Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
1-18

Соціальне Підприємництво

Ресурс 16

Бізнес у 15 років – міф чи реальність? ШоТам доводить, що цілком реальність. Тут ви знайдете надихаючі історії про соціальне підприємництво та школярів. Також про те, як навчити школи заробляти на власні потреби і виростить з підлітків справжніх підприємців.

Відео

Ресурс 17

Лисичанськ Сортує

Школярі навчили сортувати увесь Лисичанськ!
Учні з трьох шкіл об’єднались, щоб навчити таких учнів, як і вони самі, а ті вчитимуть своїх батьків! Проєкт студентів підтримав ЄС.

Шкільні фірми

Школярі в Лисичанську та Краматорську навчилися заробляти на потреби школи самостійно. Отримали грант від Фонд Східна Європа та заснували шкільне підприємство. Тепер шиють бананки, екосумки та пуфи!

Соціальна кав'ярня у Краматорську

Цей чоловік повернувся з фронту і відкрив центр реабілітації в Краматорську для підтримки побратимів. Але утримання центру – справа складна.
Володимир Бабич виграв грант від Фонд Східна Європа та відкрив Кав’ярня Поруч, прибуток з якої фінансує центр.

Волонтерка Корицька з Чернігова

Волонтерка Анастасія Корицька з початку повномасштабної війни почала активніше допомагати людям. Каже, що коли чує слово “дякую” у відповідь на допомогу, то їй стає тепло на душі, це надихає й надає сил працювати далі.

СТАТТІ

Ресурс 19

Шкільне підприємство: як його створити і чи законно це?

Як отримати 4 тисячі євро на розвиток вашого бізнесу? Як навчити школи заробляти на власні потреби, зробивши зі школярів справжніх підприємців? Чули про соціальне підприємництво?

Бізнес у 15: як на Донбасі учні відкривають власні підприємства

Доки у більшості шкіл батьки учнів ще й досі скидаються кожного року на фарби, нові шпалери і ще на купу дрібниць, учні зі сходу навчились

Притулок для речей: як старий гардероб зробить вас благодійником

Стати благодійником, віддавши старий одяг, тепер легко можна в одній харківській крамниці.

Як кавою лікують посттравматичний синдром. Ветеранська історія з Краматорська

“Поруч” – це метод заспокоєння”. Саме так вважає Володимир Бабич, який у Краматорську створив Центр допомоги ветеранам АТО та їх сімей “Поруч”.