Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Ваш бухгалтер: права рука чи бізнес-кіллер?

Опубліковано

0%

Згадайте давні (або не дуже) часи і скажіть, що обіцяв вам бухгалтер на співбесіді?

Як часто ваш бухгалтер “смикає” вас, вимагаючи додаткові документи?

Коли кидаєте оком на робоче місце вашого економіста, чи видно вам його за паперами?

Тихенько підійдіть до бухгалтера ззаду і запитайте: "Звідки ця цифра у звіті?!" Як довго чекатимете відповіді?

Якщо передасте бухгалтеру платіжку на оплату з помилкою в реквізитах, помітить?

Ви коли-небудь підраховували, чи окупаються ваші витрати на бухгалтера?

Як часто ваш фахівець скаржиться на податкову?

Перевіряєте за бухгалтером усю документацію?

Чи обговорює бухгалтер з вами стратегію, як знизити податкове навантаження?

Ваш бухгалтер: права рука чи бізнес-кіллер?
Він — практично ваш тілоохоронець. Вітні Х’юстон би позаздрила

Цей — завжди прикриє вас від сірих схем і їх наслідків, до останнього буде заперечувати, поки ви думаєте, провертати чи ні ненадійні справи. Але, як ніхто, скаже, як максимально зменшити податки та ризики. Саме такі фахівці приносять найбільшу користь підприємцям. Скільки тисяч-мільйонів гривень зекономив вам цей бухгалтер? Не сумніваємось, що цілі статки. Зазвичай такі професіонали йдуть на аутсорс і економлять там бізнесам цілі мільйони, розповідають у бухгалтерській компанії

Солвенсі

. Пишайтесь, що він працює на зарплатню саме у вас, а не у якійсь із компаній великої четвірки.
Ваш бухгалтер вам просто… бухгалтер

Поганий бухгалтер дорожче, ніж хороший. Звичайний — направду, теж. Такий сумлінно вноситиме дані у програму, вчасно подаватиме звітність до податкової. Словом, вправно слідуватиме посадовим інструкціям, а більше від нього і не чекайте. А справжній фахівець, розповіли нам у “Солвенсі”, повинен ще й захищати бізнес перед держслужбами, тримати документи в порядку і бути готовим до перевірки будь коли. А ще знати золоті стандарти і тенденції розвитку бухобліку та податкове законодавство. Щоби ви точно знали, чи платите податки і в якому розмірі. Думаєте, таких “супербухгалтерів” не існує? У штаті, може, і ні. А от на аутсорсі — є. Нещодавно ми писали про “адвокатів від економіки”, які заощадили компаніям мільйон доларів — надихніться роботою профі за посиланням:

Солвенсі

Він(вона) — дружина, чоловік, родич? Інакше нащо тримати його на роботі?

“Операційники”, — називає таких “колег” по цеху власниця компанії бухгалтерів на аутсорсі Леся Катанова. Ніяких розгорнутих пояснень, ніякого діалогу. Дарма ви думаєте отримати у нього відповіді на елементарні питання, на кшталт: як платити менше податків, чому податкова нарахувала податок на додану вартість більше, ніж розраховували ви. Такі бухгалтери зазвичай відмовляються шукати зручні для бізнесу варіанти — і тому навряд чи підходять підприємствам. До того ж, їх працю скоро повністю автоматизують. Чули, компанія професійних бухгалтерів на аутсорсі розробляє електронний додаток, який прибере низькокваліфіковану працю з посадових інструкцій бухгалтера і дозволить йому розвиватись у крутого фахівця. Прочитайте тут

Солвенсі

, як працюють профі.

Поділіться своїми результатами:

Економіка

Норвегія збільшить допомогу для України до 135 мільярдів крон

Опубліковано

Прем’єр-міністр Йонас Гар Стьоре заявив, що Норвегія збільшить допомогу Україні до 135 мільярдів крон і продовжить її до 2030 року.

Про це повідомляє Agence France Presse.

Раніше загальна сума допомоги складала 75 мільярдів крон і була розрахована до 2027 року.

Скандинавська країна у цьому році виділить загалом 22 мільярди крон на військову та гуманітарну допомогу. А ще п’ять мільярдів крон спрямують на «важливі цивільні потреби».

Журналісти AFP зазначають, що для того, аби прийняти збільшений пакет у парламенті, уряду знадобиться підтримка опозиції. Але вона значною мірою підтримує допомогу Україні.

