Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

SoftServe та ЮНІСЕФ Україна підписали угоду про стратегічне партнерство

Опубліковано

SoftServe та ЮНІСЕФ підписали угоду про стратегічне партнерство у сфері освіти та розвитку молоді. Сторони зобов’язуються співпрацювати в рамках освітніх програм та ініціатив в Україні, обмінюватися навичками та науковими напрацюваннями. 

 “Освіта в Україні потребує великого фокусу та підтримки – як на рівні держави, так і зі сторони бізнесу. Для SoftServe покращення освіти, технологічної зокрема, є одним з ключових напрямком соціальної відповідальності. Ми системно реалізовуємо освітні ініціативи для молоді, стратегічно співпрацюємо з університетами у різних куточках України, і робимо багато корисних змін. Водночас партнерство з ЮНІСЕФ – це можливість об’єднатися та реалізувати ще більше комплексних рішень в освіті на державному рівні”, – Тарас Вервега, співзасновник та член Ради директорів SoftServe, голова корпоративного Благодійного фонду “Відкриті очі”.

SoftServe, маючи широкий досвід у розробці програмного забезпечення, допомагатиме у ідейній та технічній реалізації низки освітніх проектів ЮНІСЕФ в Україні. Партнери мають намір співпрацювати не лише над розробкою програмного забезпечення, але й обмінюватися досвідом та компетенціями, також передбачається волонтерська участь співробітників SoftServe у ініціативах ЮНІСЕФ.

Торік, у вересні партнери у Львові спільно організовували хакатон для пошуку технологічних рішень з найактуальніших проблем дітей та молоді у Львові. Наприкінці року у київському офісі SoftSefve 11 менторів з провідних українських компаній проходили навчання від ЮНІСЕФ, з них троє – волонтери від компанії SoftServe, стали наставниками для команд в рамках глобальної ініціативи – UPSHIFT Україна.

Читайте також: Українські школярі створили прилад, який полегшить життя людям з порушеннями зору (ВІДЕО)

Наприкінці березня команда волонтерів SoftServe почала спільну роботу з представниками ЮНІСЕФ та Центру громадського здоров’я (МООЗУ) над оптимізацією процесів збору та обробки первинних даних обласних епідеміологічних лабораторій. В умовах пандемії Covid-19 в Україні таке ефективне використання даних допоможе швидше надавати статистику, будувати аналітичні схеми та реагувати на потреби саме в тих локаціях, які цього найбільше потребують.

“Для ЮНІСЕФ надзвичайно важливо мати партнерів, які зацікавлені у спільній розробці проектів та пошуку інноваційних рішень. Ми раді, що компанія SoftServe

готова підтримати нашу співпрацю для вирішення найбільш нагальних проблем  у ці складні часи пандемії. Обєданвши нашу експертизу та зусилля, ми можемо створити кращі можливості для дітей та молоді  в Україні,” – зазначила Лотта Сильвандер, Голова офісу ЮНІСЕФ в Україні

Угода про стратегічне партнерство набуває чинності з дня його підписання та діятиме протягом року.

Хто такі SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Більше 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально незахищених дітей. Ми працюємо заради всіх дітей, де б вони не знаходилися.

Більш детальну інформацію про ЮНІСЕФ та його роботу з дітьми можна знайти на сайті.

Суспільство

В Україні оголосили відбір проєктів для реставрації культурних пам’яток: що треба знати

Опубліковано

В Україні розпочав відбір проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини. У відборі візьмуть участь проєкти, котрі відповідатимуть встановленим законодавством вимогам.

Про це повідомляє Мінкульт України.

При цьому у зв’язку з викликами, пов’язаними з триваючою російською агресією, впродовж 2024 р. пріоритетними при розподілі коштів під час відбору проєктів, в рамках програми «Велике будівництво».

