Технології
У сонячну електростанцію на Черкащині інвестують 54 млн євро
Голландський банк розвитку купив 40% проєкту сонячної електростанції в Чигирині. Про повідомляє mind.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.
Другий проєкт
«Ми раді оголосити про друге співінвестування в акціонерний капітал з нашим довгостроковим партнером FMO. Ми працюємо з FMO в якості партнера по боргу і акціонерному капіталу по ряду проєктів в Україні та інших країнах і очікуємо подальшої співпраці в найближчі роки», – сказав гендиректор Scatec Solar Раймонд Карлсен.
За словами директора з інвестицій FMO Лінди Брукхейзен, першим подібним проектом було будівництво СЕС в Кам’янці (Черкаська обл.).
Читайте також: На Закарпатті звели потужну сонячну електростанцію за $24 млн
«Підтримка переходу України до низьковуглецевої системи відповідає нашій стратегії по збільшенню наших «зелених» інвестицій і пом’якшення наслідків зміни клімату», – підкреслила вона.
Що відомо про будівництво?
За даними Scatec, загальна сума інвестицій в проєкт в Чигирині оцінюється в 54 млн євро. Його реалізація здійснюється за рахунок кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку, Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) і Swedfund ( «Шведський фонд»). Купівля частки FMO фінансується з The Access to Energy Fund, яким FMO управляє від імені уряду Нідерландів.
Зазначимо, що будівництво СЕС в Чигирині почалося в середині 2019 року. Комерційна експлуатація очікується в середині 2020 року. Передбачається, що станція щороку вироблятиме близько 65 ГВт-год електроенергії.
Технології
Діяльність хабу
Довідка про проєкт
- підтримку малого й середнього бізнесу;
- розвиток стартапів;
- впровадження інновацій у промисловості та інших секторах економіки тощо.
Коментарі
Технології
Як це працює:
- Відкрийте розділ «Незламність» у «Дії»;
- увімкніть фільтр «Банкінг»;
- дія покаже банки поблизу, доступні навіть у разі знеструмлень;
Що ще важливо
Коментарі
Технології
Про розробку
Як працюватиме система
Переваги DOT-Chain Defense
- Точність постачання. Підрозділи самостійно формують заявки, що відповідають їхнім реальним потребам.
- оптимізація часу. Система автоматизує подачу, моніторинг і звітність, звільняючи військових від зайвої паперової роботи.
- швидкість. Скорочення часу між заявкою і доставкою усуває затримки через бюрократію.
- прозорість. Виробники чітко розуміють потреби ЗСУ, що дозволяє вдосконалювати продукцію та пришвидшувати її виготовлення.
Коментарі