

Суспільство
У Краматорську капітально відремонтують основну трасу
Капітальний ремонт автодороги вулицею Олекси Тихого в Краматорську стартує цього року. Про це пише “Остров”.
Капремонт коштуватиме 260 млн гривень, проводитиметься коштом міського та обласного бюджетів. Завершити планують наступного року.
Також у порядок повинні бути приведені прилеглі території дороги – пункти зупинки і тротуари.
Раніше ми писали про те, що в Краматорську розвиватимуть велосипедну інфраструктуру.

Суспільство

Україна отримала замовлення від Індії та поставить Індії запасні частини для авіаційних ракет класу “повітря-повітря” Р-27.
Про це в інтерв’ю Defense Express повідомив Голова Правління Державної акціонерної холдингової компанії “Артем” Володимир Зімін.
“Ми маємо прямий великий контракт з Індією на постачання запасних частин до ракети Р-27, підписаний у листопаді 2020 року”, – зазначає Зімін. Зазначається, що сума угоди становить понад $8 млн.

Виконання контракту заплановане на перший квартал 2021 року: “У нас створена вся необхідна кооперація по імпортозаміщенню та наявні критичні комплектуючі. Таким чином, можна впевнено говорити, що даний контракт буде виконаний з належною якістю, а товар буде достроково поставлений кінцевому споживачу”.
Читайте також: Форум Future of Work змінив уявлення молоді про майбутнє роботи
Як стверджує президент ДАХК “Артем”, цей контракт, а також низка контрактів дозволять компанії за перший квартал 2021 року отримати дохід від реалізації продукції на 220% більше, ніж у відповідному періоді у 2020 році.

ДАХК “Артем” є серійним виробником авіаційних ракет середньої дальності Р-27. Ці ракети застосовуються на винищувачах типу МіГ-29, Су-27, Су-30, Су-35.
Читайте також:Туреччина готова інвестувати у виробництво українських авіадвигунів
Нагадаємо, КБ «ЛУЧ» розробляє ракетний комплекс для іноземного замовника.
Як ми повідомляли раніше, «Мотор Січ» модернізує грузинські військові гелікоптери.
Усі фото:defence-ua.com.
Суспільство

В Україні у складі поїзду, що курсує за напрямком Запоріжжя – Київ, з’явився вагон підвищеного комфорту, які Укрзалізниця закупила 2ще минулого року.
Про це пише Діло з посилнням на тревел-блогер Олега Васильєва.
Читайте також: Вони змусять вас реготати: сім популярних українських стендап-коміків

“Як відомо, з недавнього часу у складі поїзда курсує вагон габариту РІЦ. Під час нічних рейсів – це спальний вагон СВ на дві особи у купе, вдень 1 клас із сидячими місцями. Вартість квитків за повним маршрутом 1 299 і 648 грн. відповідно. У купе є умивальник, урна, розетки 220В, шафа для одягу, монітор, вакуумні туалети, душова кабіна”, – написав Олег.

Нагадаємо, Укрзалізниця для охорони використовуватиме квадрокоптери.
Читайте також: “Так” українському кіно! Як працює онлайн-кінотеатр Takflix

Як ми повідомляли раніше, Укрзалізниця планує відновити курсування Інтерсіті Київ-Перемишль.
Усі фото: facebook.com/ol.vasilyev.
Суспільство

2020 року наші співвітчизники здійснили подорож до 123 країн світу, повідомили на сайті Державної прикордонної служби України.
За їхньою інформацією, всього за кордон змогли потрапити понад 11 млн 250 тис. українців. Найбільш відвідуваними стали для наших земляків три країни, що межують з Україною:
- на першому місці Республіка Польща – близько 4 млн,
- на другому – Угорщина – 1 млн 635 тис.,
- на третьому РФ – 1 млн громадян України.
Серед лідерів минулого року були також такі країни як Туреччина, де побувало 965 тисяч українців, та Єгипет – 730 тисяч.
Досить велика кількість українців їздили до Румунії – більш як 626 тис., Білорусі – 496 тис., Словаччини – 336 тис., Молдови – 328 тис., Німеччини – 222 тис. та ОАЕ – 100 тис. осіб.

Популярною для українців стала також така країна як Австрія, куди здійснили свою подорож 68 тис. наших співвітчизників. Не менш цікавими були: Італія – майже 60 тис., Іспанія – 53,5 тис., Велика Британія – 44,5 тис., Болгарія – 42 тис., Ізраїль – 41 тис., Грузія – 33,6 тис., Греція – 26,5 тис., Данія – 24 тис., Катар – близько 20 тис. та Домініканська Республіка – 14, 5 тис. осіб.
До таких Балканських країн як Чорногорія, Хорватія та Албанія їздило 23 тис., 16,2 тис. та 12 тис. українців відповідно.
Читайте також: Вони змусять вас реготати: сім популярних українських стендап-коміків
Також для наших співвітчизників найцікавішими стали Литва, де побувало 33 тис., Латвія – 19,5 тис., та Фінляндія – майже 10 тис. українців.
Іноземці в Україні
Іноземців в Україну у минулому році прибуло приблизно 3,4 млн. Гості до нас завітали зі 192 країн світу.
Найбільше в Україну приїздило знову ж таки із країн, що межують з нашою державою. І тут лідерами стали громадяни Молдови – 933 тис., Білорусі – 463,5 тис., РФ –390 тис., Польщі –272 тис., Румунії – 229 тис та Угорщини – 217 тис. А також Туреччини –149 тис., Німеччини – 74 тис., Ізраїлю – 57 тис. та США – 42 тис.

Крім того, в Україну завітало 34,5 тис. громадян Великої Британії, близько 30 тисяч громадян Литви, 26 тис. – Азербайджану, більше 25 тис. – Італії, 23 тис. – Індії, 22,5 тис – Грузії, понад 22 тисячі – Болгарії, майже 21 тис. – Сербії.
А з таких країн як Чехія, Латвія, Китай, Єгипет, Узбекистан та Вірменія в Україні побувало від 10 до 20 тис. подорожувальників.
Читайте також: “Так” українському кіно! Як працює онлайн-кінотеатр Takflix
Більшість іноземців перебували в Україні з приватною та туристичною метою, а 70 тисяч осіб прямували через нашу країну транзитом.
Нагадаємо, у Мукачеві створять бренд міста та новий герб.
Як ми повідомляли раніше, на Львівщині збудують Центр діалогу українсько-польської культури.
Головне фото: polscha.travel.