Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами
Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу

Економіка

Швидкі гроші: ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу

Опубліковано

Як швидко підняти грошенят у законний спосіб? Зібрали найцікавіші ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу ідеї на будь-який смак.

Крім тривіального сільського господарства, знайшли ще й як можна заробити на трендах і останніх технічних новинках.

“Врожай” верби можна зібрати вже у перший рік після посадки.
Фото: Волинь-нова

Отож, пропонуємо бізнес-ідеї, розташовані від найдовшої реалізації – до найшвидшої.

10. Стати еко, заробити грошей

Десяте місце ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу. Для тих, хто любить марудитися біля землі та хоче зберегти екологію – вирощування енергетичної верби. Розумні люди кажуть, що ця рослина дає високу врожайність. З одного засадженого гектара можна зібрати від 10 до 30 тонн гілочок. Перевага в тому, що вона швидко виростає, тож “урожай” збирете щороку.

Читайте також: Суперфуди у райцентрі: як сім’я переселенців виготовляє еко-чіпси

Із екологічної верби виробляють пелети чи брекети для спалювання. Близько 3-5 тонн такого палива вистачить, щоб забезпечити весь опалювальний сезон одному приватному будинку.

“Врожай” верби можна зібрати вже у перший рік після посадки.
Фото: Волинь-нова

У інтернеті тону пелет із ековерби пропонують придбати за 3300 гривень. Є і вищі ціни, але там менше чи зручніше фасування.

Недоліком такого виду бізнесу є те, що транспортування на великі відстані – значно зменшить прибутковість. Тому варто попіклуватися про те, аби поруч з місцем вирощування був налагоджений процес переробки верби та ринок збуту. Підказка: придивіться до тепличних комплексів у Вашому регіоні. Після подорожчання газу багато хто задумується про перехід на альтернативні види опалення. Ймовірно, саме тепличні комплекси чи великий приватний сектор стануть першими клієнтами Вашого продукту.

Інвестиції, витрачені на посадку верби та всі супутні роботи, повністю відбиваються вже після другого збору “врожаю”. Дохідність складає близько 30%.

9. Заробітки на ципах – безпрограшно

Вирішили пограти в “щасливого фермера” офлайн – спробуйте завести бізнес на курях. Але не простих, а тих, що нестимуть золоті яйця. Або не золоті. Головне, щоб росли швидко і не хворіли.

Чим цікавий бізнес? Курей-бройлерів спеціально вивели для того, аби вони швидко виростали та давали максимальну м’ясну вагу. Від курчати до готової на забій особини, бройлер виростає за 8-12 тижнів (деякі види за 35 діб). У живій масі птахи набирають близько 2,7 кілограма (хоча тут теж залежить від породи). Вартість розібраної тушки стартує від 50 гривень за кілограм.

Одна курка з’їдає корму на 28 гривень, за весь період утримання.
Фото: Корисні поради

Живих курчат на ОЛХ пропонують придбати від 18 гривень за штуку, інкубаційні яйця бройлерів коштують від 12 гривень.

Одна курка за весь період вирощування з’їдатиме близько 3,5 кг комбікорму. Середня вартість спецкорму починається від 8 гривень за кілограм.

Читайте також: Як на вирощуванні хрону заробити 100 тисяч доларів

Для нормального вигодовування курей доведеться продумати ферму з клітками та повноцінний раціон харчування. Знавці рекомендують почати вирощування з невеликих обсягів, аби набратися досвіду та скорегувати свій бізнес-план. Крім того, первинна обробка курятини (фарш, чи окремо продаж гомілок та філе) – збільшує рентабельність.

8. Вирощування ремонтантної полуниці

Це та ягода, яка неочікувано з’являється на прилавках наприкінці серпня і коштує шалених коштів, у порівнянні із сезонною в червні. Чим цікава: урожай можна збирати кілька разів протягом літа. Або дочекатися, коли вже всі пізньостиглі сорти віддадуть останні ягоди, клієнти вдосталь наїдяться і чекатимуть на пору кавунів. А ж тут можна виносити свій урожай у невеликих корзинках на базар, чи до супермаркету.

Перевага полуничного врожаю наприкінці серпня в тому, що низька конкурентність і Ви самі зможете гратися з ціною. Пристрасні фанати цієї ягоди готові викладати (дані за торішній серпневий сезон) від 80 гривень за кілограм.

Торік, у серпні, кілограм ремонтантної полуниці коштував від 80 гривень.
Фото: Довідник

Вартість одного куща ремонтантної полуниці починається з 8 гривень. Щоб засадити 1 гектар землі доведеться придбати близько 40 тисяч одиниць розсади. У сумі 320 тисяч гривень піде на кущі. В залежності від сорту, у перший рік отримаєте 4-10 тонн полуниці з гектара. У два наступні роки кількість ягід збільшиться до 20 тонн. Але потім доведеться замінити старі кущі новими, щоб збільшити урожайність.

Ринок збуту: базар, платформи в інтернеті, домовленості з ресторанами та магазинами. Про те, куди продати варто попіклуватися заздалегідь, аби не довелося “прилаштовувати” зібраний урожай за півціни.

7. Зварити мило вдома

Якщо не продасте одразу, то будуть подарунки родичам і колегам на найближчі кілька років. Миловаріння – ідеальний бізнес для тих, хто хоч трохи розуміється на хімії та вправний майстер у рукоділлі. Як зробити мило в домашніх умовах – підкажуть ролики з YouTube. А ми підкажемо, що треба для старту власної справи.

Найперше – мильна основа. Під неї можна купити готове дитяче мило, або спеціальну рідину. Вартість одного кілограму основи для мила коштує близько 250 гривень. Сюди ще потрібно додати ефірні олії для аромату, барвники та цікаві формочки +50 гривень. Тому собівартість 1 кілограму мила обійдеться в межах 300 гривень.

Мило ручної роботи можна продавати від 40 гривень за штуку.
Фото: ArtCover

Зазвичай, мило фасують по 50 – 100 грамів. Вироби ручної роботи стартують від 40 гривень за штуку. Цікаві поєднання техніки, кольорів, аромату – ціна зростає. Усе залежить від рівня майстра.

Такий товар найкраще продавати через інтернет-барахолки або у соцмережах.

6. Відкрити перукарню

Власний перукар – мрія чи кошмар? Мрія, якщо він працює на вас і приносить гарний щомісячний прибуток.

Прибутковою перукарня стане, якщо грамотно підійти до бізнесу, через 3-5 місяців

Експерти кажуть, що відкриття перукарні в економ-сегменті обійдеться близько $3 тисяч (за умови, що не дуже дорога оренда приміщення). А чистий дохід вона почне приносити вже через 3-5 місяців. Усе залежить від того, де розташується ваш оазис краси, на яких клієнтів розраховуєте та яких майстрів вдасться залучити.

Лайфхак від власників перукарень: крім 2-3 майстрів з досвідом, вартість послуг яких буде оцінюватися у відповідному грошовому еквіваленті, можна на роботу запрошувати перукарів-студентів. Їхні послуги будуть дешевшими, для них це буде гарна практика, проте клієнтів варто попереджати, що їхня шевелюра в руках падавана.

5. Виробництво тротуарної бруківки

Ми дісталися п’ятого місця ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу. Набридло сидіти в задушливому офісі із зарплатнею в 7 тисяч? Відкриваємо на YouTube курси “самоучки по бетону” і вчимо основи – що, з чим і в яких пропорціях правильно змішувати. Адже хочеться виробляти класний конкурентний продукт, яким клієнти не жбурлятимуть у продавця. На тій же відео-платформі є покрокові інструкції, як правильно робити бруківку під різні навантаження і деякі секрети технологій.

Щоб запустити власне виробництво тротуарної бруківки, знадобиться 26 тисяч гривень

Якщо хочете запустити виробництво по-дорослому, з усіма вібростолами і гідравлічним візком – знадобиться близько 22 тисяч гривень на обладнання та ще чотири на матеріали.

Ціни на готову бруківку стартують від 228 гривень за 1 м². Для продажу будівельних матеріалів, куди відносимо і бруківку, є цілі платформи в інтернеті. Там же можна підглянути ідеї конкурентів, на що є попит та які взагалі ціни.

4. Мікрозелень – найменше капіталовкладення

Дуже нішовий бізнес – вирощувати проростки зелені і стати другом веганів.

Зі складнощів, які точно спіткають – ринок збуту. Доведеться добре попрацювати із соцмережами, у яких активно просуватимете свій товар. Або пошукати ресторани чи магазини, які погодяться купувати зелень.

Вирощування мікрозелені – один із найшвидших і прибуткових бізнесів

Переваг у цьому бізнесі багато. Проростки деяких видів рослин можуть з’явитися вже за 4 дні (наприклад, редис). Урожай збирають на стадії перших двох листків.

Під вирощування не обов’язково виділяти гектари землі. Достатньо буде контейнерів зі зволоженням та необхідної кількості освітлення, тепла. Почати експеримент можна на власному підвіконні. Спробувати, з якими культурами буде легше працювати.

Для прикладу, вартість насіння льону становить 33 гривні за кілограм. А от проростки льону коштують 69 гривень за 100 грамів. У свою чергу, невеликі проростки зеленої цибулі сягають 123 грн за 100 гр.

Що можна вирощувати? У Вас радо куплять проростки пшениці, буряку, рукколи, редису, шпинату, кукурудзи та льону. А загалом, з ідеями можна експериментувати до безкінечності.

3. Робити манікюр

Ми вже розвіяли стереотип про те, що манікюрником можуть бути тільки жінки. Є гарний приклад чоловіка, який зробив на цій ідеї вдалий бізнес, виконуючи всю роботу власноруч.

Отож, для того, аби повністю обладнати свою робоче місце – знадобиться 21 тисяча гривень. Якщо орендувати приміщення (а це може бути лише куточок чи стіл у перукарні), знадобиться ще від однієї тисячі щомісяця.

Бізнес на нігтях приноситиме від 15 тисяч гривень щомісяця.
Фото: Погляд

Вартість манікюрних процедур коливається між 150 гривень і до +∞. Щодня майстер може обслужити мінімум 5 клієнтів. Якщо вдається гарно розсунути конкурентів на ринку послуг і привабити постійних відвідувачів, можна заробляти від 15 тисяч гривень щомісяця.

Читайте також: Не «жіноча» справа: як манікюрник із Краматорська підкорив клієнток

Традиційно, найкраще такі послуги поширювати в інтернеті. Тут також в нагоді стане розповсюдження візитівок, або менш екологічне, проте дієве – роздавання флаєрів зі знижками. Клієнти охоче йдуть вперше на процедуру знаючи, що їм нададуть знижку.

2. В моді креатив

Тож футболки, чашки чи будь-які поверхні, на яких можна надрукувати незвичайний принт – цінуються. Це можуть бути малюнки, смішні фрази, слова, меми. У такому бізнесі головне йти в ногу з часу, бути в темі останніх модних трендів та вміло поширювати свій продукт.

Креативні написи на футболках – дохідний бізнес.
Фото: nusho.shop

Нині багато підприємців пропонують кілька вже готових футболок, світшотів, чашок з написами для “заманухи”. Не варто відкидати послугу “друкуємо на замовлення”. Переглянувши галерею ваших товарів з незвичними написами, клієнти можуть надихнутися зробити щось своє, індивідуальне. Будьте готові втілювати найшаленіші задуми.

Вартість термопринтерів для друку на поверхнях від 3 тисяч гривень. Спеціальні термопреси для футболок можуть вилитися і в 10 тис грн. А от вартість футболки з написом стартує від 250 гривень. Чашка з прикольним написом – від 80 грн.

Така продукція найкраще продається через інтернет. Ситуативно, якщо маєте час і натхнення, можна виїжджати на масові заходи і розгортати власну сувенірну крамницю.

1. Зйомка на коптерах

Нарешті, останій учасник ТОП-10 ідей для “швидкого” бізнесу. Останнє слово технічного прогресу можна перетворити на вдалий бізнес. Перед зйомкою обов’язково ознайомтеся із законодавством України, де вказано, які місцини знімати суворо заборонено. Також варто пройти спеціальні курси, аби потім на червоніти за перекошені кадри.

Зйомка на БПЛА може приносити до 700 гривень за 25 хвилини

Найдешевший квадрокоптер можна прикупити за дві тисячі гривень. Щоб пройти спеціальні навчальні курси – 5 тисяч гривень.

Спеціалісти зараз беруть від 700 гривень за 25 хвилин зйомки в польоті. Якщо вмієте гарно монтувати відзняте відео – це в кілька разів здорожчує вашу послугу.

Читайте також: Квест-кімната як бізнес. Історія з Маріуполя

Традиційно, таку послугу найкраще просувати через інтернет. Можна потоваришувати з весільними агентствами, та прилаштуватися між фотографом і відеооператором. Молодята люблять, коли фото і відео багато та ще й з різних ракурсів.

Не забуваємо оформлювати ФОП та сплачувати податки :). Нехай все вдається!

Економіка

Уряд пояснив, як виробникам невійськових дронів отримати грант

Опубліковано

Кабінет міністрів України схвалив особливі умови для отримання грантів виробниками невійськових дронів або їх частини.

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Такі підприємства зможуть отримувати грант від держави у розмірі 80% вартості поданого проєкту.

Куди ці кошти можна використовувати?

Грантові кошти можна буде спрямувати на придбання, доставку та монтаж обладнання, а за кошти власного внеску – придбати сировину, матеріали, комплектуючі та покрити поточні потреби.

Читати також: Vidnova Fellowship Ukraine: стипендія для активістів, що повернулися додому з-за кордону

Яка умова отримання?

Отримувач, залежно від суми гранту, повинен створити відповідну кількість робочих місць (наприклад, в разі отримання 8 млн грн – до 25 місць). Перший віцепрем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко наголосила, що Україна надзвичайно зацікавлена в розвитку високотехнологічних виробництв і Уряд максимально налаштований допомагати таким підприємствам.

