

Суспільство
SoftServe та ЮНІСЕФ Україна підписали угоду про стратегічне партнерство
Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
SoftServe та ЮНІСЕФ підписали угоду про стратегічне партнерство у сфері освіти та розвитку молоді. Сторони зобов’язуються співпрацювати в рамках освітніх програм та ініціатив в Україні, обмінюватися навичками та науковими напрацюваннями.
“Освіта в Україні потребує великого фокусу та підтримки – як на рівні держави, так і зі сторони бізнесу. Для SoftServe покращення освіти, технологічної зокрема, є одним з ключових напрямком соціальної відповідальності. Ми системно реалізовуємо освітні ініціативи для молоді, стратегічно співпрацюємо з університетами у різних куточках України, і робимо багато корисних змін. Водночас партнерство з ЮНІСЕФ – це можливість об’єднатися та реалізувати ще більше комплексних рішень в освіті на державному рівні”, – Тарас Вервега, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, голова корпоративного Благодійного фонду “Відкриті очі”.

SoftServe, маючи широкий досвід у розробці програмного забезпечення, допомагатиме у ідейній та технічній реалізації низки освітніх проектів ЮНІСЕФ в Україні. Партнери мають намір співпрацювати не лише над розробкою програмного забезпечення, але й обмінюватися досвідом та компетенціями, також передбачається волонтерська участь співробітників SoftServe у ініціативах ЮНІСЕФ.
Торік, у вересні партнери у Львові спільно організовували хакатон для пошуку технологічних рішень з найактуальніших проблем дітей та молоді у Львові. Наприкінці року у київському офісі SoftSefve 11 менторів з провідних українських компаній проходили навчання від ЮНІСЕФ, з них троє – волонтери від компанії SoftServe, стали наставниками для команд в рамках глобальної ініціативи – UPSHIFT Україна.
Читайте також: Українські школярі створили прилад, який полегшить життя людям з порушеннями зору (ВІДЕО)
Наприкінці березня команда волонтерів SoftServe почала спільну роботу з представниками ЮНІСЕФ та Центру громадського здоров’я (МООЗУ) над оптимізацією процесів збору та обробки первинних даних обласних епідеміологічних лабораторій. В умовах пандемії Covid-19 в Україні таке ефективне використання даних допоможе швидше надавати статистику, будувати аналітичні схеми та реагувати на потреби саме в тих локаціях, які цього найбільше потребують.
“Для ЮНІСЕФ надзвичайно важливо мати партнерів, які зацікавлені у спільній розробці проектів та пошуку інноваційних рішень. Ми раді, що компанія SoftServe
готова підтримати нашу співпрацю для вирішення найбільш нагальних проблем у ці складні часи пандемії. Обєданвши нашу експертизу та зусилля, ми можемо створити кращі можливості для дітей та молоді в Україні,” – зазначила Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні
Угода про стратегічне партнерство набуває чинності з дня його підписання та діятиме протягом року.
Хто такі SoftServe
SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Більше 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).
Про ЮНІСЕФ
ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально незахищених дітей. Ми працюємо заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.
Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Бійці Нацгвардії знищили російський зенітно-ракетний комплекс «Витязь» на Херсонщині. Це новітній російський ЗРК малої та середньої дальності, призначений для точкового захисту від літаків, балістичних ракет, дронів та високоточних атак.
Про це повідомив у своєму Telegram-каналі Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.
Загалом за ці кілька днів, зазначив очільник МВС, операторами БпЛА військових частин Національної гвардії України на цьому напрямку знищено:
- 8 одиниць легкового автомобільного транспорту військ рф;
- 1 вантажний автомобль військового призначення;
- 1 зенітно-ракетний комплекс середньої дальності нового покоління С-350 «Витязь»;
- 1 автоматизований військовий зенітно-ракетний комплекс «ОСА» 10;
- 3 антени РЕБ.
Читайте також: «Я мріяла пожити в горах, але за інших обставин». Як активістка з Донеччини адаптує переселенців у Ворохті
Відзначимо, що Національна гвардія — військове формування з правоохоронними функціями. Призначене для виконання завдань із захисту та охорони життя громадян України. Загальна кількість — до 60 тисяч військовослужбовців.
Нагадаємо, бойова група К2 знищила ворожий блокпост на напрямку Соледар-Сіверськ.
Крім того, на Херсонщині нацгвардійці знищили російську спостережну станцію.
Також одеські гвардійці виявили спостережний комплекс «Муром-М», встановлений окупаційними військами на вежі.
Фото: facebook.com/NGUmainpage.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
Українська столиця отримала нову партію допомоги від німецьких партнерів. Зокрема – нові сучасні карети швидкої допомоги, пожежний автомобіль, комунальну техніку, мікроавтобус та 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги.
Про це повідомили на поорталі КМДА.
Зазначається, що вже з наступного тижня отримані автівки працюватимуть для киян. Київ прийняв допомогу від землі Баварія та від району Шарлоттенбург міста Берліна.
Баварія передала українській столиці 20-тонну вантажівку гуманітарної допомоги та 6 автомобілів. Зокрема, 3 нових сучасних машини швидкої допомоги Renault, мікроавтобус Ford, пожежний Mercedes та автомобіль Iveco.
Читайте також: «Вони бачать моїми очима». Як описати жести, міміку і колір? Історія коментатора театральних вистав

Шарлоттенбург передав 2 вантажних автомобілі – MAN та Mersedes і багатофункціональний комунальний агрегат Bobcat. А також 2 генератори та електроінструмент. Автомобілі та агрегат будуть працювати в одному з районів столиці. А генератори та електроінструмент отримає керуюча компанія району.

Загалом від початку широкомасштабної війни Київ залучив та отримав як допомогу від європейських партнерів і благодійників загалом 55 пожежних авто. З них 14 – нових, найсучасніших, з можливістю піногасіння (два таких авто Київ передав Харкову). А також отримали 50 сучасних карет швидкої допомоги та 82 міських автобуси.
Нагадаємо, Буча отримала два автобуси від німецького міста-побратима.
Окрім того, Німеччина виділила 10 млн євро на створення в Україні центрів передових досліджень.
Фото: kyivcity.gov.ua.
Суспільство

Підтримай ШоТам
ШоТам – медіа, яке допомагає зберігати спокій навіть під час війни. Кожна наша публікація – це привід пишатися нашою армією, волонтерами та кожним українцем. А кожен твій донат – це внесок у боротьбу на інформаційному фронті.
У Чернігові відновили пологовий будинок, пошкоджений під час обстрілу російськими ракетами.
Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я України.
Розповідається, що коли частина Чернігівщини була в окупації, від вибухів постраждав фасад медзакладу, внутрішні приміщення, вікна та дах. Медзаклад продовжував працювати та приймати породіль попри щоденні ворожі обстріли та облогу міста.
Завдяки підтримці USAID вдалося відновити пошкоджену вибухом частину фасаду медичного закладу, стелі, підлоги й стіни, а також — пологові зали, післяпологові палати та коридор післяпологового відділення.
Читайте також: «А хто мені скаже, що я не можу?». Історія волонтерки з «кришталевістю» кісток, яка йде проти законів фізики
Нині медзаклад має бездоганний вигляд та готовий у повному обсязі забезпечувати комфорт маленьким українцям та їхнім мамам. Послугами пологового у 2023 році уже скористалися майже 3000 жінок, які отримали якісні медичні послуги у комфортних умовах.
Проєкт реалізовано завдяки «Відкритій програмі грантів» Проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».
Про USAID в Україні
Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) співпрацює з Україною з 1992 року. Нині 42 проєкти USAID сприяють вирішенню нагальних потреб і довгостроковому розвитку України як незалежного, суверенного, демократичного та заможного суспільства. Від 24 лютого 2022 року USAID надав 16,75 млрд доларів прямої бюджетної підтримки, 1,4 млрд доларів гуманітарної допомоги та понад 1 млрд доларів допомоги на розвиток.
Нагадаємо, на Дніпропетровщині облаштували лікарню під землею.
Також ми розповідали, що Німеччина та ЄС профінансували будівництво шести сучасних лікарень в Україні.
Фото: МОЗ України.