – 2,2 млн.

Як записатися

Після авторизації у застосунку Helsi, потрібно обрати розділ «Сервіси» та розділ «Термінова онлайн консультація». Пацієнт обирає, для кого створити консультацію: для себе чи рідних (дітей, батьків тощо).

У додатку передбачені замовлення і сплата за послуги з боку мами або батька для своєї дитини. Все це відбувається з аккаунту батьків, а лікар вже працюватиме з дитячою карткою. У момент консультації важлива присутність когось із батьків або ж інших законних представників дитини.

Протягом 5 хвилин лікар ознайомлюється із заявкою та приймає її, далі – телефонує чи пише пацієнту у додатку. Система не «відправляє» пацієнтів до лікарів автоматично: саме лікар зі знаннями у конкретній спеціалізації ознайомлюється з електронною медкартою пацієнта і вирішує, чи буде консультувати його онлайн. На першому етапі до системи долучені лікарі з найвищими рейтингами та інтегрованими відгуками пацієнтів.

Скільки триває консультація

Тривалість термінового онлайн прийому – близько 15 хвилин, у складних випадках – лікар продовжить час самостійно. Кожен медпрацівник, що підключається до термінових онлайн консультацій, має медичну ліцензію. Він проходить попередній відбір та навчання, тому заміна лікаря не передбачена. Водночас пацієнт самостійно може відкликати заявку до початку консультації.

Якщо ж лікар не знайшовся і прийом не відбувся – заявка автоматично скасується через 2 години, а гроші повернуться на рахунок пацієнта від його банку. Якщо ж прийом перервався – наприклад, за відсутності світла, – лікар сконтактує пізніше і завершить консультацію. В будь-якому випадку, оплата відбувається лише після повного отримання послуги.

Раніше ми писали, що Helsi запустив окремий застосунок для лікарів, який допоможе медикам швидше консультувати пацієнтів в умовах відключень електроенергії.

Раніше ми вже писали, що медичний сервіс Helsi запускає безкоштовні консультації з лікарями за допомогою відеозв’язку на час війни.

Фото: надане ШоТам.

Технології

У Fortnite з‘явилася локація Майдана Незалежності (ВІДЕО)

Опубліковано

У всесвітньовідомому онлайн-шутері Fortnite від Epic Games з’явилася окрема мапа, яка детально відтворює столичний Майдан Незалежності. Це благодійний проєкт, спрямований на збір коштів для відновлення України.

Про це повідомляють на офіційному сайті Fortnite.

відео: UNITED24

Про ініціативу

Київський та паризький офіси Havas і UNITED24 об’єднали зусилля в рамках благодійної ініціативи по створенню української локації в Fortnite.

Читати також: Кінофестиваль Sunny Bunny презентував новий дизайн та безоплатні абонементи для військових

Усі зібрані кошти спрямують на відновлення амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги в Прибузькому, Миколаївська область. Ця клініка стане засобом вирішення нагальних медичних потреб, що виникають у мешканців регіонів, наближених до лінії фронту, зазначають в організації UNITED24.

Мапа представляє унікальну систему донатів. Гравцю достатньо просто грати на ній, виконувати ігрові завдання та кожна секунда, яка проведена на цій карті буде перетворюватися на донат, який буде спрямовано на допомогу у відновленні України.

Як грати в цей острів?

  • Завантажити Fortnite;
  • У Fortnite перейдіть у піктограму пошуку в верхній частині екрана;
  • Ви можете шукати цей острів за його кодом або назвою. Виберіть його, і тепер ви готові до гри.

Код до локації: 1992-2531-2170.

Нагадаємо, що український стартап отримав $5 млн інвестицій та оголосив про партнерство з американською компанією.

Також ми повідомляли, що запустився грант на 5 млн грн для підприємців, які працюють на прифронтових територіях.

Фото: Fortnite

Читати далі

Технології

Український стартап отримав $5 млн інвестицій та оголосив про партнерство з американською компанією

Опубліковано

Український юридичний стартап OneNotary, що надає послуги нотаріального посвідчення онлайн, оголосив про оримання інвестицій у вигляді $5 млн та початок партнерства з DocuSign.

Про це повідомляє AIN.UA

Про OneNotary

OneNotary – це платформа онлайн-нотарізацій в США, яку заснувала українська команда. Завдяки OneNotary клієнти можуть отримати нотаріальні послуги дистанційно, без потреби відвідувати нотаріальну компанію офлайн.

