Суспільство
Український льотчик показав найкращий пілотаж на авіашоу у Польщі
Виступ українського льотчика Юрія Булавки на бойовому винищувачі Су-27 на авіапоказі у польському місті Гдиня визнано найкращим пілотажем. Про це у Facebook повідомляє пресцентр Повітряного командування “Центр”.
Фігури вищого пілотажу під гучні оплески
“Європейська публіка залишилась в захваті від сольного показу украінського пілота, натренованості і високого рівня підготовки всіх екіпажів!” – ідеться у повідомленні пресцентру.
Пілот першого класу Булавка у 15-хвилинному показі вразив глядачів виучкою, продемонструвавши фігури вищого пілотажу та маневреність бойового винищувача. Виступ українського льотчика публіка супроводжувала гучними оплесками.
Друга поспіль перемога
Це вже друга поспіль перемога Булавки – у міжнародному авіапоказі “Royal International Air Tattoo”, що проходив у липні в місті Фейфорд (Велика Британія) на бойовому літаку-винищувачі Су-27 він показав найкращий сольний пілотаж.
Читайте також: Український пілот став переможцем міжнародного авіашоу (ВІДЕО)
Підполковник 831-ї бригади тактичної авіації, що базується в Миргороді на Полтавщині, Юрій Булавка – учень багаторазового переможця авіашоу в Європі полковника запасу Олександра Оксанченка.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі