

Суспільство
Україна побила рекорд серед країн Європи за темпами зростання авіаперевезень
Україна стала рекордсменом Європи за темпами зростання авіаперевезень у 2018 році, повідомляють у Міністерстві інфраструктури.
Згідно з опублікованим рейтингом, темпи зростання авіаперевезень в Україні в 2018 році становлять 24,5%. Друге місце займає Грузія з 23,6%. Третє – Литва з 19,2%.

Наголошується, що летовище Львова росте ще більшими темпами – 50%.
Раніше повідомлялося, що українські авіакомпанії збільшили показник своєї пунктуальності.
У рейтингу пунктуальності перше місце дісталось авіакомпанії «Мотор Січ». Вона виконала вчасно 98,8% рейсів. Далі розмістились «Роза вітрів» та Yanair з показниками 92,6% і 88,9% відповідно.
З січня по червень 2018 року українські аеропорти обслужили 8,9 млн пасажирів. Це на 26% більше в порівнянні з 2017 роком.
Суспільство

У Центр порятунку тварин в Києві прибули троє лисенят, яких евакуювали з прифронтового села на Донеччині. Малюки народилися поруч із лінією бойового зіткнення, де через постійні обстріли лишилося багато безпритульних тварин.
Про це повідомили в Центрі порятунку тварин.
Маму лисенят загризла зграя собак, але новонароджених встигли врятувати місцеві жителі. Люди вигодували малечу, збудували для них тимчасовий вольєр і піклувалися про них, поки самі не змушені були залишити дім через бойові дії.
Читайте також: «Маленькі янголи-охоронці»: нацгвардійці показали своїх чотирилапих друзів на передовій (ФОТО)
Зараз у центрі перебувають два лисенята-хлопчики й одна дівчинка. Їм півтора місяця, вони ручні й потребують догляду. Команда планує виростити малюків і поступово адаптувати до життя в дикій природі, щоб згодом вони змогли повернутись у своє природне середовище.
Нагадаємо, що військовий урятував життя дикому кабану і знайшов йому прихисток (ФОТО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка центру
Суспільство

Під час відкриття нового сезону на ВДНГ команда Куражу збирала кошти на важливі ініціативи. Завдяки партнерам і відвідувачам 10-11 травня вдалося зібрати 1 401 000 гривень на благодійність.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Куражу.
До зборів долучились партнери події, зокрема Monobank з рекордними 457 тисячами гривень від продажу мерчу, а також митці, українські бренди та відвідувачі.
555 тисяч гривень передали команді Михайлу Пуришеву на роботу пунктів незламності, які працюють для військових і цивільних у прифронтових містах. 431 тисячі гривень спрямували на обладнання для школи операторів дронів «Ятаган» через фонд «Повернись живим».
Читайте також: «Леви на джипі» до свого дня народження зібрали понад 1,5 мільйона гривень на ЗСУ (ФОТО)
Ще 415 тисяч гривень підуть на створення трансформаційного простору для підлітків «Місце сили» від Клубу Добродіїв.
Нагадаємо, що піаністка, яка прославилася грою у кавʼярні, дала концерт на вокзалі Києва (ФОТО).
Фото обкладинки: фейсбук-сторінка Куражу
Суспільство

Співак Артем Пивоваров зустрівся з дівчиною з онкологічного відділення Охматдиту, яка давно мріяла з ним побачитися. Під час зустрічі артист подарував Надії перуку, зроблену з власного волосся.
Про це повідомив Артем Пивоваров.
На початку повномасштабної війни співак обрізав своє довге волосся й вирішив зберегти його. Через два роки воно стало основою для перуки, яку він передав Надії.
Надія давно мріяла зустрітися з артистом. Пивоваров підтримав дівчину і сказав, що вона може йому писати, а він надсилатиме їй відеоповідомлення.
Читайте також: Піаністка, яка прославилася грою у кавʼярні, дала концерт на вокзалі Києва (ФОТО)
Нагадаємо, що школярі з Київщини, Чернігівщини та Миколаївщини створили соціальні проєкти у рідних громадах, які постраждали від війни.
Фото обкладинки: інстаграм-акаунт Артема Пивоварова