Україна отримала від Норвегії ще 10 модульних мостів загальною вартістю, що витримують важкий транспорт.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Укравтодору».
Зазначається, що вартість переданих конструкцій складає 30 мільйонів норвезьких крон.
«Україні подарували тимчасові мостові конструкції типу acrow/bailey, які підходять для пересування важких транспортних засобів. Ці конструкції дозволять не лише з’єднати населені пункти, а й забезпечать довезення гуманітарних вантажів, проїзд швидких, ремонтних бригад, евакуацію населення», – йдеться в повідомленні.
Аби процес встановлення мостів на деокупованих територіях стартував оперативно, українські мостобудівники пройдуть тренінг у Польщі. Норвезькі фахівці на прикладі однієї з переданих переправ навчать інженерів складати їх швидко та ефективно.
Додамо, Норвегія стала третьою країною, яка від початку російсько-української війни передала в Україну гуманітарну допомогу для відновлення дорожньої інфраструктури. Раніше 9 тимчасових мостів подарували Чехія та Франція. Частина цих мостів вже змонтована на Київщині, Чернігівщині, Черкащині та Харківщині.
Нагадаємо, Львів отримав 30 сонячних панелей від німецького міста-побратима Фрайбурга. Їх встановлять у міських ОСББ та бюджетних установах Сихова.
Також ми писали, що Кіровоградщина отримала від дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) 10 потужних генераторів, які встановлять у різних міста області, аби забезпечити безперебійне водопостачання.
Фото: facebook.com/Ukravtodor.Gov.Ua.