Нагадаємо, що МВФ схвалив транш фінансової підтримки обсягом 880 млн доларів для України.

Фото: Vodafone

Читати далі

Економіка

МВФ схвалив транш фінансової підтримки обсягом 880 млн доларів для України

Опубліковано

Рада директорів Міжнародного валютного фонду схвалила третій перегляд програми розширеного фінансування EFF.

Про це повідомляє в своєму Telegram-каналі Денис Шмигаль.

“Це результат виконання Україною своїх зобов’язань перед партнерами”, – наголошує премʼєр-міністр України.

Він зазначив, що зараз Україна очікує на наступний транш фінансової підтримки обсягом близько 880 млн доларів. Це кошти для покриття найважливіших бюджетних видатків. Вони допоможуть нам і далі зберігати макрофінансову стабільність.

“Дякую МВФ за довіру та підтримку”, – підкреслує Шмигаль.

Читати також: 178 млн грн отримають ветерани та ветеранки на розвиток бізнесу

Про Міжнародний валютний фонд

МВФ – спеціальне агентство Організації Об’єднаних Націй (ООН), засноване 29-ма державами, з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги при дефіциті платіжного балансу шляхом надання коротко- й середньострокових кредитів в іноземній валюті. Фонд має статус спеціалізованої установи ООН.

МВФ є інституційною основою сучасної світової валютної системи. Кожна країна-член вносить власну частку до фонду відповідно економічному потенціалу, натомість кожна з цих країн має право позичати гроші у фонду в разі виникнення негараздів з платіжним балансом.

Нагадаємо, що держава надала мікрогранти на розвиток бізнесу для 15 000 українців.

Фото: Getty Images

Читати далі

Економіка

В Україні по-новому фінансуватимуть вищу освіту: які зміни відбулися

Опубліковано

Верховна Рада України, 20 березня, підтримала проєкт закону №10399 “Про внесення змін до деяких законів України щодо фінансування здобуття вищої освіти та надання державної цільової підтримки її здобувачам”. Документ ухвалили у першому читанні.

Про це написав у своєму Telegram-каналі віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він пояснив, що студенти отримають більше свободи під час вибору закладів вищої освіти, оскільки не переживатимуть щодо наявності бюджетних місць. Також підвищиться якість освіти, адже університети конкуруватимуть за студентів.

Читайте також: Україна отримала 1,5 млрд доларів від Канади

“Це про принцип “гроші ходять за студентом” та гнучку систему співфінансування від держави. Зокрема, будуть гранти, які повністю та частково покривають навчання”, — написав посадовець.

Що зміниться у системі освіти України

У Міністерстві освіти та науки зазначили про ключові зміни, які відбудуться після остаточного ухвалення законопроєкту. До прикладу

  1. з’явиться сутнісно новий підхід до бюджетного фінансування вищої освіти в частині планування і прогнозування потреб ринку праці. Зникне принцип, що держава прогнозує і планує потреби ринку праці за всіма спеціальностями на роки вперед;
  2. запрацює нова система державного замовлення фахівців для ключових професій (зокрема лікарів, вчителів, військових, інженерів деяких спеціалізацій тощо). Також оновиться механізм максимального забезпечення бюджетного фінансування здобуття вищої освіти всіх вступників;
  3. у законопроєкті пропонують збільшити частку вступників, яким надаватимуть фінансову підтримку на навчання. Її абітурієнти отримуватимуть у формі гранта – чіткої суми грошей, яка витрачатиметься на покриття вартості контракту у закладі вищої освіти;
  4. сума гранту визначатиметься урядом, але в сьогоднішніх умовах передбачається діапазон між 15 і 50 тисячами гривень, які розподілятимуться за результатами ЗНО/НМТ з коригуванням на коефіцієнт спеціальності

“У законопроєкті не йдеться, що зменшаться бюджетні асигнування на підготовку фахівців із вищою освітою. Бюджетні кошти розподілятимуться справедливо. За новою системою, сьогоднішній жорсткий розподіл бюджет/контракт, межа якого часто може залежати від тисячної конкурсного балу ЗНО чи НМТ — має залишитися у минулому”, — зауважили у Міносвіти.

Нагадаємо, Microsoft, Certiport та “Формула” пропонують учителям і викладачам безкоштовні онлайн-курси та іспити з підвищення рівня знань у сфері інформаційних технологій. Проєкт реалізовано за підтримки МОН.

Фото: Освіта.ua

Читати далі
Продовжити в браузері
Щоб встановити натисни Додати на Початковий екран
Додати на Початковий екран
Встановити
Встановлення майже не використовує пам’ять і забезпечує швидкий спосіб доступу до цієї програми.
Встановити
Update Contents
ШоТам Ми хотіли б показувати вам сповіщення про останні новини та оновлення
Відхилити
Дозволити сповіщення