Економіка і бізнес
У Львові запрацював Центр підтримки підприємництва: подробиці
У Львові запрацював Центр, де підприємці, або ж ті, хто хоче започаткувати свій бізнес, можуть отримати всю необхідну інформацію, консультацію та супровід. Про це повідомляють у міській раді.
Львів один із перших створив простір, де підприємець незалежно, в якій галузі він працює, зможе отримати всю інформацію, консультацію та допомогу у своїй діяльності. Центр надаватиме інформацію про ініціативи організацій, інфраструктури підтримки підприємництва в різних сферах, послуги, що ними надаються для сприяння розвитку бізнесу.
Центр працюватиме щодня з 9.00 до 18.00 год. Вихідні дні: субота та неділя.
Напрямки діяльності
1. Навчання
Центр сприятиме зростанню компетентності львів’ян різного віку у підприємництві та зацікавленості в початку власної справи. В центрі реалізовуватимуться такі навчальні проекти:
• «Вчимося бізнесу» — курс тренінгів для підприємців-початківців та осіб, які хочуть розпочати власну справу.
• «Шкільне підприємництво» — основи бізнесу для підлітків.
• «Соціальне підприємництво» — створення та функціонування підприємств для забезпечення потреб соціально-вразливих категорій населення.
• «Жінки в бізнесі» — для жінок, які створюють або розвивають власну справу.
• Цикл навчання для експортерів.
2. Консультування
Працівники Центру надаватимуть безоплатні кваліфіковані консультації підприємцям та усім зацікавленим щодо юридичних, фінансових, організаційних питань започаткування та розвитку бізнесу, налагодження ділових контактів, виходу на закордонні ринки.
3. Підтримка бізнесу
Центр пропонуватиме підприємцям участь у міських програмах сприяння розвитку підприємництва:
• Програма компенсації відсотків по кредитах для підприємців.
• Надання виставкових ваучерів на участь у виставкових заходах.
• Програма розвитку місцевих товаровиробників.
Центр сприятиме розвитку кластерних ініціатив, реалізації спільних проектів з підприємцями та асоціативними підприємницькими структурами.
З метою оперативного вирішення проблемних питань підприємців при реалізації інвестиційних та інших проектів у місті Львові в Центрі підтримки підприємництва можна буде скористатись послугою «Гарячий стіл».
Центр надаватиме інформацію про ініціативи організацій, інфраструктури підтримки підприємництва в різних сферах, послуги, що ними надаються для сприяння розвитку бізнесу.
Центр братиме участь в організації локальних та міжнародних заходів, що мають на меті розвиток економічних зв’язків малих та середніх підприємств Львова, а також діяльність Центру буде спрямована на пошук міжнародних фінансових ресурсів, спрямованих для розвитку економічних процесів міста.
Економіка і бізнес
Хто може отримати
Як скористатися
- У застосунку «Дія» обрати послугу «єКнига».
- Відкрити спеціальну віртуальну банківську картку за посиланням.
- Подати заявку.
Де й що можна купити
- у фізичних книгарнях — через безконтактну оплату смартфоном (NFC);
- в онлайн-магазинах — використовуючи реквізити картки.
Коментарі
Економіка і бізнес
Що створили на платформі
- Освітні лекції та воркшопи для ветеранів. Ці матеріали сприятимуть перекваліфікації, позитивному результату на співбесіді, а також успішній адаптації та інтеграції в цивільні команди.
- Авторські навчальні сесії з інклюзії для керівників та HR-менеджерів українських компаній щодо розробки та впровадження інклюзивних політик.
- Інформаційні ініціативи, що сприятимуть усвідомленню значення інклюзії та соціальної відповідальності.
- Анонімне соціальне дослідження з фокус-групами для аналізу перешкод та проблем, які виникають у працівників компаній при співпраці з ветеранами.
- Поради військових та цивільних психологів, які окреслюють можливості ефективної співпраці та розуміння потреб як ветеранів, так і цивільних осіб, які працюють разом із ними.
Коментарі
Економіка і бізнес
Любов до кемпінгу привив учитель
«Саме він показав нам, як круто можна проводити час на природі», — каже Дарина.
Команді потрібна байдарка та обладнання для підйому на скелі
«Я хочу, щоб ми не просто брали участь, а перемагали. Крім того, це питання безпеки. Наприклад, переправлятися через річку на несправній байдарці чи без належного обладнання небезпечно: сильна течія або пороги можуть перевернути човен, і команда може травмуватися», — каже дівчина.
«Коли я зрозуміла, що можна подати бюджетну заявку до сільради, я одразу знала, що напишу її. Мені просто допомогли це правильно оформити».
Участь у проєкті дала змогу жителям впливати на бюджет
«Мене цей проєкт дуже надихнув. Я зрозуміла, що учні мало знають про бюджетні процеси: як формують бюджет, хто його затверджує і які рішення за цим стоять. Тож ми вирішили залучити жителів, зокрема, школярів, до обговорення бюджету громади на 2025 рік», — розповідає начальниця фінансового відділу Віра Книш.
«Наша громада сама по собі показує напрямок, над яким треба працювати — туристичний. У нас є скельний масив, де проводять змагання зі всієї країни, у нас є річка, по якій можна справлятися на катамаранах і байдарках», — каже посадовиця.
Допомагають школярам впливати на зміни
«Ми хочемо, щоб наступного року ще більше дітей брали участь у бюджетному процесі. Це й про розвиток навичок, і про формування відповідальності за майбутнє своєї громади».
Коментарі