Економіка
Українець створив бренд йогуртових батончиків і продає їх мільйонами до США
Український підприємець Сергій Кончаковський – засновник компанії Clio, яка виробляє йогуртові батончики. На створення такого снека Кончаковського надихнули глазуровані сирки, які він їв в Україні, повідомляє ain.ua.
Зараз продукти Clio продаються в найбільших американських мережах Wal-Mart, Costco, а продаж обчислюються мільйонами упаковок.
На бізнес надихнули діти
Сергій Кончаковський виріс в Україні і закінчив медичний університет у Києві. Втім, він ніколи не працював за фахом. Коли його батьки іммігрували до США, він пішов в сферу бухгалтерського обліку і фінансів, працюючи спочатку в компанії Entenmann’s, а потім в Wonderful Company.
Одного вечора Кончаковський побачив, як його маленькі діти знайшли йогурт в холодильнику і почали гратися з ним, оскільки текстура нагадувала пластилін Play-Doh. Як батько, який хоче, щоб його діти харчувалися правильно і смачно, Кончаковський згадав блюдо його дитинства – глазуровані сирки.
Читайте також: Бізнес на пенсії: як одесит продає авторські ляльки за $300
Підприємець надихнувся ними, але вирішив створити щось нове. Так з’явилися Clio – батончики з грецького йогурту в шоколаді з текстурою чизкейка.
Кончаковський почав позиціонувати батончики не як здоровий сніданок, а як альтернативу перекусу. Завдяки такій стратегії бренд привернув молоду аудиторію, яка могла їсти Clio по кілька разів на день.
Чим особливий йогурт?
Батончик на 75% складається з йогурту, який містить пробіотики. Одна з особливостей снека полягає в наявності меншої кількості цукру в порівнянні з традиційним йогуртом. Харчова цінність батончиків Clio – 140 калорій. Вони продаються з різними смаками: арахісове масло, полуниця, ваніль, чорниця, мед, фундук і еспрессо.
Люди хочуть їсти здорову їжу, але не бажають жертвувати смаком і зручністю. Завдяки грецькому йогурту батончики містять білок і пробіотики.
У 2018 році продажі Clio збільшилися на 275% в порівнянні з роком раніше. Компанія продає «мільйони упаковок» батончиків, багато в чому завдяки присутності в найбільших торговельних мережах США – Wal-Mart і Costco.
Економіка
Деталі
- Якщо у вас вже є ліцензія, необхідно зареєструвати рослину як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) в Державному реєстрі лікарських засобів (наказ МОЗ № 426).
- Поки триває процес отримання ліцензій в Україні, дозволено ввозити медичний канабіс із-за кордону, щоб пацієнти могли отримати необхідне лікування. МОЗ також ініціював скорочення строків реєстрації, щоб прискорити цей процес для бізнесу.
- Після реєстрації підприємства мають підключитися до електронної системи контролю, яка запрацювала 1 жовтня. Кожну операцію з канабісом необхідно вносити до системи протягом доби.
- Для ввезення сировини потрібно отримати дозвіл від Держлікслужби, погоджений зі СБУ. Заявки на квоти на 2025 рік приймаються до 1 грудня 2024 року.
- Після ввезення сировину можна продавати в аптеки, що мають відповідні ліцензії.
Коментарі
Економіка
Деталі допомоги
- Розподіл техніки — обладнання направлено до критичних об’єктів, закладів соціального захисту, медичних установ та груп швидкого реагування для усунення наслідків обстрілів.
- Підготовка до зими — генератори допоможуть забезпечити тепло, світло і воду в зимовий період.
- Волонтерська допомога — техніку доставили волонтери БФ «Мирне небо Харкова» за підтримки іноземних партнерів.
Коментарі