Читайте також: У Києві біля будинків облаштують пандуси: як подати заявку

Будуть наступні напрямки:

  • роботи, на яких було розпочато у попередні роки, в тому числі завершення проектів робіт з реставрації, консервації, ремонту, невідкладних протиаварійних та консерваційних робіт на пам’ятках культурної спадщини, розпочатих у попередні роки і які перебувають на фінальній стадії робіт (не більше 20% до завершення);
  • включеним до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО (для пам’яток культурної спадщини);
  • щодо об’єктів, що перебувають в аварійному стані;
  • проєкти робіт з встановлення та ремонту інженерних мереж на пам’ятках та їх території, закладах культури (системи протипожежного захисту, водопостачання, опалення тощо);
  • проєкти з протиаварійних та невідкладних консерваційних робіт на об’єктах, що постраждали внаслідок російської збройної агресії.

Нагадаємо, біля університету Шевченка створили простір пам’яті про студентів.

Фото: Мінкульт

Читати далі

Суспільство

Дніпро приєднався до економічної платформи для бізнесу “Зроблено в Україні”

Опубліковано

Дніпро став ще одним містом, у якому була представлена економічна платформа “Зроблено в Україні”. Таку заяву зробив Президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє пресслужба Володимира Зеленського у Telegram.

 Платформа має стати дієвим інструментом у розвитку українського бізнесу.

Загалом, програма «Зроблено в Україні» покликана налагодити ефективну співпрацю між державою і бізнесом та сприяти розвитку українських виробників.

Читайте також: Якою буде освіта у професійних ліцеях і як формуватимуть їхню мережу: у МОН дали відповідь

Нагадаємо, на програму «Зроблено в Україні» в бюджеті держави закладено рекордні за останній час понад 45 мільярдів гривень. З них для Буковини — 800 мільйонів гривень в рамках усіх програм. Чернівецька область входить у трійку регіонів за кількістю релокованого бізнесу, а показник частки переробної промисловості в області 11.9% – найвищий з 2012 року.

Фото: ОП

Читати далі

Суспільство

В Україні запрацював перший інтерактивний простір психосоціальної підтримки: де можна відвідати

Опубліковано

У Фастові запрацював перший в Україні інтерактивний простір «Час на себе» та простір психосоціальної підтримки «Дбаю про себе». Завдання обох – навчити людей піклуватися про свій фізичний та психічний стан.

Про це повідомляє Київська ОВА.

  • Простір «Час на себе» облаштований в парку «Європейський» і складається з трьох зон:
  • Інтерактивний «годинник дій» з ідеями щоденних звичок, які допоможуть кожному бути здоровими.
  • Зона фізичної активності із тренажером, спортивною лавкою та інструкцією для виконання фізичних вправ.
  • Зона психічного здоров’я із «ментальною лавкою» та QR-кодом, відсканувавши який можна послухати і виконати вправи для розслабленя та заспокоєння.

Читайте також: Українці створили гру про життя у харківському метро під час війни

Простір психосоціальної підтримки «Дбаю про себе» розташований у Фастівському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Він має розширити доступ населення до послуг із психічного здоров’я.

Тут будуть індивідуальні консультації психолога, групові заняття для опанування навичок самодопомоги та подолання стресу, а також спеціалізована психотерапевтична допомога.

Нагадаємо, у Києві біля будинків облаштують пандуси.

Фото: КОВА

Читати далі

 РЕКЛАМА:

Шопочитати

Суспільство6 днів тому

«Я просто хотіла, щоб якась мама плакала менше, ніж я»: як Вікторія Наумович змінює життя молоді з інвалідністю у своєму місті

«Настя народилася передчасно. Зовсім крихітна — 1 кілограм 100 грамів. Ми одразу розуміли, що будуть...

Суспільство2 тижні тому

Врятувати поліських коней: як на Київщині відновлюють українську породу та створюють простір автентичних ремесел

Маленький кінь, більше схожий на поні, невибагливий у їжі та лагідний. Саме такі тварини здавна...

Суспільство2 тижні тому

«Без цього бренду не було б мене». Як соціальний бізнес Ohra Home об’єднує матерів дітей з інвалідністю

У житті Юлії Бігун багато різних сфер: сім’я, робота в проєкті з гуманітарного розмінування України,...

Суспільство3 тижні тому

Виготовляє «гівняні» прикраси з пташиного посліду. Це історія арт-активістки, яка живе з голубом  

Свого першого голуба Валеру вона побачила в закинутій квартирі майже бездиханним пташеням і врятувала. А...

РЕКЛАМА: