Суспільство
У Шрі-Ланці урочисто зустріли відремонтований в Україні Ан-32 (ФОТО)
Три літаки Ан-32В з ескадрильї Військово-Повітряних Сил Шрі-Ланки (SLAF) повернулися додому після капітального ремонту в Україні вартістю $7,5 млн.
Про це пишуть Крила з посиланням на ЗМІ Шрі-Ланки.
Зазначається, що повернення трьох літаків Ан-32 відновить можливості Шрі-Ланки з повітряних перевезень літаками на 75%.
Група з двадцяти восьми льотчиків на чолі з капітаном групи Прадіпом Піяратне пілотувала три літаки назад на базу ВПС Катунаяке, подолавши відстань 5078 морських миль і зробивши вісім проміжних посадок. Переліт тривав 22 години.
Читайте також: За партою в 50+. Як Університет третього віку вчить пенсіонерів цифровій грамотності
Три літаки після прибуття в Катунаяке зустріли традиційним «водяним салютом».
Ці літаки очікували капітального ремонту сім років. Капітальний ремонт трьох літаків був доручений українському «Заводу 410 цивільної авіації» після прозорого тендеру і коштував $7,5 млн.
Читайте також: Хочу бути бізнесменом! Вісім курсів, які навчають молодь підприємництва
За словами командувача ВПС Шрі-Ланки, ці три літаки будуть використовуватися для морського спостереження в координації з ВМС і для місій з надання гуманітарної допомоги та допомоги у разі стихійних лих.
«У нас є четвертий Ан-32, який потребує капітального ремонту, і ми плануємо виконати його найближчим часом», – розповів командувач ВПС.
Читайте також: «Ця робота змінила моє життя». Чому молодь їде в села і маленькі міста на два роки?
Літак Ан-32 поступив на озброєння ВПС Шрі-Ланки в 1995 році і зіграв головну роль у підтримці повітряного мосту на стратегічно важливому півострові Джафна.
Нагадаємо, створили кластер високих технологій «Антонов».
Також «Антонов» показав фюзеляж нової моделі літака для української армії.
Як ми повідомляли раніше, «Антонов» розробляє ударно-розвідувальний дрон «Горлиця-2».
Усі фото: wing.com.ua.
Суспільство
Біотехнологиня та вчителька пішли зі своїх робіт, щоби розвивати прифронтове Запоріжжя. А тепер попри обстріли навчають молодь урбаністики, а жінок — робототехніки. Повну історію героїнь ми розказали на ютуб-каналі ШоТам.
Історія героїнь випуску
Світлана Мамай готувала дітей до успішного складання ЗНО у приватній школі. Та її цілі змінилися, коли на Запоріжжя полетіли ракети, а на околицях точилися бої. Тоді одразу зупинили навчання, а Світлана бачила себе лише у волонтерстві.
«Усе було досить сумбурно — невідомо, що далі. Розгублені діти, розгублена певною мірою я, втрата соціальних напрацювань, які в мене були. Тобто те, що в мене було важливим у викладанні — взаємодія з людьми, це енергетика, яку ти можеш отримувати, — воно повністю зникло», — поділилася культурна менеджерка ГО «Молодь Онлайн» Світлана Мамай.
Читайте також: Підприємець із Вінниці відкрив енергонезалежну реберню на воді (ВІДЕО)
У волонтерському штабі вона зустріла Анастасію Торянік, яка полишила роботу в біотехнологічній кампанії, аби надавати гуманітарну допомогу. Світлана та Анастасія спрацювалися і скоро опікувалися волонтерськими групами.
Та невдовзі ГО, яка координувала штаб, припинила роботу. Колежанки опинилися перед вибором: повертатися до звичних справ чи повністю йти в активізм. Тож вони долучилися до ГО «Молодь Онлайн», якій саме бракувало лідерок.
Тепер Анастасія організовує навчання для молоді Запоріжжя, а Світлана займається урбаністикою.
Про те, як активістки розвивають громадське життя у власному місті, дивіться повне відео на ютуб-каналі ШоТам. Це відео створили завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство Україна», що впроваджує Український Жіночий Фонд.
Раніше ми писали, як режисерка відкрила власну кіностудію: 17 років до мрії (ВІДЕО).
Фото: ютуб-канал ШоТам
Коментарі
Суспільство
- англійською;
- польською;
- німецькою;
- французькою;
- іспанською.
Коментарі
Суспільство
Біографія фотографа
8 фото, що доводять злочини «совєтів»
- Розкуркулена сім’я біля свого будинку в с. Удачне Донецької області. 30-ті рр. ХХ століття
Коментарі