Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Ваш бухгалтер: права рука чи бізнес-кіллер?

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

0%

Згадайте давні (або не дуже) часи і скажіть, що обіцяв вам бухгалтер на співбесіді?

Як часто ваш бухгалтер “смикає” вас, вимагаючи додаткові документи?

Коли кидаєте оком на робоче місце вашого економіста, чи видно вам його за паперами?

Тихенько підійдіть до бухгалтера ззаду і запитайте: "Звідки ця цифра у звіті?!" Як довго чекатимете відповіді?

Якщо передасте бухгалтеру платіжку на оплату з помилкою в реквізитах, помітить?

Ви коли-небудь підраховували, чи окупаються ваші витрати на бухгалтера?

Як часто ваш фахівець скаржиться на податкову?

Перевіряєте за бухгалтером усю документацію?

Чи обговорює бухгалтер з вами стратегію, як знизити податкове навантаження?

Ваш бухгалтер: права рука чи бізнес-кіллер?
Він — практично ваш тілоохоронець. Вітні Х’юстон би позаздрила

Цей — завжди прикриє вас від сірих схем і їх наслідків, до останнього буде заперечувати, поки ви думаєте, провертати чи ні ненадійні справи. Але, як ніхто, скаже, як максимально зменшити податки та ризики. Саме такі фахівці приносять найбільшу користь підприємцям. Скільки тисяч-мільйонів гривень зекономив вам цей бухгалтер? Не сумніваємось, що цілі статки. Зазвичай такі професіонали йдуть на аутсорс і економлять там бізнесам цілі мільйони, розповідають у бухгалтерській компанії

Солвенсі

. Пишайтесь, що він працює на зарплатню саме у вас, а не у якійсь із компаній великої четвірки.
Ваш бухгалтер вам просто… бухгалтер

Поганий бухгалтер дорожче, ніж хороший. Звичайний — направду, теж. Такий сумлінно вноситиме дані у програму, вчасно подаватиме звітність до податкової. Словом, вправно слідуватиме посадовим інструкціям, а більше від нього і не чекайте. А справжній фахівець, розповіли нам у “Солвенсі”, повинен ще й захищати бізнес перед держслужбами, тримати документи в порядку і бути готовим до перевірки будь коли. А ще знати золоті стандарти і тенденції розвитку бухобліку та податкове законодавство. Щоби ви точно знали, чи платите податки і в якому розмірі. Думаєте, таких “супербухгалтерів” не існує? У штаті, може, і ні. А от на аутсорсі — є. Нещодавно ми писали про “адвокатів від економіки”, які заощадили компаніям мільйон доларів — надихніться роботою профі за посиланням:

Солвенсі

Він(вона) — дружина, чоловік, родич? Інакше нащо тримати його на роботі?

“Операційники”, — називає таких “колег” по цеху власниця компанії бухгалтерів на аутсорсі Леся Катанова. Ніяких розгорнутих пояснень, ніякого діалогу. Дарма ви думаєте отримати у нього відповіді на елементарні питання, на кшталт: як платити менше податків, чому податкова нарахувала податок на додану вартість більше, ніж розраховували ви. Такі бухгалтери зазвичай відмовляються шукати зручні для бізнесу варіанти — і тому навряд чи підходять підприємствам. До того ж, їх працю скоро повністю автоматизують. Чули, компанія професійних бухгалтерів на аутсорсі розробляє електронний додаток, який прибере низькокваліфіковану працю з посадових інструкцій бухгалтера і дозволить йому розвиватись у крутого фахівця. Прочитайте тут

Солвенсі

, як працюють профі.

Поділіться своїми результатами:

Суспільство

У Києві відкрили Подільський міст для спецтранспорту (ФОТО)

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

У Києві відкрили Подільський міст для спецтранспорту з метою забезпечення життєдіяльності міста під час воєнного стану.

Про це повідомив у телеграмі міський голова Києва.

«Сьогодні ми відкрили рух спецтранспорту, автомобілів екстрених служб та автобусне сполучення для пасажирів з лівого берега на правий Подільсько-Воскресенським мостовим переходом», — йдеться у повідомденні.

На першому етапі тут працюватиме автобусний маршрут №111 за напрямком «Станція метро «Площа Українських Героїв» – станція метро «Лівобережна».

Читайте такожНе ігнорувати нову реальність. Експерти про те, як бізнесу комунікувати в кризу

Подільсько-Воскресенський мостовий перехід – це найбільший з обʼєктів транспортної інфраструктури Києва та України. Протяжність мостового переходу – понад 10 км.

Водночас будівництво цього мостового переходу триває. Адже це важливий об’єкт для життєдіяльності міста, а також для його обороноздатності.

Наступним етапом будуть роботи, які забезпечать проїзд на вул. О. Бальзака.

Про міст

Подільсько-Воскресенський мостовий перехід – мостовий перехід, що споруджується в Києві через річку Дніпро та має з’єднати Поділ з лівобережними районами Воскресенка та Райдужний масив.

Після добудови Подільсько-Воскресенський міст має стати найбільшим арковим мостом у Європі. На мосту буде облаштовано шість смуг для автомобільного руху та дві колії метро.

Нагадаємо, у 2020 році стало відомо, що Подільсько-Воскресенський міст у Києві почнуть асфальтувати.

Також у 2020 році на Подільсько-Воскресенському мосту забетонували перші шарніри для арки.

Фото: t.me/vitaliy_klitschko.

Читати далі

Технології

«Дія» долучилася до розробки європейського цифрового гаманця

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Дія бере участь у розробленні європейського цифрового гаманця EU Digital Wallet.

Про це повідомили у телеграм-застосунку Дії.

EUDIW — цифровий гаманець, ініціатива Європейської комісії, яка дасть змогу громадянам ЄС ідентифікувати себе та підтверджувати особисту інформацію. Це зробить зручнішим онлайн- та офлайн-послуги у всьому ЄС.

Із цим цифровим документом можна буде відкривати банківські рахунки, підписувати папери та зберігати цифрові документи, як-от водійські посвідчення, свідоцтва професійного статусу власника гаманця, електронні рецепти та інше.

На останньому засіданні Виконавчого комітету консорціуму POTENTIAL обговорювали впровадження EU Digital Wallet та технічні аспекти його використання. А представники України поділилися своїм досвідом використання застосунку Дія.

Мета Дії та України в цьому проєкті — забезпечити можливість українцям використовувати Дію в ЄС, а європейцям — свої EUDIW в Україні.

Читайте також: «Лайк» з операційної та нове життя на Харківщині: як підприємиця стала бойовою медикинею

Як розповіли у Мінцифри, EU Digital Wallet – це програма для зберігання і використання даних.

З липня 2023 року Дія працює над його створенням спільно з ЄС. Україна — це єдина держава, що не є членом ЄС та бере участь у його розробці. Під час робочих сесій щодо впровадження EU Digital Wallet представники України поділились досвідом впровадження застосунку Дія.

Про Дію

«Дія» — мобільний застосунок, офіційно запущений у 2020 році. Дає змогу зберігати водійське посвідчення, внутрішній і закордонний паспорти й інші документи в смартфоні, а також передавати їхні копії при отриманні банківських чи поштових послуг, заселенні в готель і в інших життєвих ситуаціях.

Також через «Дію» можна отримати такі державні послуги як єМалятко (комплексна послуга при народженні дитини), зареєструвати бізнес і ФОП онлайн, сплачувати податки й подавати декларації, підписувати будь-які документи, змінювати місце реєстрації тощо. До 2024 року планується перевести 100 % державних послуг у Дію.

Нагадаємо, Дія випустила симулятор для перевірки кіберзнань.

Також ми розповідали, що у Дії відтепер можна отримати англомовну версію документів.

Фото: thalesgroup.com.

Читати далі

Суспільство

Вінниця отримала твердопаливну модульну котельню від USAID

Опубліковано

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.

Комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» отримало мобільну котельню від Проєкту енергетичної безпеки USAID.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.

Твердопаливна мобільна котельня оснащена котлом, необхідними насосами, системами очищення води, електропостачання і дренажу. Котельня працюватиме на біомасі, і навіть має резервне джерело живлення – генератор.

Зазначається, що передана мобільна котельна – ще один вагомий внесок у стале функціонування комунального підприємства не тільки впродовж цього, а й на майбутні опалювальні сезони.

У випадку надзвичайних ситуацій та блекауту вона забезпечуватиме теплом заклади соціальної сфери.

Читайте такожУкраїнські бренди переосмислюють етнічну спадщину України. Ось чому це нормально і правильно

З минулої зими Проєкт енергетичної безпеки USAID передав «Вінницяміськтеплоенерго» 41 генератор, 1 екскаватор для виконання аварійно-ремонтних робіт, труби, арматуру і 200 т промислової солі. Загальна вартість допомоги, наданої USAID для «Вінницяміськтеплоенерго», становить 5,2 млн грн.

Про USAID в Україні

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) співпрацює з Україною з 1992 року. Нині 42 проєкти USAID сприяють вирішенню нагальних потреб і довгостроковому розвитку України як незалежного, суверенного, демократичного та заможного суспільства. Від 24 лютого 2022 року USAID надав 16,75 млрд доларів прямої бюджетної підтримки, 1,4 млрд доларів гуманітарної допомоги та понад 1 млрд доларів допомоги на розвиток.

Нагадаємо, Сполучені Штати передали українським громадам 22 мобільні котельні для проходження зими в умовах війни, та готують нові такі поставки.

Також у Бучі на Київщині побудували нову котельню, яка забезпечить теплом 14 багатоповерхівок.

Раніше ми повідомляли, що Миколаїв отримав три блочно-модульні котельні від Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Фото: facebook.com/usaidesp.

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство21 годину тому

«Центром Львова я ще обов’язково погуляю»: історія переселенки на кріслі колісному, яка працює на себе та майже не виходить з дому

Стара 9-поверхова панелька, ліфт голосно приїздить на 4-й поверх. Двері відчиняє невисока жінка: «Доброго дня!...

Суспільство22 години тому

«Лайк» з операційної та нове життя на Харківщині: як підприємиця стала бойовою медикинею

Божену Гринько з Києва мобілізували навесні 2022 року. Жінка сама пішла до військкомату як медикиня....

Суспільство2 дні тому

Росіяни жили в кімнаті для дошкільнят: на Київщині волонтери відновили сільську бібліотеку

На столі в бібліотеці села Дружня Анна Михайлівна зберігала папку з документами наших військових. Коли...

Суспільство2 дні тому

Бочки з томатною пастою були пробиті снарядами й уламками. На Херсонщині відновив роботу консервний завод, який майже знищили росіяни

Георгій та Ольга Червєнкови — підприємці та власники консервного заводу на Херсонщині, якому понад дев’ять...

РЕКЛАМА: