Суспільство
У Києві відкриють оновлену школу мистецтв зі сценою (ФОТО)
У Києві після масштабної реставрації та будівництва сучасної концертної зали, готується до відкриття Київська дитяча школа мистецтв №2 імені Михайла Вериківського.
Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Школа мистецтв займатиме будівлю пам’ятки історії, пам’ятки архітектури 1900 року на вул. Бульварно-Кудрявській, 2. Реставрацію приміщення розпочали у 2005 році.
Завершено будівництво окремої концертної зали.
Читайте також: Чи візьмуть вас кур’єром в Glovo? Генеральний менеджер про дощ замовлень і антикризову стратегію
Що зробили?
За даними, було:
- повністю оновлено будівлю,
- замінено перекриття,
- підсилено фундамент,
- прокладено нові комунікації,
- облаштували мансарду, яка раніше була технічним поверхом та ніяк не використовувалася. Тепер у ній розмістять художні класи.
Також облаштовано:
- внутрішній двір із музичною сценою,
- їдальню для учнів,
- душові кабіни для балетної студії,
- студію звукозапису,
- картинну галерею.
Було зведено окрему концертну залу на 350 глядацьких місць. Велика сцена забезпечена сучасним звуковим та освітлювальним обладнанням, за сценою змонтовано великий екран.
Відомо, що порівняно з тими приміщеннями, де учні школи займаються тепер, площа цієї будівлі в 3,5 рази більша. Тобто заняття проходитимуть значно комфортніше. 80% занять у школі проходитимуть в індивідуальному режимі у просторих класах. Усього школа прийме 1300 дітей.
Інклюзивність
Заняття стануть доступними для дітей з інвалідністю – будівля буде повністю відповідати вимогам безбар’єрності. Значну увагу приділили питанням безпеки – встановлено сучасні протипожежні системи.
Варто зазначити, що у школі дітей навчають мистецтву за 29 напрямами – балет та хореографія, різні види вокалу, живопис тощо. Це буде сучасний навчальний заклад високого рівня.
Читайте також: Причина №7, чому варто підтримати ШоТам: мандруємо дивовижною Україною
Нагадаємо, будують нову енергоощадну школу на Відрадному проспекті в Києві.
Також у Києві бібліотеку на Нивках перетворюють на просвітницький центр.
Окрім того, на Буковині добудовують школу з музеєм та кінотеатром.
Як ми повідомляли раніше, у Вінниці будують нову школу на 1200 учнів: як вона виглядає.
Головне фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Коментарі
Суспільство
Документальний театр як інструмент роботи з історіями
«Мистецтво пропонує безліч форматів говоріння про складний досвід. Документальний театр — один з таких, що швидко реагує на зміни в суспільстві та здатен їх зафіксувати в моменті. До того ж, у театрі комунікація з глядачем відбувається напряму: ми бачимо на сцені людей, які самі про себе говорять, що створює для музею нові можливості репрезентації дитячого досвіду», — говорить куратор вистави Андрій Борутя.
Досліджувати пам’ять через мистецтво
«Для багатьох українців сьогодні важливо в той чи інший спосіб вшановувати загиблих, фіксувати події та свій досвід у публічному просторі. Ми переконані, що будувати національний меморіал можна лише після закінчення війни, але починати працювати з пам’яттю про трагічні події, особливо локальною, потрібно вже зараз», — пояснюють організатори проєкту.
Унікальний підхід громад до створення меморіалів
«Ця алея, яка в майбутньому розростеться, назавжди залишиться в пам’яті як символ подій у 2022 році. Особлива подяка тим, хто згодився записати свої спогади та зробити їх публічними. Це дуже важливо, бо невблаганний час стирає спогади, змінює їх», — поділилася асистентка керівниці проєкту в ГО «Асоціація демократичного розвитку» Наталія Апанасько.
Коментарі