Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
viber image1 viber image1

Технології

Українці створили унікальний сервіс, який може обманути Google

Опубліковано

Українська команда спеціалістів Big Data SEO в компанії Promo.ua розробила унікальний сервіс DeepCaptcha. Про це повідомляє 24 канал.

Для чого він потрібен?

Програма працює на базі штучного інтелекту. Її головна мета – спростити та прискорити роботу SEO-фахівців, веб-майстрів, маркетингових агентств тощо.

Як розповіли у прес-службі компанії, Google розпізнає автоматизовані дії і намагається захистити систему від атаки роботів, викидаючи капчу. І ця капча істотно гальмує роботу спеціалістів, адже розгадування однієї картинки займає близько 30 секунд.

 

Читайте також: Інтерактивний дитячий рюкзак українського стартапу зібрав $15 000 за шість годин

Є сервіси для обходу капчі, але вони платні та при цьому співробітник повинен бути уважним – від цього залежить швидкість і якість розгадування капчі.

Саме тому створили сервіс DeepCaptcha. Він складається з трьох блоків:

  1. Back-end
  2. Клікер
  3. Власне нейронна мережа

Як працює система?

Back-end-частина приймає завдання і відправляє на клікери. Клікер відкриває капчу і розпізнає необхідний клас, завантажує картинку і відправляє її в певну нейронну мережу. Штучний інтелект ідентифікує клас і підтверджує, чи об’єкт на зображенні правильний. Отримавши “Так”, клікер натискає на потрібні зображення капчі і видає рішення.

Зараз команда працює над збільшенням швидкості і точності, щоб зменшити кількість повторного розгадування капчів. Зараз на одну капчу йде 40-60 секунд. Тож фахівці спробують скоротити цей показник до 15-20 секунд.

Скільки це коштує?

Засновники поки не називають точну ціну послуги, кажуть тільки про приблизну. За 30 грн можна розшифрувати тисячу капч. Ще вони стверджують, що у конкурентів ціни вище і можуть досягати $ 8 за аналогічні послуги.

Поки DeepCaptha працює в тестовому режимі. Надалі ціни виростуть. Зараз при авторизації на сайті DeepCaptcha в листі на пошту приходить персональний промокод, який дає можливість отримує 1000 капч безкоштовно.

Протестувати систему можна за посиланням.

Реклама

Технології

Турецька компанія Bayrak Makina заявила про намір встановити українські двигуни на всі свої безпілотники

Опубліковано

Турецька військова компанія Bayrak Makina, що виробляє бойові безпілотники Bayraktar, планує встановлювати українські двигуни на всі моделі своїх дронів

Про це пише espreso.tv з посиланям на заяву гендиректора Baykar Makina Халюка Байрактара.

«У наших планах також є виробництво модернізованої техніки, більш сучасних літальних апаратів. І ми маємо намір на всю нашу техніку, яка буде вироблятися найближчим часом, встановлювати двигуни українського виробника», – сказав Байрактар.

Наразі турецька компанія споряджає українським двигуном безпілотник останнього покоління Akinci.

«Це одна з наших зараз головних новинок. Ударний безпілотний апарат, який оснащений українським двигуном. Це технологія, якою зараз у світі володіють буквально лічені країни. Дві-три країни. Це безпілотний апарат нового покоління, він буде здатний працювати на стратегічних дальніх маршрутах», – сказав Байрактар.

Гендиректор Baykar Makina також назвав стратегічним співробітництво України і Туреччини у сфері виробництва БПЛА.

Читайте також«З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

«Відносини у сфері виробництва безпілотників між Україною та Туреччиною, особливо в останні роки, набули стратегічного значення. Технологія авіаційної промисловості України – на найвищому рівні, на рівні світових стандартів. І нам є що одне одному дати в цій співпраці. Ми впевнені в тому, що зусиллями наших вчених, турецьких та українських, ми вийдемо на нові горизонти з виробництва якісних безпілотних літальних апаратів», – додав Байрактар.

 

Нагадаємо, Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Головне фото: ua.news.

Читати далі

Технології

Українські винахідники створили садового робота

Опубліковано

Роботизовану платформу Ally, що допомагатиме фермерам у саду, створили українські винахідники Євген Третяк та Антон Варавін.

Про це повідомив Євген Третяк у фейсбуці.

Робот на одному заряді може проїхати 45 – 60 км  та перевезти вантаж 200 кг.

 

Поки що машина керується за допомогою оператора за допомогою радіосигналу.

У подальшому в стартап планують залучити інвестиції, написати програму-автопілот, налагодити серійне виробництво та вийти з продуктом на ринок Євросоюзу та США.

Читайте також«Виводимо Україну на нову орбіту». Як супутник від MySatUA популяризує космічну галузь в Україні

Нагадаємо, компанія Lozova Machinery і Сумський університет запустили цифровий освітній проект.

Як ми повідомляли раніше, українським полярникам ІТ-компанія MacPaw подарувала Інтернет-антену.

Головне фото: facebook.com/ievgeniy.tretyak.

Читати далі

Технології

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном

Опубліковано

Туреччина показала дизайн майбутнього дрону з українським двигуном АІ-25.

Про це інформує Мілітарний.

Зазначається, що бойова безпілотна авіаційна система отримала назву MİUS.

 

Розробник – компанія Baykar, що серійно виготовляє відомі ударні дрони Bayraktar TB2 та Akinci, останній використовує двигуни АІ-450 вітчизняного виробництва.

БПЛА MİUS, який як планується, має здійснити свій перший політ у 2023 році, стане для Туреччини великим досягненням у галузі безпілотної військової авіації.

Читайте також: «З собакою він вперше усміхнувся». Кейс про незвичайну терапію для пенсіонерів

Халук Байрактар ​​заявив, що безпілотний бойовий літак є дуже важливою метою для компанії Baykar, та повідомив, що проект MİUS нині перебуває на стадії концептуального проектування.

Заявивши, що на цьому етапі основна увага приділяється визначенню потреб та вимог, байрактар ​​пояснив, що літальний апарат за програмою MİUS буде повністю оснащений штучним інтелектом і він зможе приймати певні рішення самостійно.

Читайте також: Історія, яка надихає. Кондитерська DOBRA про запуск у кризу, відмову від цукру та працевлаштування нечуючих

Платформа, що вироблятиметься в рамках MİUS, буде літати з надзвуковою швидкістю на великій висоті.

Нагадаємо, морські безпілотники Bayraktar ВМС України показали зблизька.

Як ми повідомляли раніше, створили перший в Україні ударний безпілотник гелікоптерного типу.

Усі фото: mil.in.ua.

Читати далі