Український культурний фонд ухвалив рішення про створення нової ініціативи – започаткування професійної премії у сфері культури. Вона визначатиме найкращі проекти, що були підтримані УКФ попереднього року, й сприятиме їхній додатковій популяризації.
Про це повідомили у пресслужбі фонду.
Зазначається, що 26 березня, за підтримки Zagoriy Foundation, відбудеться церемонія онлайн-нагородження переможців – найкращих проектів 2020 року у наступних номінаціях:
- Проєкт року в сфері інклюзивного мистецтва
- Проєкт року в секторі візуального мистецтва
- Проєкт року в секторі аудіального мистецтва
- Проєкт року в секторі аудіовізуального мистецтва
- Проєкт року в секторі дизайну та моди
- Проєкт року в секторі перформативного та сценічного мистецтва
- Проєкт року в секторі культурної спадщини
- Проєкт року в секторі літератури та видавничої справи
- Проєкт року в секторі культурних та креативних індустрій
- Цифровий проєкт року
- Цифровий проєкт року (спеціальна номінація від Zagoriy Foundation).
Читайте також: Ба та Ді фрілансери. Як бабуся влаштовує пенсіонерів на роботу нянями
За інформацією, вибір переможців відбуватиметься у два етапи. Перший етап передбачає оцінювання всіх 277 проектів, реалізованих за підтримки УКФ у 2020 році, на основі результатів їх реалізації, та формування коротких списків. Його здійснює комісія, сформована зі співробітників та експертів УКФ. Під час другого етапу спеціальне журі з коротких списків здійснює вибір одного переможця в кожній номінації за розробленою методикою оцінювання.
Більше інформації про Премію УКФ за посиланням.
Нагадаємо, популяризують читання: у столичному парку з`явилися гігантські книжки.
Як ми повідомляли раніше, у Луцьку готують Музейний дворик для шанувальників мистецтва.
Головне фото: chytomo.com.