Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

В Україні стартував проєкт з естетичної медицини «Неопалимі»

Опубліковано

В Україні стартував проєкт з естетичної медицини «Неопалимі», що надаватиме допомогу українцям з ушкодженнями шкіри, такими як опіки і рубці. 

Про це повідомили на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Зазначається, що пацієнти з опіками, рубцями та подібними ураженнями шкіри потребують комплексного лікування, яке містить й корекцію та пластику тканин. Це необхідно не тільки з питань естетики та самооцінки, але найперше для того, щоб відновити функцію ураженої частини тіла і щоб людина могла повернутися до повноцінного життя, не переживати через отримані ушкодження.

Про проєкт «Неопалимі»

Загалом у світі естетична медицина є платною послугою і коштує вкрай дорого, тож доступна далеко не всім, хто її потребує. На сьогодні вартість лікування одного пацієнта може перевищувати пів мільйона гривень. Але нині по всій Україні у співпраці з МОЗ стартував новий благодійний проєкт «Неопалимі».

Його мета – забезпечити комплексне безоплатне лікування для військових, добровольців, волонтерів, цивільних та дітей, які отримали опіки та рубці внаслідок військових дій на території України для того, щоб мати можливість відновити функціональність уражених частин тіла.

Читайте також«У податковій про це вперше почули від мене». Як потрапити в реєстр волонтерів: інструкція від першопрохідця

Команда проєкту вже налагодила співпрацю з 12 клініками, де буде відбуватись процес лікування. Тож чекає на нових пацієнтів, котрі потребують надання таких медичних послуг, але не мають для того фінансових можливостей.

Щоб стати пацієнтом проєкту «Неопалимі» потрібно:
  • бути військовим/волонтером/добровольцем/цивільним/дитиною,
  • мати ушкодження шкіри (опіки чи рубці) внаслідок військових дій,
  • мати підтвердження від лікаря/військово-медичної комісії про отримання НЕпобутової травми,
  • звернутися до команди «Неопалимі» (інстаграм: @neopalymi, тел.: (066) 906-06-14, сайт: neopalymi.in.ua) або заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Кількість процедур лікування варіюється від тяжкості ушкоджень, але в середньому потрібно від 3 до 12 процедур для досягнення позитивних результатів. При цьому вартість лише однієї процедури (без урахування медикаментів) становить близько 1000 доларів.

До проєкту залучені професійні спеціалісти та команда волонтерів, які комунікують з майбутніми пацієнтами про їхню участь, використовується новітня лазерна апаратура та якісні медичні препарати.

Робота здійснюється за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та з допомогою партнерів. Це надасть змогу брати на лікування близько 200 пацієнтів щомісяця. Проєкт дозволяє винести на новий рівень українських спеціалістів у сфері лазерного лікування опіків та рубців і передати досвід закордонним колегам, що дає можливість зміцнити імідж української медицини на світовому рівні.

Через постійні атаки країни-агресора актуальність цього проєкту росте з кожним днем. Його реалізація дозволить надати можливість якомога більшій кількості людей відновити функції уражених частин тіла та повернутись до звичного життя, щоб наші люди мали сили та можливості відбудовувати країну.

Довідка

Проєкт реалізує Український Волонтерський Центр – громадська організація, що займається наближенням волонтерства до людей через створення соціальних проєктів та залучення до них людей. УВЦ спільно з Центрально-східноєвропейською асоціацією спеціалістів естетичної медицини у співпраці з МОЗ запустив цей унікальний для України та світу проєкт «Неопалимі».

Нагадаємо, Центр «Незламні» у Львові отримає $1 млн від гуманітарної організації США.

Фото: neopalymi.in.ua.

Суспільство

Дніпро приєднався до економічної платформи для бізнесу “Зроблено в Україні”

Опубліковано

Дніпро став ще одним містом, у якому була представлена економічна платформа “Зроблено в Україні”. Таку заяву зробив Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє пресслужба Володимира Зеленського у Telegram.

 Платформа має стати дієвим інструментом у розвитку українського бізнесу.

Загалом, програма «Зроблено в Україні» покликана налагодити ефективну співпрацю між державою і бізнесом та сприяти розвитку українських виробників.

Читайте також: Якою буде освіта у професійних ліцеях і як формуватимуть їхню мережу: у МОН дали відповідь

Нагадаємо, на програму «Зроблено в Україні» в бюджеті держави закладено рекордні за останній час понад 45 мільярдів гривень. З них для Буковини — 800 мільйонів гривень в рамках усіх програм. Чернівецька область входить у трійку регіонів за кількістю релокованого бізнесу, а показник частки переробної промисловості в області 11.9% – найвищий з 2012 року.

Фото: ОП

Читати далі

Суспільство

В Україні запрацював перший інтерактивний простір психосоціальної підтримки: де можна відвідати

Опубліковано

У Фастові запрацював перший в Україні інтерактивний простір «Час на себе» та простір психосоціальної підтримки «Дбаю про себе». Завдання обох – навчити людей піклуватися про свій фізичний та психічний стан.

Про це повідомляє Київська ОВА.

  • Простір «Час на себе» облаштований в парку «Європейський» і складається з трьох зон:
  • Інтерактивний «годинник дій» з ідеями щоденних звичок, які допоможуть кожному бути здоровими.
  • Зона фізичної активності із тренажером, спортивною лавкою та інструкцією для виконання фізичних вправ.
  • Зона психічного здоров’я із «ментальною лавкою» та QR-кодом, відсканувавши який можна послухати і виконати вправи для розслабленя та заспокоєння.

Читайте також: Українці створили гру про життя у харківському метро під час війни

Простір психосоціальної підтримки «Дбаю про себе» розташований у Фастівському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Він має розширити доступ населення до послуг із психічного здоров’я.

Тут будуть індивідуальні консультації психолога, групові заняття для опанування навичок самодопомоги та подолання стресу, а також спеціалізована психотерапевтична допомога.

Нагадаємо, у Києві біля будинків облаштують пандуси.

Фото: КОВА

Читати далі

Суспільство

Біля університету Шевченка створили простір пам’яті про студентів

Опубліковано

У Парковій частині двору Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка створили “Місце Тиші” — простір пам’яті про загиблих за Україну студентів та курсантів вишу. 

Про це розповіли на сторінці навчального закладу. 

Біля Червоного корпусу університету Шевченка створили простір пам’яті про загиблих студентів: фото

Читайте також: Режисер фільму “20 Днів у Маріуполі” Мстислав Чернов привіз “Оскар” до Києва

Даний простір пам’яті формують висаджені туї та калини — до акції долучилися студенти, курсанти та викладачі КНУ. 

Біля Червоного корпусу університету Шевченка створили простір пам’яті про загиблих студентів: фото

Зелені насадження підібрали співробітники Ботсаду університету, а проєкт ландшафтного дизайну “Місця Тиші” розробили фахівці кафедри біології рослин спільно зі студентами освітньої програми “Ландшафтний дизайн та озеленення” Навчально-наукового центру “Інститут біології та медицини”.

Біля Червоного корпусу університету Шевченка створили простір пам’яті про загиблих студентів: фото

“Місце Тиші — простір пам’яті про університетську молодь, сильнішу за світ і вищу за життя у своєму прагненні України, пам’яті про “Користь, Честь і Славу” у найповнішому вияві, пам’яті й вдячності” — зазначили у дописі. 

Нагадаємо, Україна отримала від США модульні мости.

Фото: КНУ

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство6 днів тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: