Суспільство
У Києві завершується реконструкція парку на Подолі: що змінилося
Реконструкція Куренівського парку в Києві перебуває на завершальному етапі. В останні вихідні липня планується офіційне відкриття. Вже через тиждень там запрацює автомістечко для дітей, а інші розваги доступні вже зараз, повідомляє Інформатор.
Парк озеленили, оновили лавочки і використали нові форми покриття доріжок, але це далеко не все.
Від газонів до плафонів
У Куренівському парку апгрейдили практично все: від газонів до плафонів. Загалом він займає 8,18 га і більша частина території виглядає дуже сучасно і по-європейськи.
Читайте також: У Києві відкрили оновлений парк із системою поливу і камерами спостереження
Поруч з центральним входом встановили сухий фонтан, в якому в спеку з радістю граються діти, поки батьки відпочивають в тіні під кленами. Якщо спуститися нижче сходами, можна потрапити в автомістечко, яке докорінно змінилося, стало дуже яскравим і функціональним.
Автошкола для малюків
Тепер батьки зможуть залучити своїх малюків до вивчення правил дорожнього руху в ігровій формі. Генеральний підрядник Роман Говорун поділився, що на території містечка неодмінно будуть проходити майстер-класи від співробітників поліції для малюків.
Згодом також планують облаштувати точку з орендою машинок, щоб діти могли як справжні автомобілісти проїхатися по рівному асфальту, підібрати друзів на зупинці громадського транспорту, дочекатися поки шлагбаум підніметься і дозволить рухатися далі, а потім відправитися в міні-подорож через тунелі і незначні перешкоди.
Під наглядом цілодобово
Також по всій території встановили камери відеоспостереження, щоб стежити за порядком 24 години на добу. Якщо трапиться якась непередбачена ситуація, в парку є спеціальні кнопки екстреного зв’язку. Якщо натиснути її, сигнал надходить безпосередньо до найближчого відділення поліції, де правоохоронці оперативно реагують на виклик, перевіряють його на камерах спостереження і в разі, якщо це не жарт хуліганів, виїжджають на місце. Реакція відбувається в лічені секунди. Так що, прогулюючись з сім’єю, можна не переживати за свою безпеку і безпеку близьких.
Підрядник має повністю замінити дитячий майданчик, зробити покриття на м’яким, а локації розділити по вікових групах: для найменших і для більш старших.
До кінця 2019 року реконструкція повинна завершитися повністю. Хоча, Куренівський парк радує око вже зараз.
Суспільство
Що пропонує новий McDonald’s
Коментарі
Суспільство
Учасники ініціативи
Благодійний збір
Довідка
Коментарі
Суспільство
Аліна Шаповал
наставниця дітей, позбавлених батьківського піклування
Почула про наставництво і зрозуміла, що це моє
Я часто їздила в дитбудинок на свято Миколая — традиційно з іграшками та солодкими пакунками. Але засумнівалася, чи цукерки — це єдиний спосіб їх підтримати?
Чому наставництво краще за цукерки
Коли волонтери приходять до дітей, вони дуже швидко звикають, охоче обіймаються, розповідають історії. А потім люди їдуть, і дитина знову відчуває себе покинутою.
Хочу, щоб дитина стала собі опорою
Зрозуміла, що деколи треба прийняти позицію такого собі спостерігача — не втручатися в чужий досвід чи нав’язувати думку, а підтримувати людину.
Пам’ятаю, тоді прийшла до своєї старшої наставної, і вони якраз сиділи в укритті — почалася тривога. Дитбудинок збиралися евакуювати за кордон, тож я принесла смаколиків у дорогу. Тоді й побачила цю дівчинку — і вона мені так сподобалася! Така відкрита, харизматична. Мені хотілося зробити для неї щось хороше, тож за пів року я стала її наставницею.
Дитині потрібна людина, вона хоче мати друга.
Як стати наставником чи наставницею для дитини з інтернату
- Звернутися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді там, де ви живете, або ж до організацій, які працюють з наставництвом — наприклад, до Асоціації Наставництва для дітей та молоді.
- З вами проведуть співбесіду, після цього можна збирати документи: медичні довідки, довідку про відсутність судимості тощо.
- Треба буде пройти спеціальне навчання, щоб дізнатися особливості вікової психології та як комунікувати з дітьми.
- Обрати собі наставного чи наставну, переглянувши анкети дітей. Познайомитися з обраною дитиною та переконатися, що й дитина не проти вас як наставника.
- Тільки після цього з вами укладають договір на надання послуг наставництва. І так ви можете починати своє волонтерство!
Коментарі