Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

У центрі Києва відкриється сноупарк – один з найбільших в усій Європі

Опубліковано

21-22 грудня під Аркою дружби народів працюватиме сноупарк, де відбудуться змагання серед професійних лижників та сноубордистів “Дабл Тріпл Snow Fest”, передає Na Chasi.

Це буде один з найбільших у Європі міських сноупарків – висота гірки сягне п’ятиповерхового будинку, а довжина – половини футбольного поля.

Розклад подій

У суботу відбудеться відкриття парку та кваліфікаційні тури змагань, а в неділю подія продовжиться фіналами з усіх дисциплін та вечіркою.

Під час фестивалю лижники та сноубордисти змагатимуться у трьох категоріях – джибінг, довільна програма та найкращий трюк.

Сумарний призовий фонд становить 200 тисяч грн. За перебігом турніру глядачі спостерігатимуть зі спеціальних трибун та на великому екрані. Також планується онлайн-трансляція.

Деталі

Організаторами виступають команда don’t Take Fake спільно з «Типовим Києвом».

Парк працюватиме 21-22 грудня з 10:00 до 23:00. На території облаштують бари та фудкорт для відвідувачів.

Вхід на територію парку – безкоштовний.

Суспільство

Полтавець створив власну копію Tesla (ВІДЕО)

Опубліковано

Житель Полтави Ілля Крамер сконструював копію електрокара Tesla Cybertruck.

Ілля Крамер розібрав мікроавтобус, а зібрав Теслу. Їздить на дизелі, а усе скло – з полікарбонату. Двері як і у оригіналі – відкриваються дистанційно.

Для втілення ідеї розібрав старенький Citroen 1991 року. За півтора роки розробив власний проєкт, придбав матеріали.

Довжина його автівки – майже 6 метрів. Пікап має величезний кузов.

“Якщо бабуся скаже – поїду картоплю копати – все влізе”, – говорить Ілля Крамер.

Хлопець ще працює над своєю розробкою.

 “У мінімальній комплектації вона коштує 40 тисяч, а моя мрія значно дешевша”, – пояснює Ілля Крамер.

Тепер у планах зареєструвати автівку та дивувати Полтаву.

Нагадаємо, у Києві презентували перший український електромобіль, створений для людей з інвалідністю.

Читати далі

Суспільство

Де знайти роботу без досвіду? Історія студентки, яка стала економісткою у головному офісі UKRSIBBANK

Опубліковано

Як часто ви бачили в описі будь-якої вакансії “досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років”. А якщо ми вам скажемо, що влаштуватись на престижну роботу можна і без досвіду? Економістка Дар’я Ковальчук приклад цьому. Ще бувши студенткою, дівчина влаштувалась у центральний офіс UKRSIBBANK та зайняла престижну посаду. Вона просто зателефонувала в банк і дізналась про програму “Зірки на старті”, яка допомагає випускникам ВНЗ пройти оплачуване стажування у міжнародній компанії, а надалі – отримати першу постійну роботу. Програма діє за підтримки Пакту заради молоді 2020, який спрямований на те, щоб допомогти молоді працевлаштуватись.

Дар’я Ковальчук

Дар’я Ковальчук

Закінчила Університет державної фіскальної служби, спеціальність “фінанси і банківська справа”. Прийшла у 2018 на програму “Зірки на старті”, виросла до Економістки 1 категорії у відділі фінансів.

Довідка.
Український Пакт заради молоді-2020 – це ініціатива, що об’єднує зусилля компаній, держави та освіти заради працевлаштування молоді. Ініціативу заснували Центр “Розвиток КСВ”, Міністерство молоді та спорту України та Фонд ООН у галузі народонаселення у 2016 році в рамках Європейського пакту заради молоді. За 4 роки роботи Пакту до нього приєдналось 146 компаній з 20 міст України, такі як lifecell, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, АШАН, Coca-Cola, Reikartz. Роботодавці спільно зобов’язались до 2020 року сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, забезпечити 50 000 місць для стажування та першої роботи молоді, а також створити умови для забезпечення 1000 молодих людей менторською підтримкою з питань побудови кар’єри. За чотири роки роботи Пакту було забезпечено 42282 місць для стажування та першої роботи молоді, 2783 молодих людей заручились менторською підтримкою та створено 667 партнерств між бізнесом та освітнім сектором.

Писала диплом і влаштувалась на роботу

Ще на четвертому курсі університету мені потрібно було знайти виробничу практику. Я сама хотіла зрозуміти, чим хочу займатись в майбутньому і чи взагалі банківська справа підходить мені. Я писала наукову роботу про кредитні ризики і сформувала список банків. Тоді просто почала напряму телефонувати в банки і запитувати, чи беруть вони студентів на стажування в головний офіс. Чому саме головний офіс? Бо мені подобається займатись різними розрахунками і фінансовим обліком, а працювати з клієнтами у відділеннях і продавати я не хотіла.

На фото зображений головний офіс UKRSIBBANK. Саме тут Дар’я Ковальчук працює економісткою

Хтось мені пропонував просто на відділення йти, стояти біля банкоматів і допомагати клієнтам похилого віку. Такі різні були пропозиції. А в UKRSIBBANK мені відразу сказали, що “Так, в нас є програма, ми передамо ваш номер і вам передзвонять”. Якщо чесно, то я навіть не сподівалась, що мені зателефонують. Але я все-таки дочекалась дзвінка і представниця банку в телефонному режимі розповіла, що у них є програма стажування студентів. 

І все. Я відправила резюме і ми домовились про зустріч, на якій мені розказали про стажування і про вакансії, на які я можу розраховувати.

Програма вирощує з тебе крутого спеціаліста

“Зірки на старті” – це програма для студентів і студенток, яких тестують і перевіряють, на яку посаду в банку вони можуть прийти. От я проходила тестування, яке показало мої здібності і завдяки якому мені підібрали посаду.

Це наша іміджева програма для талановитих молодих спеціалістів та спеціалісток, які хочуть отримати свій перший досвід роботи у великій міжнародній компанії і навчатись у справжніх експертів ринку. Студенти можуть спробувати себе в ролі асистента, працюючи разом з наставником над окремим проектом, в одному із підрозділів головного банку

Тетяна Джумак

Тетяна Джумак

HR-спеціалістка в UKRSIBBANK

Перша співбесіда з куратором проекту тривала 4 години. Досі це згадую. Я виконувала різні завдання, пам’ятаю одне з них, де потрібно було розрахувати який із бізнес-планів відкриття ресторанів є вигіднішим. Тестували на логіку, на аналітику, також проходила тести з англійської. Після проходження цих етапів мені призначили співбесіди у різні відділи, познайомили з командою та трудовим інструктажем.

Чотиримісячна Програма стажування дає можливість учаснику зрозуміти всі головні бізнес-процеси всередині банку та отримати необхідні знання та навички для реалізації власного проекту.

Тетяна Джумак

Тетяна Джумак

HR-спеціалістка в UKRSIBBANK

Насправді, це дуже крутий старт для молодих спеціалістів. От моя керівниця, щоб потрапити у головний офіс, пройшла довгий шлях, бо починала ще з роботи на відділенні. А програма дає можливість зробити це одразу, адже просто так без досвіду роботи потрапити в головний офіс майже неможливо.

Поки не прийшла в банк, то навіть не уявляла, наскільки це величезна компанія і що тут можуть працювати абсолютно різні фахівці. І от мої дівчата, у яких я стажувалась, дуже круто мене ввели в курс справи, бо не просто розказували про свою роботу, а показували вплив роботи одного члена команди на розвиток банку. Пізніше ти вже більше розумієш наскільки важлива твоя робота. Величезний плюс такого стажування в тому, що з тебе вирощують крутого спеціаліста, який може стати конкурентоспроможним на ринку праці.

За рік виросла до  економістки першої категорії

За 4 місяці стажування я повинна була показати якийсь результат для того, щоб залишитись працювати в банку. Спочатку я отримала посаду звичайної фахівчині. Але це така низька позиція, бо тут ти не приймаєш самостійних рішень щодо роботи, а виконуєш те, що тобі скажуть. Все вирішує твій керівник.

