

Економіка
В Україні запускають безкоштовну онлайн-школу для підприємців
У понеділок, 22 червня, Мінцифри запускає безкоштовну онлайн-школу для підприємців.
Про це повідомили у пресслужбі Міністерства цифрової трансформації України.
Мета – розвивати навички потенційних та нинішніх підприємців для успішного розвитку своєї справи, а також допомогти представникам малого та середнього бізнесу скористатися широким спектром фінансових послуг із фокусом на використанні переваг цифрових рішень
Читайте також: Сучасна Роксолана: як українка запустила соцмережу для мусульманок і отримала $40 тис інвестицій
Як відбуватиметься навчання?
Навчання в Національній онлайн-школі для підприємців відбуватиметься у форматі освітніх серіалів. У рамках кожного навчального серіалу потенційні та чинні підприємці зможуть:
- подивитися серії,
- пройти тестування,
- отримати додаткові корисні матеріали,
- пройти фінальний тест,
- отримати сертифікат про завершення курсу.
Також передбачається формат змішаного навчання. Частина навчання відбуватиметься онлайн, а частина — офлайн, на базі центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес. Навчання буде безкоштовним для кожного.
Читайте також: Борщ з карасями та желе з ромашки: шість столичних закладів української кухні
Перший освітній серіал в Національній онлайн-школі для підприємців — «10 кроків для початку власної справи». Підготовка цього освітнього серіалу стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданої Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Конкурентоспроможна економіка України».
Освітній серіал охоплює теми
- Як знайти бізнес-ідею?
- Навіщо потрібна стратегія?
- Як все зробити юридично правильно?
- Управління фінансами — не таке вже й важке
- Маркетинг first
- SMM для бізнесу
- Де знайти гроші
- Все про команду
- Комунікації в бізнесі
- Підприємницький кейс – успіхи та виклики ведення бізнесу

Читайте також: Причина №20, чому варто підтримати #ШоТам: ми підтримуємо експортний бізнес
Нагадаємо, на Донбасі відкриють хаби цифрової освіти.
Як ми повідомляли раніше, у додатку «Дія» запустили першу в світі віртуальну бізнес-країну.
Головне фото: business.diia.gov.ua.

Економіка

У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».
Як передає Укрінформ, на реконструкцію аеродрому Кабінет Міністрів асигнував 702,9 млн грн, в тому числі на завершення будівництва 2-ої черги та початок будівництва 3-ї черги комплексу.
“У 2021 році, відповідно до внесених змін до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року… буде продовжено реалізацію проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса» за рахунок коштів, залучених під державні гарантії в рамках підготовки до Євро-2012, на що передбачено 702,9 млн грн”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: Логістична компанія почала виконувати вантажні авіарейси з Гонконгу до України
Ці кошти спрямують на будівництво 2-ої черги (зокрема, встановлення метеорологічного обладнання) та розпочато спорудження 3-ї черги, в рамках якої передбачено “будівництво магістральної рульової доріжки, встановлення додаткового світлосигнального обладнання, прокладання мереж та кабелів”.
Як повідомлялося, у жовтні 2020 року ДАБІ сертифікувала нову злітно-посадкову смугу аеропорту “Одеса”, на якій можуть приземлятися літаки кодових літер A, B, C, D.
Читайте також: Аеропорт Бориспіль отримає 270 млн євро на вдосконалення інфраструктури
Довжина нової злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту “Одеса” складає 2800 метрів, а ширина – 45 метрів. ЗПС має товщину 105 см, в тому числі 40 см – “важкий бетон”. Несуча спроможність нової ЗПС дозволить аеропорту приймати майже вдвічі більше літаків, що здійснюють міжнародні рейси.
Фото: avianews.com
Економіка

Зрушила з місця справа добудови сміттєпереробного заводу у селі Яноші на Закарпатті.
Його добудовуватиме компанія, яку визначать за результатами тендеру, проведеного в Угорщині, передає Укрінформ.
“Після кількаразових переносів, на які українська сторона, в особі ЄОТС ТИСА, не має впливу, в Угорщині проведено умовний тендер на якому фірми-претенденти оголосили свої пропозиції”, – повідомив у Фейсбуці голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров.
Як зазначається, в торгах взяли 3 підприємства – два українських та одне угорське. Наразі тендерні пропозиції проходять перевірку і вже найближчим часом очікуємо оголошення переможця. Вартість проєкту – більше 4 мільйонів євро.
Читайте також: Компанія-інвестор отримала дозвіл будувати сміттєпереробний завод у Житомирі: деталі
Історія будівництва
Сміттєперобний завод у Яношах — це один із довгобудів на Закарпатті. Перша черга будівництва була запущена в 2012 році на кошти ЄС.
У 2015 році відкрили першу лінію, але згодом роботи з будівництва заводу так і не завершилися через брак коштів. Заплановано, що завод обслуговуватиме 40 населених пунктів Берегівщини.
Нагадаємо, на Закарпатті над дорогою облаштували 2-кілометрову підпірну стінку.
Фото: i1.poltava.to
Економіка

Авіакомпанія SkyUp з 25 квітня 2021 року відкриває рейси за маршрутом Київ-Брно-Київ.
Про це повідомляється на сторінці лоукостера у фейсбуці.
“Новий напрямок SkyUp Airlines — чеське Брно! Перший рейс відбудеться 25.04.21, коли все навкруги буде буяти соковитою зеленню”, – йдеться у дописі
Як зазначається, вартість перельоту: Київ — Брно від 1016 грн, Брно — Київ від 966 грн. Рейс виконуватимуть у четвер та неділю.
Читайте також: Українська лоукост-авіакомпанія SkyUp відкриває три нові рейси в Польщу
Що варто знати про Брно?
Брно — старовинне місто в Чехії, історичний центр Моравії. Друге за розміром місто країни після Праги. Тут є повний набір чеської краси: ратуша, собор, палаци, фортеці, костели.
До Відня можна доїхати за 1,5 години, а за дві — до Праги.
Нагадаємо, угорський лоукостер планує літати у ще один український аеропорт.
Фото: wikiway.com
-
Суспільство12 години тому
Буковинську Маланку хочуть внести до списку ЮНЕСКО
-
Суспільство18 години тому
Експерти визначать 50 найкращих для відвідування місць в Українських Карпатах
-
Суспільство16 години тому
Водолазна школа Військово-Морських Сил отримала нові костюми
-
Суспільство17 години тому
Як професійний каскадер збудував оленячу ферму на Сумщині