У Рівному вишукалася черга до територіального центру комплектування. Місцеві мешканці бажають долучитися до захисту країни та дати відсіч російським окупантам. Про таке повідомили на офіційній сторінці Оперативного командування “Захід”.
“Рівняни, ми пишаємося вами! Ось таким чином патріоти нашого краю відреагували на погрози ворога. Ось вони – справжні, вірні сини своєї країни! Будь справжнім, долучайся до ЗСУ та захищай свою країну!”, – йдеться в повідомленні.

Раніше ми повідомляли, що українські захисники відбили місто Щастя в Луганській області, збили 5 ворожих літаків Росії та 2 вертольоти противника. Крім того, вдалося підбити 5 ворожих танків. Згодом у ЗСУ повідомили про знищення ще чотирьох танків РФ.