Економіка і бізнес
В Україні з’явиться 16 регіональних митниць
В Україні утворять 16 регіональних митниць та два спеціалізованих органи у рамках реформування системи органів Державної митної служби. Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів від 2 жовтня 2019 року №858 “Про утворення територіальних органів Державної митної служби”, що оприлюднена на Урядовому порталі, інформує Укрінформ.
Що змінюють?
Постановою передбачено утворення шістнадцяти митниць та двох спеціалізованих органів (Спеціалізованої лабораторії з питань експертизи та досліджень, Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення), шляхом скорочення та реорганізації територіальних органів Державної фіскальної служби”, – прокоментували в секретаріаті Кабміну.
Навіщо це потрібно?
Очікуваний результат — оптимізація штатної чисельності митниць, вивільнення додаткових штатних одиниць для кадрового посилення функціональних підрозділів, які безпосередньо здійснюють митний контроль та митне оформлення товарів і транспортних засобів. Реорганізуватимуть територіальні органи Державної фіскальної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної митної служби.
Читайте також: В Україні з’явилась централізована закупівельна організація
При цьому, територіальні органи ДФС, які реорганізуються, продовжуватимуть здійснювати свої повноваження до передачі таких повноважень територіальним органам ДМС.
Нагадаємо, 18 грудня 2018 року Кабінет міністрів прийняв рішення про утворення Державної податкової (ДПС) та Державної митної служб (ДМС) шляхом реорганізації Державної фіскальної служби; 6 березня 2019 року уряд затвердив положення про ДПС і ДМС.
Економіка і бізнес
Графік руху поїзда
- Відправлення з Дарниці о 05:50, з Центрального вокзалу Києва о 06:19;
- прибуття до Львова о 12:09, до Славська — о 14:03.
- відправлення зі Славська о 14:26, зі Львова о 16:30;
- прибуття до Києва о 22:28, на станцію Дарниця — о 23:00.
Коментарі
Економіка і бізнес
Коментарі
Економіка і бізнес
Отримання нового статусу
Проєкт RIVCircular
- перероблювання відходів будівництва та знесення;
- перероблювання акумуляторів електромобілів;
- використання відходів як ресурсу відновлення та енергії;
- цифровізація малих і середніх підприємств тощо.
Коментарі