Суспільство
У Черкасах встановили перший «Япомогабокс» для збору пластикових пляшок
У Черкасах встановили перший «Япомогабокс» – він приймає пластикові пляшки та нараховує бали, що передаються на благодійні проєкти.
Про це ШоТам повідомили організатори акції.
«Япомогабокс» розташований у сквері «Юність». Кошти для встановлення «Япомогабоксу» зібрано в рамках фестивалю CherITy Fest, організатором якого є IT-компанія SPD-Ukraine.
«Япомогабокс» перетворює пластикові пляшки на благодійні внески для підтримки благодійних проєктів у трьох напрямках допомоги: безпритульним тваринам, дітям з особливими потребами, людям похилого віку. Кожен може здати пластикову пляшку, за яку нараховуються певні кошти (бали). Після цього можна обрати напрямок благодійності, на який переказати кошти, натиснувши відповідну кнопку-долоньку зліва від екрану.
«Япомогабокс» приймає скручені ПЕТ-пляшки з-під напоїв об’ємом до 2-х літрів, які потім відправляються на вторинну переробку. У кінці кожного місяця благодійна організація «Япомога» проводить підрахунок зібраних коштів та перераховує їх у фонди, з якими співпрацює.
Це перший «Япомогабокс» у Черкасах та Черкаській області та дев’ятнадцятий в Україні. 15 «Япомогабоксів» встановлено у Києві та 3 у Хмельницькій області. За 2021 рік за допомогою проєкту вдалося переробити 19 632 кг пластику. 30 000 людей щомісяця здають свої пляшки в «Япомогабокс», а не викидають у смітник.
Читайте також: Бізнес на пенсії. У Львові бабусі з будинку престарілих об’єдналися під брендом Vbrani та в’яжуть на замовлення
Кошти для встановлення «Япомогабоксу» зібрано в рамках CherITy Fest 2021 – спортивно-благодійного фестивалю, метою якого є популяризація спортивних ініціатив та об’єднання ІТ-компаній Черкас для підтримки благодійних проєктів та благоустрою міста. Головним організатором фестивалю є IT-компанія SPD-Ukraine.
Цього року до участі у фестивалі та зборі коштів для встановлення «Япомогабоксу» приєдналися IT-компанії Active Bridge, Andersen, Everlabs, Triare, Default Value, UAPP, Ekreative, Wise, РАСК. ІН-АГРО, Titanium Technologies, Master of Code Global, SPD-Ukraine та партнери фестивалю – Фонд «МХП-Громаді» та Ukrsibbank BNP Paribas Group.
Довідка
SPD-Ukraine – IT-компанія, яка розробляє програмні продукти вже понад 15 років та є технологічним партнером для компаній-лідерів США, Великої Британії, Німеччини та інших країн. В Україні має 2 офіси – в Києві та Черкасах. Проєкти, що розробляє українська команда із 530+ професіоналів, отримали відзнаки SIIA CODIE та GeekWire.
«Япомога» – благодійна організація, перша автоматизована онлайн платформа для обміну бонусів, знижок і кешбек на спільну благодійність. Місія організації – розвиток масової та корпоративної філантропії шляхом створення механізмів легких пожертвувань (easy giving) за допомогою бонусів, кешбек, знижок для учасників програм лояльності українських і міжнародних компаній.
Нагадаємо, у Києві встановили «Япомогабокси» нового формату.
Як ми повідомляли раніше, українські бізнесмени інвестують у фабрику з переробки пластику на Київщині.
Суспільство
Про що фільм?
Коментарі
Суспільство
Михайло Ділок
директор центру надання соціальних послуг Бобровицької сільської ради.
Уся допомога є безкоштовною
Геннадій Іванюк
виконувач обов’язків голови Бобровицької міської ради Чернігівської області
«Ми хочемо, аби їм було в нас комфортно»
Марина Бушеленко
психологиня соціально-психологічного простору у Бобровицькій громаді
Люди часто бояться психологів, але ми хочемо допомогти
Коментарі
Суспільство
Реабілітація за світовими стандартами
- тренажерами для відновлення після мінно-вибухових травм;
- апаратами віртуальної реальності, що роблять реабілітацію цікавою завдяки гейміфікації;
- системами для точного оцінювання прогресу пацієнтів.
Коментарі