

Економіка
У деревообробний завод на Рівненщині інвестують 200 млн євро
На Рівненщині побудують завод з виробництва деревостружкової плити Kronospan, інвестор планує залучити в економіку Рівненської області понад 200 млн євро. Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.
Меморандум про співпрацю підписали сьогодні.
Рік масштабного будівництва
“Будівництво заводу Kronospan – це колосальна рекордна інвестиція в наш край. Залучити настільки потужного інвестора в непростий для країни час – це справді успіх. Це черговий крок до нашої стратегії – створення технократичного хабу і розвитку Рівненщини як регіонального центру. Загалом 2020 рік – це рік масштабного будівництва на Рівненщині: північної об’їзної і заводу Kronospan”, – зазначили в Рівненській облдержадміністрації.
Читайте також: На Рівненщині біля кордону з Білоруссю встановили величезний тризуб (ФОТО)
Рівненщина – перспективний регіон
Директор ТзОВ «Технопривід Інвест Груп» Павло Пильтяй у свою чергу сказав, що Рівненська область має величезний потенціал з точки зору географічного розташування – досить близько як до центральних областей України, так і до західних кордонів держави. До того ж, тут добре розвинена інфраструктура і, що головне, наявні кваліфіковані фахівці.
Що відомо про інвестора
Kronospan – міжнародна компанія з виробництва високоякісних деревних плит і суміжної продукції, має понад 40 заводів у 30 країнах Європи, Азії та Америки.

Економіка

Незвичний беконовий джем виготовляє українська гастромарка «Боїм», у складі якого – безпосередньо сам бекон, цибуля, часник, приправлені спеціями та бурбоном.
Про це пише Newfood.media.
«Боїм» – це сімейне виробництво соусів, джемів, карамелей та комбучі, яке заснували мандрівники Олександр Черноголов та його дружина Марина.
Компанія бачить своєю місією познайомити людей з новими смаками, перенести смаки усього світу до України, а світу – з України.

«Ми любому подорожувати і їсти. Першим ділом в подорожах шукаємо місцеву їжу. Розшукуємо такі місця, де готують власники, а якщо вдається потрапити до місцевих на кухні – це рай», – розповідають засновники української гастромарки.
Вони здатні повернути емоції, пов’язані за мандрами, і навіть здійснити подорож в часі. Окрім екзотичного беконового джему з бурбоном «Боїм» готує 11 смаків крафтових соусів, 12 видів солодких та солоних карамелей, 7 смаків ігристої комбучі.
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Історія компанії починалася з кухні в 6 квадратних метрів. Зараз вона має сертифіковане виробництво на львівському гуртовому ринку «Шувар», що дає змогу закуповувати найсвіжіші продукти.

«Крафтовий продукт для нас – це чесний продукт. Ми ретельно обираємо сировину для наших продуктів і не йдемо на компроміси з ціною. І не використовуємо сумнівні складники задля зниження собівартості», – додають у «Боїм».
До речі, сама назва гастромарки походить від двох слів – «бо»та «їм».
Читайте також: Nestlé починає продажі в Україні продуктів з рослинного м’яса
Нагадаємо, презентували гастрономічну книгу «Україна. Їжа та історія»: доступна онлайн.
Як ми повідомляли раніше, українці вигадали альтернативу шкідливим чіпсам.
Усі фото: newfood.media.
Економіка

Цієї весни українські вина з’являться на полицях магазинів Японії, наприкінці лютого відвантажили першу партію.
Про це повідомили у пресслужбі компанії у фейсбуці.
Вина планують продавати у місті Йокогама та через онлайн-магазин з доставкою по всій Японії.
У цю країну імпортували три вина з колекції Reserve: Тельті-Курук, Совіньйон Блан і Піно Гріджіо. Придбати їх можна буде під торговельною маркою Master Tardan.
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Таких домовленостей восени 2020 року компанія Shabo досягла з японською торговою організацією Helms Ltd. Її засновник та президент Юкі Ісі заявив, що прагне перетворити Йокогаму на вітрину українського вина в Японії.

«Японці дуже обережні у прийнятті рішень. І перш ніж зробити вибір, подумають тисячу разів. Проте нашій компанії, а точніше винам Shabo, вдалось вразити японську делегацію. Гості одразу оцінили якість наших вин, а також окремо відмітили візитівку компанії – автохтонне вино Тельті-Курук», – прокоментував директор департаменту експорту компанії Shabo Станіслав Кобілецький.
Нагадаємо, ринок Японії відкрили для молочної продукції з України.
Усі фото: facebook.com/SHABO.UA.
Економіка

В Україні розробляють Національний каталог експортерів харчової органічної продукції.
Про це повідомили у пресслужбі Офісу з просування експорту.
«Ми вирішили об’єднати та консолідувати усю наявну інформацію про українських виробників харчової органічної продукції у Національний каталог українських експортерів харчової органічної продукції», — розповіли в офісі.
Читайте також: Від прокурорки до майстрині. Історія засновниці бренду La Chica, яка навчає українок вишивки прикрас
Каталог надасть можливість:
- отримати пасивний пошук нових партнерів за кордоном для експорту органічної продукції;
- підвищити просування впізнаваності бренду компанії та продукції серед гравців світового ринку;
- приєднатися до органічної онлайн-конференції, під час якої будуть присутні представники іноземних компаній;
- отримання актуальної аналітичної інформації та потенційних партнерських запитів міжнародних компаній від Офісу з просування експорту.
Фінальна версія вебкаталогу буде опублікована на міжнародних органічних ресурсах та поширена серед потенційних партнерів у країнах Європейського Союзу».
Крім того, наступним кроком у просуванні українських органічних експортерів стане створення онлайн-каталогу на міжнародній версії експортного вебпорталу, який буде запущено навесні 2021 року. Інформація про підприємства буде постійно доступна для імпортерів з усього світу у форматі 24/7.
Нагадаємо, ринок Японії відкрили для молочної продукції з України.
Головне фото: seeds.org.ua.