Нагадаємо, що Єврокомісія надасть Україні кредит на 35 мільярдів євро.

Фото: Pixabay

Коментарі

Читати далі

Економіка

«Нова пошта» здійснила перший політ на власному літаку

Опубліковано

Дочірня компанія «Нової пошти» Supernova Airlines виконала перший рейс на власному літаку під прапором України.

Про це повідомили в компанії.

У пресслужбі НП зазначають: «Це був сертифікаційний політ — один з завершальних кроків в процесі введення Державіаслужбою України типу Боїнг 737-800SF до сертифіката експлуатанта авіакомпанії Supernova». Сертифікат надає можливість розпочати власні вантажні авіарейси.

Завдяки літакам «Нова пошта» обслуговує потреби бізнесів та з’єднує свою внутрішню базу в Європі з ринками США та Китаю.

У Supernova Airlines планують регулярно використовувати цей літак вже у зимовому сезоні 2024-2025 року.

Supernova Airlines створили 1 жовтня 2021 року. Підприємство є дочірньою компанією Nova Global.

Нагадаємо, що 21-22 вересня в Києві на ВДНГ пройде «Перший безбар’єрний марафон Нової пошти».

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Молодь у Павлограді разом з владою ухвалює рішення на користь громади. Як їм це вдається

Опубліковано

Зараз ви читатимете статтю ШоТам з проєкту про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.
Цей проєкт важливий для нашої редакції тому… Більше
Тут розповідаємо про громади, де мешканці беруть активну участь у розвитку та відновленні своїх регіонів.


Ми розповідаємо про те, як співпрацюють представники місцевої влади, організації громадянського суспільства, жінки, молодь, волонтерські ініціативи та активісти. Ці приклади мотивують покращити комунікацію громадян та місцевої влади задля рушійних змін.

24 активісти заснували Молодіжну раду для впровадження змін у Павлоградській громаді на Дніпропетровщині. Проте, щоб стати містком між молоддю та владою їм потрібна була допомога. Громадська організація «Агенція економічного розвитку міста Павлоград» відгукнулася на цей запит та провела серію тренінгів для молоді, на яких навчила писати грантові заявки, самопрезентації та взаємодії з владою.   

ШоТам дізнався, як у Павлограді налагодили співпрацю з молоддю, органами місцевої влади та громадськими активістами.

Як молодь навчилася впливати на рішення влади

Керівниця ГО «Агенція економічного розвитку міста Павлоград» Наталія Чумак  розповідає, що ідея провести навчання для молоді виникла, коли у травні почав формуватися склад Молодіжної ради. Учасники не мали досвіду у реалізації проєктів, тому для них організували навчання у межах проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні». 

«Ми хочемо, щоб наша молодь була досвідчена, кваліфікована та знала, як комунікувати з органами місцевого самоврядування (ОМС), тому вирішили допомогти їм у цьому», — каже Наталія Чумак. 

Наталія Чумак проводить тренінг для молоді у Павлограді. Фото надала Наталія. 

Протягом 6 тренінгових занять з травня по липень на базі Центру «Ідея» Школи молодого лідера, учасники навчались комунікаційним та лідерським якостям. Вони дізналися, як ОМС може співпрацювати з громадським сектором. Також ознайомилися з роботою активних громадських організацій та основних дорадчих органів у Павлограді.

«Ми навчили молодь процесам партисипації, тобто можливості впливати на рішення влади. Також вони вже вміють писати заявки на залучення грантових коштів. Крім цього, були тренінги з медіаграмотності. Ми, як тренери давали мінімальний теоретичний блок, а більше практики, щоб зацікавити молодь та наочно продемонструвати вивчене», — розповідає Наталія.  

Тренінг відвідувало 15 осіб з Молодіжної ради, і ще 45 представників молоді на додаткових навчаннях. 

Фото з тренінгу, яким поділилася Наталія Чумак

Серед запрошених гостей були представники Молодіжної ради міста Тернівка, які мають успішно реалізовані проєкти. Учасники спілкувалися між собою, обмінювалися досвідом, розглянули завдання та виклики, які можуть виникнути під час роботи Молодіжної ради. А на завершальному занятті обговорили співпрацю з органами місцевого самоврядування.

