Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Шукаєте демісезонний капелюх? П’ять українських брендів, які здивують вибором

Опубліковано

Цифри на термометрі плавно опускаються. Тож саме час подбати про теплий і водночас стильний головний убір, який пасуватиме як для осінньої, так і весняної погоди. Картуз, панама, капелюх та косинка з вовни, фетру й екошкіри – в українських виробників можна знайти чимало аксесуарів для будь-якого образу. Пропонуємо вам п’ять брендів, які створили круті демісезонні капелюхи.

Майстерня «Капелюх» тішить різноманітністю форм

Кепка, картуз та капелюх різних форм, фасонів та стилів. Переглядайте прогноз погоди на найближчі тижні та обирайте собі шапку в творчій майстерні «Капелюх». Компанія пропонує широкий асортимент жіночих та чоловічих аксесуарів для всіх сезонів року. Обираючи шапку для демісезону, придивіться до таких варіантів як трілбі, федора, чалма, пілотка, казанок, клош і берет. Крім того, в майстерні можуть пошити головний убір за вашим ескізом.

Шапки від Майстерні «Капелюх»

Бренд заснували в Києві у 2003 році. Творці вважають, що людина прикрашає їхній виріб, а не навпаки. Тому приділяють багато уваги тому, який вигляд матиме готовий капелюшок та чи комфортно буде його носити. Майстерня пропонує дивитися на створення щоденного образу по-новому. Мовляв, і тим, хто продумує лук до дрібниць, і тим, хто звик обмежуватися комплектом «джинси + футболка», вони дарують особливий настрій та поштовх до творчості.

Ціни: від 250 гривень

Де придбати: сайт, Facebook та в магазині у Києві, на вулиці Велика Васильківська, 145

Стильні шапки з підворотом від UDLER

Потіште себе дизайнерським аксесуаром ручної роботи. Український бренд UDLER виготовляє шапки стильної форми. Одягати можна як з підворотом позаду, так і без. Усі вироби мають один розмір, адже добре тягнуться і пасують як дитині, так і дорослому. В асортименті ви знайдете капелюхи незвичних кольорів: фрезевого, салатового, лавандового, хакі тощо.

Капелюхи від бренду UDLER

Український бренд UDLER у 2012 році заснували Андрій та Жанна Удлер. Всю продукцію майстри створюють на виробництві у Києві. Корпоративні замовлення UDLER виготовляв для мережі ресторанів McDonald’s, компанії Philip Morris та мережі ресторанів Pesto Café. Окрім шапок, у бренду можна придивитися для себе різноманітні вироби зі шкіри, особливі дизайнерські сумки, рюкзаки та гаманці. Також можна придбати сукні, худі, взуття та спортивний одяг.

Ціни: 220 гривень

Де придбати: сайт, Facebook та в магазині у Києві, на вулиці Дніпровська Набережна, 26-Ж

Капелюхи Shkoura, що вивалюються у гірській річці

Український бренд одягу Shkoura створює панами з вовни на верстаті зразка 18 століття. Потім вироби занурюють у гірську річку і сушать на відкритому повітрі. Продукцію бренду виготовляють без використання електрики, аби не висушувати планету. Весь одяг – ручна робота й унісекс. 

Капелюхи від бренду Shkoura

Можна підібрати для себе капелюх із понад 20 різних кольорів та зображених елементів. Така річ чудово пасуватиме до пальта або шубки. Крім того, бренд виготовляє жакети, бомбери, пальта, сорочки, туніки, штани, плаття і великі лляні хустини.

Shkoura зародилася високо в карпатських горах. Саме там його засновниця Олеся Заїка відкрила для себе техніку переборного ткацтва. Вона побачила, як місцеві майстрині ткали ліжники (покривало або килим) на верстаті. Захотіла і сама спробувати. Перше пальто виготовила як жарт для свого друга. Натомість інші люди серйозно захотіли собі таке ж.

Читайте також: Бренд одягу Shkoura. Про верстат 18 століття, вивалювання у гірській річці та відмову від електрики

Переважно всі вироби засновниця створює власноруч. Бренд свідомо не створює багато речей. Мовляв, сьогодні скрізь настільки багато одягу, що хочеться зробити щось живе, приємне і цікаве, аби люди хотіли залишити цю річ у спадок. Shkoura має багато замовлень із США й Канади, частину речей також відправляли до Японії та Італії.

Ціни: 70 доларів (приблизно 1850 гривень)

Де придбати: сайт, Instagram

Капелюхи з австралійської шерсті від SHA

SHA — український бренд головних уборів ручної роботи з унікальним дизайном. Великий вибір кольорової гами, якісні матеріали та доставлення по всьому світу зробили його улюбленцем багатьох модниць. Для елегантних федор використовують велюр і австралійську шерсть, а для оригінальних літніх капелюхів – пшеничну солому, рафію з листя пальм і бао. Також в каталозі ви знайдете кепки та кашкети з натуральної шкіри та капелюхи, декоровані французькими й італійськими стрічками з бавовни, шовковими хустками, бісером і вишивками.

Капелюхи від бренду SHA

Дизайнерка Олександра Толочина заснувала бренд головних уборів SHA у 2015 році. Всі вироби виготовляють вручну з натуральних матеріалів. У каталозі бренду є капелюхи для шоу-балетів українських та закордонних попзірок, зокрема Дмитра Монатіка і Дана Балана. SHA доставляє свою продукцію у будь-яку точку світу. А ще можна замовити пошиття головного убору за індивідуальними мірками.

Ціни: від 1400 гривень

Де придбати: сайт, Facebook

Косинки для демісезону від бренду Teplota

Вовна, фетр, екошкіра і не тільки – у бренду Teplota ви точно знайдете собі шапку з улюбленого матеріалу. Серед асортименту – берети, панами, бейсболки, косинки та капелюхи. Окремо потішить і кількість відтінків, зокрема фісташковий, цегляний, молочний, шоколадний, капучино. Свої вельветові панами з широкими полями бренд називає гарним доповненням до міського стилю, а берети з екошкіри ­­– невіддільною частиною базового гардероба. А косинка стане актуальним та стильним аксесуаром, який чудово пасуватиме для демісезонної погоди. Його можна одягнути на голову, накинути на плечі або зав’язати на поясі.

Капелюхи від бренду Teplota

Teplota — український бренд стильних головних уборів та аксесуарів за помірними цінами. Компанію у 2019 році заснували дві сестри – Аліна та Анна. Вони мають власне виробництво у Харкові, що дозволяє їм контролювати всі етапи створення речей. Засновниці виступають проти надмірного виробництва та за усвідомлене споживання ресурсів. Тому відшивають невеликі партії. Замовлення відправляють у картонних коробках.

Ціни: від 239 гривень

Де придбати: сайт, Instagram та офіс-склад в Харкові, на вулиці Московський проспект, 199В (тут можна забрати замовлення за попередньою домовленістю)

Суспільство

Грузія продовжила термін безвізового перебування українців до трьох років

Опубліковано

Грузинська влада збільшила термін безвізового перебування в країні українців до трьох років. Зазначається, що відповідні зміни були внесені у постанову «Про затвердження переліку країн, громадяни яких можуть в’їжджати в Грузію без візи».

Про це повідомляє Грузія Online.

Згідно із поправкою, громадянам України дозволений в’їзд в Грузію без візи та перебування в країні протягом повних трьох років.

Раніше цей термін був обмежений одним роком, однак у лютому минулого року був продовжений до двох років.

Читайте також: ЄС виділив €1,5 млрд Україні: це другий транш за програмою Ukraine Facility

За інформацією Управління Верховного комісара ООН у справах ВПО, станом на жовтень 2023 року в Грузії перебувало близько 27 тис. громадян України.

Нагадаємо, на українсько-молдавському кордоні запрацювала «єЧерга» для автобусів.

Фото: Міграційної служби

Читати далі

Суспільство

«Біжу за Азов»: у Києві відбудеться благодійний забіг присвячений 10-й річниці заснування батальйону

Опубліковано

П’ятого травня, о 14:00, у Києві відбудеться благодійний забіг присвячений до 10-ї річниці заснування батальйону «Азов». Забіг присвятять памʼяті полеглих азовців та підтримці захисників «Азовсталі», а всі зібрані кошти спрямують на підтримку бригади «Азов».

Про це повідомляє “ТиКиїв”.

Точну локацію проведення повідомлять у листі-підтвердженні після обов‘язкової реєстрації за посиланням.

Читайте також: Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт про розмитнення авто в «Дії»: що він передбачає

Для участі необхідно зробити благодійний внесок — 600 грн до 30.04 і 1 000 грн — вже з 01.05 по 05.05. На учасників чекають чотири дистанції на вибір: 1 км, 3 км, 5 км та 10 км.

Нагадаємо, батьки випустили пісню загиблих від ракети музиканток із Запоріжжя.

Фото: ТиКиїв

Читати далі

Суспільство

На Подолі відреставрують будинок XVII століття: що відомо

Опубліковано

У Києві на вулиці Костянтинівській 6/8 планують відреставрувати кам’яницю київського війта — пам’ятку архітектури XVII–XVIII століть. Споруду ще називають “будинок Яна Биковського” або “будинок Петра I”.

Про це стало відомо з оголошення на сайті публічних закупівель Prozorro.

У Києві проведуть реставрацію кам’яниці київського війта — будинку Яна Биковського

Тендер на реставрацію оголосив київський науково-методичний центр з охорони, реставрації та використанню пам’яток історії, культури й заповідних територій. Очікувана вартість робіт — понад 3 мільйони гривень. 

Читайте також: Українські бібліотекарі почали співпрацю з “Вікіпедією”, та займуться написанням статей

Відкриті торги відбудуться 6 травня. Переможець має виконати реставраційні роботи до 10 грудня 2024 року.

Нагадаємо, Jamala буде речницею від України на Євробаченні 2024.

Фото: Наш Київ

Читати далі