Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Українка вперше потрапила до ТОП-5 жінок-підприємців ООН

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Українська освітянка Зоя Литвин увійшла у рейтинг глобального конкурсу для жінок, які втілюють у своїй роботі цілі сталого розвитку ООН – WE Empower UN SDG Challenge. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Литвин стала найкращою підприємицею року серед представниць Східної Європи.

“Я дуже пишаюся цією відзнакою і хочу подякувати кожному з партнерів та колег, з якими разом ми з року в рік робимо добро. Це все саме завдяки вам!” – написала вона. 

Читайте також: Українка стала кращою танцівницею світу

Зауважимо, що Литвин – засновниця Новопечерської школи та медіа-проєкту “Освіторія”. За висновками організаторів WE Empower, її робота втілює такі цілі сталого розвитку, як якісна освіта, зниження соціальної нерівності та партнерство задля досягнення цілей.

„Їхні освітні проєкти, в тому числі безкоштовна освітня онлайн-платформа та тренінги для вчителів з віддалених регіонів мають на меті забезпечити якісну та доступну освіту по всій Україні”, – йдеться у повідомленні на сайті конкурсу.