Економіка
У Львові збудували завод із виробництва газового обладнання
19 газорозподільних компаній, які працюють під брендом Регіональної газової компанії, запустили в роботу найбільший в Україні завод з виробництва сучасних ШГРП (шафових газорегуляторних пунктів). Про це повідомляє прес-служба РГК.
Нове виробництво RGC Production, як зазначається, розташовується у Львові та спрямоване на забезпечення потреб внутрішнього ринку, «а в перспективі – вихід на міжнародні ринки».
У компанії повідомили, що перша партія продукції у кількості восьми одиниць зійшла з конвеєру 30 травня. На повну потужність, а саме 900 одиниць ШГРП, завод має намір вийти восени цього року.
Читайте також: Під Черніговом запустили найбільший у Східній Європі завод із виробництва крохмалю
Між тим, в компанії наголосили на тому, що у найближчі роки в Україні необхідно замінити майже 20 000 ШГРП (шафових газорегуляторних пунктів), які вже вичерпали термін експлуатації. Це обладнання необхідне для регулювання і підтримання стабільного тиску природного газу в розподільних мережах, що забезпечує надійність і безпеку газопостачання та безперебійну доставку газу кожному споживачеві.
Керівник проекту RGC Production Олександр Волович пояснив, що якість і технічні характеристики регуляторних пунктів від українських постачальників РГК не влаштовували, а імпортне обладнання є дуже дорогим.
«Тому з’явилась ідея налагодити виробництво надійних і сучасних ШГРП власними силами», – додав він.
Весь комплекс робіт із створення нового автоматизованого заводу у Львові – від ідеї до першої продукції – зайняв 6 місяців. Ядром нового заводу стали роботизовані зварювальні комплекси.
На початковому етапі для складання ШГРП використовують до 50% імпортних комплектуючих. Надалі заплановано зростання локалізації виробництва в міру налагодження виробництва вітчизняних аналогів.
Економіка
Деталі
- Якщо у вас вже є ліцензія, необхідно зареєструвати рослину як активний фармацевтичний інгредієнт (АФІ) в Державному реєстрі лікарських засобів (наказ МОЗ № 426).
- Поки триває процес отримання ліцензій в Україні, дозволено ввозити медичний канабіс із-за кордону, щоб пацієнти могли отримати необхідне лікування. МОЗ також ініціював скорочення строків реєстрації, щоб прискорити цей процес для бізнесу.
- Після реєстрації підприємства мають підключитися до електронної системи контролю, яка запрацювала 1 жовтня. Кожну операцію з канабісом необхідно вносити до системи протягом доби.
- Для ввезення сировини потрібно отримати дозвіл від Держлікслужби, погоджений зі СБУ. Заявки на квоти на 2025 рік приймаються до 1 грудня 2024 року.
- Після ввезення сировину можна продавати в аптеки, що мають відповідні ліцензії.
Коментарі
Економіка
Деталі допомоги
- Розподіл техніки — обладнання направлено до критичних об’єктів, закладів соціального захисту, медичних установ та груп швидкого реагування для усунення наслідків обстрілів.
- Підготовка до зими — генератори допоможуть забезпечити тепло, світло і воду в зимовий період.
- Волонтерська допомога — техніку доставили волонтери БФ «Мирне небо Харкова» за підтримки іноземних партнерів.
Коментарі