Тоді я висловила бажання займатись роботою, яка більше пов’язана з цифрами та розрахунками. З’явилась вакансія – я не вагалсь і спробувала.  Тоді я якраз закінчила магістратуру. Спочатку було важко, адже дуже потрібно було досліджувати все, що пов’язане з клієнтами. Так працювала понад рік і потім мені запропонували підвищення, але не було вакансії, тому я перейшла в інший відділ — фінанси. Я пройшла співбесіду у цей відділ легко, адже вже багато чому навчилась. Тому вже кілька місяців працюю у фінансовому відділі. І мені дуже подобається те, що я роблю.

“За рік роботи в банку я виросла до економістки першої категорії” – Дар’я Ковальчук

Сьогодні я займаюсь оптимізацією всього бюджету, проводжу розрахунки. Тут потрібно вміти розбиратись в цифрах, доводити за допомогою цих цифр свої висновки, робити щомісячні звіти.  

Знаєте, можу з упевненістю сказати, що я не на секунду не пошкодувала, що працюю саме в UKRSIBBANK. А в цьому році наш банк отримав винагороду  “Найкращий роботодавець “Top employer”.

Банк – це не тільки про касира за склом

У 2016 році UKRSIBBANK став підписантом “Пакту заради молоді-2020” і взяв на себе зобов’язання забезпечити молоді України місця для стажування та працевлаштування до 2020 року. Пакт реалізується в Україні Центром “Розвиток КСВ” спільно із Фондом ООН у галузі народонаселення. 

“У 2018 році в Україні було близько 20% непрацевлаштованої молоді, ще близько 50% працюють не за спеціальністю. Серед основних причин – відсутність вакансій чи неможливість влаштуватись на роботу без досвіду. Саме тому UNFPA Україна працює над вирішенням цієї проблеми комплексно – від розвитку необхідних навичок у молоді до роботи із приватним сектором. Пакт – одна з наших ключових ініціатив, завдяки якій за 4 роки вже було створено більше 40 тис місць стажування та роботи для молодих людей” – Людмила Шевцова, радниця з питань молоді та ВІЛ в UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення.  

Ми соціально-відповідальна компанія, яка постійно підтримує молоде покоління та закликає разом змінювати світ на краще. За підтримки Пакту UKRSIBBANK мав змогу долучитись до багатьох заходів та проектів з молоддю та для молоді. Одним з таких проектів є розробка брошури “Твоє майбутнє в банківській сфері”, що відкриває світ банківської сфери та розповідає про різні напрямки та можливості розвитку кар’єри

Тетяна Джумак

Тетяна Джумак

HR-спеціалістка в UKRSIBBANK

Читати далі

Суспільство

У Хмельницькому збудували новий корпус школи на місці старого овочесховища (ФОТО)

Опубліковано

У Хмельницькому відбулося офіційне відкриття новозбудованого корпусу навчального-виховного корпусу №10. Приміщення збудували на місці старого шкільного овочесховища, з’єднавши його коридором з основною будівлею школи. 

З понеділка 27 вересня школярі підуть в новий корпус, повідомив міський голова Олександр Симчишин.

Тут є 8 повноцінних класів (понад 250 учнів), новий комп’ютерний клас, приміщення для гуртків, господарські, адміністративні приміщення, санвузли тощо. Меблі, техніка, благоустрій – все готове до навчання діток.

Читайте також: На Рівненщині відкрили яскраву новозбудовану школу: як вона виглядає (ФОТО)

Як зазначив мер, це перша черга будівництва. Розпочали її у 2018 році на місці аварійного овочесховища. Площа – майже 500 кв.м.

Олександр Симчишин додав, що вартість будівельних робіт склала понад 17 мільйонів гривень.

Фото: facebook.com/symchyshyn

Читати далі

Суспільство

У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння дерева: чому воно особливе (ВІДЕО)

Опубліковано

Львів’яни рятують 118-річну грушу, яку висадив сам Іван Франко! У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння… дерева.

Це не просто груша: її 118 років тому посадив сам Іван Франко! 

“Це єдине дерево з Франкового саду, що дожило до наших днів”, – каже Богдана Мелих, науковиця.

Торік грушка ще рясно вродила, а цьогоріч почала чахнути. Колись вона надихала Каменяра, а тепер потребує лікування.

Читайте також: У Києві створили інтерактивну карту зон, де кожен може висадити дерево

 Для порятунку “живого експонату” треба понад 70 тис. грн. У музею таких грошей немає, тож допомогти взялися митці. Намалювали портрети груші, щоб влаштувати благодійний аукціон.

Зі старого дупла експерт уже прибрав цемент, сміття і глину. Далі планують омолодити крону і вилікувати деревину від грибка.

“Це все запломбуємо правильно, і дерево відновиться”, – розповідає арборист Володимир Вітроградський.

Всієї суми музейники ще не зібрали і розраховують на твою допомогу!

Читати далі
Суспільство8 хв. тому

Полтавець створив власну копію Tesla (ВІДЕО)

Суспільство1 годину тому

Де знайти роботу без досвіду? Історія студентки, яка стала економісткою у головному офісі UKRSIBBANK

Суспільство1 годину тому

У Хмельницькому збудували новий корпус школи на місці старого овочесховища (ФОТО)

Суспільство2 години тому

У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння дерева: чому воно особливе (ВІДЕО)

Суспільство3 години тому

На Вінниччині на старовинних верстатах створюють чохли для ноутбуків

Економіка4 години тому

У Полтаві на маршрути вийшли нові тролейбуси

Економіка5 години тому

У Миколаєві ремонтують десантний корабель «Юрій Олефіренко»

Суспільство6 години тому

Де купатись восени: найкращі термальні озера України (ВІДЕО)

Суспільство6 години тому

В Україні створили освітній серіал про доступ до публічної інформації

Суспільство15 години тому

Український завод розробив автокран та екскаватор для армії (ФОТО)

Суспільство16 години тому

Чим замінити пакет? 8 брендів, які роблять екологічні альтернативи

Суспільство16 години тому

У львівських парках висадять 6000 кущів бірючини

Суспільство17 години тому

У Маріуполі капітально реконструювали Центр творчого життя (ФОТО)

Суспільство18 години тому

У Києві на сміттєспалювальному заводі модернізували всі електрофільтри (ВІДЕО)

Суспільство19 години тому

Як українські спецпризначенці тренувалися в Німеччині (ВІДЕО)

Суспільство8 хв. тому

Полтавець створив власну копію Tesla (ВІДЕО)

Суспільство2 години тому

У Львові влаштували спецоперацію зі спасіння дерева: чому воно особливе (ВІДЕО)

Суспільство6 години тому

Де купатись восени: найкращі термальні озера України (ВІДЕО)

Суспільство6 днів тому

Як українські книжки-вімельбухи для дітей завойовують ринок (ВІДЕО)

Суспільство6 днів тому

Студент-історик проводить безкоштовні екскурсії на підтримку рідного міста (ВІДЕО)

Суспільство6 днів тому

Як батько зробив доньці самокат із електродвигуна (ВІДЕО)

Суспільство6 днів тому

Як на Вінниччині люди з інвалідністю вирощують квіти, зелень та овочі (ВІДЕО)

Суспільство6 днів тому

Як виглядатиме новий бібліохаб на Нивках в Києві (ФОТО)

Суспільство6 днів тому

На Закарпатті ферма милосердя готує щодня по 1000 обідів для нужденних (ВІДЕО)

Суспільство2 тижні тому

Як ветеран розпочав бізнес у перший день повернення з війни (ВІДЕО)

Економіка2 тижні тому

Як рівнянин покинув закордонні заробітки і відкрив молочну ферму (ВІДЕО)

Суспільство2 тижні тому

Як фермер з Прикарпаття збирає врожає полуниці аж до грудня (ВІДЕО)

Суспільство2 тижні тому

У Кривому Розі подружжя перетворило пустир на квітучий парк (ВІДЕО)

Суспільство2 тижні тому

Подружжя відкрило ферму на Київщині і продає крафтові сири по 600 грн (ВІДЕО)

Технології2 тижні тому

Ентузіасти з Дніпра за 29 гривень проїхали до моря на саморобному електрокарі (ВІДЕО)

Тренди

ДОПОМОГА
ШоТам

Підтримай наш проєкт, щоб ми могли надихати ще більше українців змінювати країну.