Про DocuSign

DocuSign – американська компанія зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, штат Каліфорнія, яка дозволяє організаціям керувати електронними угодами за допомогою електронних підписів на різних пристроях.

Читати також: Автобус для чотирилапих рятувальників: громадська організація зібрала 1,2 млн. для кінологічної служби ДСНС

Деталі інвестиції

Залучені кошти OneNotary використає для:

  • Прискорення маркетингу та продажів;
  • Зміцнення партнерських відносин;
  • Розвитку продукту для задоволення попиту на послуги онлайн-верифікації.

“З моменту свого заснування у 2020 році OneNotary стрімко розвивається, продуктом користуються десятки тисяч нотаріусів і клієнтів. За останній рік компанія подвоїла дохід, а її ринок нотаріусів по всій країні зріс до понад 30 000”, – каже Іван Зінков, співзасновник і генеральний директор OneNotary.

Також ми повідомляли, що уряд вирішив повернути щорічні гранти молодим ученим та докторам наук.

Нагадаємо, що Укрпошта запускає продаж нової марки: як вона буде виглядати.

Фото: OneNotary

Читати далі

Технології

Васильоборонпром. Як луцький винахідник працює на ЗСУ (ВІДЕО)

Опубліковано

Волонтери та військові називають Василя Цапюка з Луцька Васильоборонпромом, бо він з початку повномасштабної війни налагодив власне виробництво обладнання та озброєння для Збройних сил. Антидронова рушниця “Мавка”, портативна пічка зі свічок і кераміки, мобільний евакуатор – це лише частина того, що створює команда “Васильоборонпрому”!

Історія виробника

Для дизайнера Василя співпраця з військовими почалася ще на початку повномасштабної війни. Він згуртував навколо себе десятки інженерів по всій країні – разом почали працювати над винаходами.

фото: скрін з відео ШоТам

Читати також: Не петриківкою єдиною: 5 давніх українських ремесел про які ви мало що знали

Розробки Василя

Поєднавши свічки та кераміку, Василь створив портативну пічку для обігріву – понад 50 уже на фронті. Далі розробив і сертифікував власні турнікети, значно дешевші за аналоги. Ще одна його розробка – перископи. Китайські коштують 2500 гривень, волинські – 1400. А його антидронова рушниця “Мавка” важить всього кілька кг, але вже себе проявила на фронті.

фото: скрін з відео ШоТам

РЕБ-гармати, мобільний евакуатор, скиди – Василь не зупиняється й завжди створює щось нове. Його стартапи фінансують підприємці. Допомагають й збори на банку, а команда працює як єдиний механізм.

фото: скрін з відео ШоТам

“Ми стаємо злішими, ми стаємо агресивнишими – такими, якими ми маємо бути. Тому, будь ласка, тримаємо стрій й працюємо всі на Перемогу”, – наголошує Василь.

Підтримати виробництво Василя гривнею: https://send.monobank.ua/jar/8EmbiTf8pk

Нагадаємо, як висловити свою подяку ветерану чи ветеранці: МОН анонсувало посібник для толерантної взаємодії.

Фото: скрін з відео ШоТам

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство22 години тому

“Глядачі полюбили нас за українську виставу”: як харківський лялькар лікує депресію у військових

Там, де болю не видно зовні, всередині він може бути гострішим. Українські воїни, які щодня...

Суспільство6 днів тому

«На такій печериці можна хоч піцу робити!». Переселенець з Донеччини за грант відродив бізнес із вирощування грибів-гігантів

Юрій Душенко з Донеччини розпочав справу наприкінці 2015 року. Двічі втрачав бізнес, вимушено змінив три...

Суспільство7 днів тому

Зробив теплиці на бабусиному городі. Як підприємець з Вінниччини отримав грант на полуничний бізнес

Дмитро Гринь з Ладижина з радістю та гордістю оглядає свої володіння — довгі рівненькі рядки...

Суспільство1 тиждень тому

Думав, що гранти виграють лише «свої». Як кондитер з Київщини почав створювати українські макарони

Його соцмережі — це поєднання естетичного задоволення та вибуху смакових рецепторів. А різнокольорові макарони, які...

РЕКЛАМА: