Технології
Український розробник електробайків виходить на міжнародний ринок
Українська компанія Delfast отримала міжнародний ідентифікаційний код виробника і тепер має право призначати VIN-коди своїм електробайкам. Це означає, що компанія зможе вийти на міжнародні ринки з офіційним статусом виробника. Delfast планує продавати українські електробайки у країнах Європи та США.
Компанія Delfast цієї весни перемогла у грантовій програмі “Кліматичні Інноваційні Ваучери” від Європейського банку реконструкції та розвитку і ЄС. Частиною ваучера стало присвоєння міжнародного ідентифікаційного коду виробника. Відтепер електробайки компанії Delfast отримали “зелене світло” для виходу на всі типи доріг і транспортних магістралей основних ринків компанії, повідомляє “Український промисловий портал“.
Електровелосипеди з VIN-кодом зможуть легально пересуватися міжміськими автострадами – оскільки вони здатні розганятися понад 25 км/год, VIN-код є для них обов’язковою вимогою.
Потенційними клієнтами електробайків від Delfast є кур’єрські служби і сервіси доставки. Українські електровелосипеди дозволять збільшити частку “зеленого” транспорту в міській та міжміській логістиці. У компанії переконані, що співпраця з міжнародними донорами рівня Європейського банку реконструкції та розвитку і ЄС стане додатковим підтвердженням якості продуктів Delfast.
Читайте також: Українська компанія випустить новий потужний електробайк
Кліматичний ваучер Delfast також використає на вдосконалення апаратної складової продукту, а саме: дизайну рами, оновлення контролеру двигуна, який збирає дані про стан велосипеда, контролює подачу енергії на педалі, виявляє несправності тощо. Окрім цього, компанія і надалі працюватиме у сфері захисту технологічної складової власного продукту, що включатиме сертифікацію і патентування розробок Delfast.
На одному заряді Delfast Ebike може подолати майже 400 км. 12 жовтня електровелосипед проїхав 367 кілометрів 37 метрів за 16 годин 34 хв на київському велотреку і встановив світовий рекорд, який відразу був зафіксований представниками Книги рекордів Гіннеса.
Технології
Коментарі
Технології
Грант на модернізацію
- Рівненський навчально-реабілітаційний центр «Особлива дитина»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу «Центр Пагінець»;
- заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу №35.
Користь від модернізації закладів
Коментарі
Технології
Ключові особливості Dronarnya 5.0:
Три радіопередавачі
- Система підтримує одночасну роботу трьох передавачів, що значно ускладнює виявлення та блокування сигналу РЕБ.
- Можливість використання кожного передавача окремо для роботи з дронами на різних частотах, що виключає потребу в кількох станціях для різних моделей БПЛА.
Відеозв’язок і прийом сигналу
- Станція оснащена двома відеоприймачами: один працює на частоті 5,8 ГГц, інший — на 1,2 ГГц. Це дозволяє забезпечувати надійний зв’язок із дроном навіть за складних умов.
- Функція перемикання відеосигналу в реальному часі під час польоту дрона.
Механізм дистанційного керування антеною
- Встановлений на щоглі вертлюг дозволяє повертати антену на 135° до 180°, що дає можливість оперативно коригувати напрямок сигналу.
- Висота щогли може досягати 14 метрів (стандартна комплектація — 3/10/12/14 м), що покращує якість прийому сигналу.
Стабільний відеосигнал
- Dronarnya 5.0 вирішує проблему «синього екрана» (втрати відеозв’язку), забезпечуючи стабільний відеосигнал до «останнього метра» навіть у складних умовах.
Додаткові переваги
- Відстань до 100 метрів між операторським терміналом і антеною, що дозволяє бригаді працювати із захищеної позиції.
- Автоматичне сканування частот для швидкого пошуку відеосигналу вашого дрона.
Коментарі