Суспільство
У Києві заснували нове оптимістичне видавництво «Stretovych»: які книги будуть надруковані
У столиці України започаткували нове видавництво «Stretovych», яке має на меті позитивно впливати на читачів через знання, емоції та унікальну перспективу. Засновниками видавництва є подружжя Світлани та Дмитра Стретовичів.
Про це повідомили на сторінці в Facebook.
За словами засновників, «Stretovych» спеціалізуватиметься на ґрунтовних виданнях про українську культуру та історію, практичних посібниках, біографіях і мемуарах, а також на художній літературі різних жанрів. Видавати тут будуть як українських, так і закордонних авторів.
Читати також: З бібліотеки в садок: як на Львівщині бібліотекарка стала «нянею» для сільських дітлахів
«Кожна книга, яку ми обираємо до роботи, — подія першочергово для нас і нашої команди, бо намагаємося в кожний рукопис вкласти максимально уваги й любові, друкувати лише те, що неможливо залишити поза увагою великої аудиторії», — розповіла засновниця Світлана Стретович.
Зараз видавництво працює над понад пів сотнею проєктів. Зокрема, у «Stretovych» збираються видати «фундаментальний нонфікшн одного з найкасовіших і найтитулованіших українських кінорежисерів нового покоління», «неочікувану книжку про театр і його найцікавіші закутки», «унікальну історію рестораторки, яка розвиває культуру українських смаків», «справжню енциклопедію з копірайтингу» тощо.
Нагадаємо, що в Україні з’явиться нова книжкова фабрика: що про це відомо.
Фото: «Stretovych».
Суспільство
Мета проєкту
Основні функції Інституту
- Дослідження та аналітика:
Інститут слугуватиме дослідницьким, аналітичним та інноваційним хабом. Він проводитиме загальнонаціональні опитування, збиратиме дані про наявний житловий фонд, включно із соціальним та доступним житлом, особливо у найбільш постраждалих регіонах. - Онлайн-платформа:
Зібрана інформація буде доступна на спеціальній онлайн-платформі, що допоможе у пошуку житлових рішень для національних, місцевих та міжнародних партнерів. - Консультації та підтримка:
Інститут також діятиме як дорадчий орган при Уряді України, вивчатиме чинне житлове законодавство, надаватиме консультаційну підтримку щодо реформ і долучатиметься до розроблення відповідних програм.
Коментарі
Суспільство
Що саме змінилося
Дарницький район:
- Вулицю Івана Тургенєва перейменували на вулицю Миколи Волковича.
Дніпровський район:
- Вулиця Петра Чаадаєва отримала назву вулиця Єлизавети Шахатуні.
Подільський район:
- Вулиця Брюсова стала вулицею Валентини Радзимовської.
- Парку біля кінотеатру Тараса Шевченка присвоїли назву «Гірка Крістера».
Печерський район:
- Вулицю Станіславського перейменували на вулицю Богдана Ступки.
Святошинський район:
- Парк «Юність» переназвали на парк «Гамбурзький».
- Вулиця Жовтнева стала вулицею Сулимівською.
- Вулицю Сергія Єсеніна перейменували на вулицю Скарбова.
- Парку на вулиці Михайла Котельникова, 26-32, присвоїли ім’я Михайла Реуцького.
Солом’янський район:
- Вулиця Боткіна стала вулицею Професора Павловського.
- Безіменну площу між вулицями Січеславською та Георгія Кірпи назвали «площею Північноатлантичного альянсу».
Шевченківський район:
- Провулок Бехтерівський отримав назву провулок Варязький.
- Сквер на вулиці Прорізній (між будинками №3 та №5) назвали «Українського радіо».
Коментарі
Суспільство
Розклад
- Поїзд №767 відправляється з Варшави Всходньої щодня о 21:31, Люблін 23:27—23:40, Рава-Руська 05:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді). Пересадковий поїзд №867/868 вирушає з Рави-Руської о 06:15, Львів 07:47—08:02, Івано-Франківськ 11:12—11:16, прибуття в Коломию о 12:00.
- Зворотно поїзд №867/868 відправляється з Коломиї о 03:06, Івано-Франківськ 03:55-04:00, Львів 06:58—07:14, прибуття до Рави-Руської о 08:38. Поїзд №767 вирушає з Рави-Руської о 10:15 (проводиться прикордонно-митний контроль у поїзді), Люблін 13:50—14:11, прибуття на станцію Варшава Всходня о 16:01.
Коментарі