«У молоді є багато цікавих ініціатив, але вони, на жаль, не знають, куди з цим звернутися. Їм важливо знати, як співпрацювати з різними інституціями для успішної реалізації ідеї. На одному з тренінгів, ми залучили мера Анатолія Вершину та депутата Андрія Чернецького. Вони розповіли, як формується бюджет міста, коли краще приходити з ініціативами та, як можуть допомогти молоді з працевлаштуванням», — каже Наталія.

Міський голова міста Павлоград Анатолій Вершина розповідає, що молодь й інших місцевих жителів важливо ознайомити з діяльністю органів місцевого самоврядування.

«З власного досвіду можу сказати, що до роботи в ОМС, я не розумів, чим вони займаються. А цей орган забезпечує життєдіяльність всієї громади», — каже Анатолій Вершина. 

Тренінг для молоді з міським головою Анатолієм Вершиною та депутатом Андрієм Чернецьким. Фото надала Наталія Чумак

Наталія Чумак додає:

«Коли молодь розуміє принципи роботи міської ради, які закони регулюють її діяльність — це допомагає їм конструктивно вести діалог з владою та реалізовувати свої ініціативи». 

Які проєкти вдалося реалізували, а що ще у планах 

За час навчання молодь змогла реалізовувати свої ідеї, залучила партнерів та винесла пропозиції до влади. Також вже разом з благодійними фондами, органами місцевого самоврядування проводять заходи на підтримку бригад ЗСУ. 

У складі Молодіжної ради Павлограда є тренер, який запропонував виділяти матеріальну допомогу для спортсменів, які займають призові місця на чемпіонатах Європи та світу.  

«Завдяки співпраці з міським головою, ми змогли реалізувати ідею фінансування спортсменів. Тепер у дітей є більше заохочення займати призові місця. Я б хотів, щоб юні спортсмени показували професійний рівень на змаганнях», — розповідає заступник голови Молодіжної ради Олександр Волошин.  

Також Олександр провів ранкову зарядку за донат, таким чином вдалося зібрали кошти на дрон та газові балони. Тепер планує провести благодійний пробіг та велопробіг, щоб купити необхідне для військових.

Учасниці тренінгу. Фото надала Наталія Чумак

Крім цього, молодь вже проводить круглі столи та дискусії із залученням громадськості, влади та медіа, які допомагають їм у реалізації ініціатив.  

«Я зустрічаюся з Молодіжною радою кожного місяця, щоб обговорити різні питання, їхні та мої пропозиції, адже ми разом вчимося жити по-сучасному. Після навчання реалізували декілька проєктів з молоддю, зокрема благодійні заходи, акції з благоустрою громади. Також у місті вже діє Програма молодіжного підприємництва. Я ще мрію створити проєкт молодіжного житла. Адже без молоді ми нікуди — це рушійна сила громади», — ділиться міський голова Павлограда.

Учасники тренінгу виконують практичне завдання. Фото надала Наталія Чумак

Наталія разом з Молодіжною радою обговорюють плани на майбутнє і варіанти можливої співпраці, тож проєкти у них ще попереду: 

«Ми вже запланували реалізацію одного з проєктів, який буде спрямований на допомогу в протидії з дезінформацією. А на найближчі плани — це психоемоційна підтримка молоді. Також будемо проводити ще схожі навчання, адже бачимо зацікавленість у них. Якщо будуть запити на певні тренінги — наша команда з радістю допоможе молоді».

Коментарі

Читати далі

Шопочитати

Суспільство3 тижні тому

Не чекали на зміни, а пропонували їх самі. Жителі цих громад взяли розвиток до своїх рук

Ці українці вміють перетворювати сміття на сакури та донати для ЗСУ. Вони не чекають рішень...

Суспільство4 тижні тому

Ровесники незалежності: що про українську свободу говорять ті, хто виборює її просто зараз

Що таке «незалежність», водночас просто і складно пояснити. У цьому слові криються мільйони думок, людських...

Суспільство1 місяць тому

«Ми виходимо за своїх». Ці люди організовують мирні акції на підтримку військовополонених у своїх містах

Станом на травень 2024 року в Україні зареєстровано 38 тисяч зниклих безвісти — і військових,...

Суспільство2 місяці тому

Люди не вірять, що вони справді там працюють: це жінки у «чоловічих» професіях

Оксана за фахом перукарка, Анеліна — фельдшерка, а Марія має історичну освіту та до декрету...