Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Шість українських виробників, які творять “лофт і хюґе” в меблях

Опубліковано

Хочеться втілити дизайнерський задум, як на модних картинках інтер’єру? Ми підібрали шість українських виробників, які перетворять Вашу вітальню на осередок смаку та затишку.

А ще не доведеться нишпорити в магазинах Jusk чи у перекупників IKEA, в пошуках незвичайної тумби чи столу. Для зручності прочитання спочатку відібрано виробників меблів, потім зонування та зрештою маленький бонус від редакції.

МЕБЛІ

ЦЕХ 72

Спеціалізація: класичні дерев’яні та металеві столи.

Підприємство має два цехи: по дереву і металу, тому вироби тут виконують у комбінації цих матеріалів. Роблять меблі як для дому, так і для офісу. У каталозі є столи з цільного деревного відшліфованого масиву, у якому можна розглядати текстуру. 

Стіл із масиву черешні на металевих ніжках коштує від 16 тис грн

Ціна: стіл на металевих ніжках з деревини черешні, який за окрасу має “зелену річку” епоксидної смоли обійдеться у 16310 гривень.

Знайти можна на сторінці у Facebook.

Zazerkalie

Спеціалізація: дерев’яні столи і крісла (на вигляд, як трони з “Гри престолів”:). 

Майстри цієї фірми роблять меблі не лише з дерева, а й з коріння. Зовнішній вигляд такої фурнітури перетворить Вашу вітальню на лісову галявину. Додатково роблять дерев’яний декор, який може бути в комплекті до основних меблів: вази, підставки.

Меблі із цільного масиву перетворять вітальню на лісову галявину

Ціна: питайте тут Facebook.

Майстерня дерев’яних меблів “РІЧ”

Спеціалізація багатоцільова: роблять дерев’яні шафи, комоди, ліжка, столи, стільці. 

Із цікавого – допоможуть проапгрейдити Ваше підвіконня. Окрім меблів, майстри виконують ще й дерев’яні підвіконня-лави та екрани на радіатори. Це може стати в нагоді тим, кого дратує вигляд батарей. А підвіконня-лави підійдуть, якщо у Вас дуже мало простору і потрібно організувати додаткове місце для сидіння чи складання речей.

Таке дитяче двоповерхове ліжко (ясен) коштує $2480

Ціна: знову, в приват :).

Знайти майстрів можна у Facebook.

WOODWERK

Спеціалізація: ергономічні меблі – столи, буфети, крісла, стелажі та багато іншого.

Компанія має чітко виражений скандинавський стиль (про що наголошують у власних дописах) та схильні до мінімалізму. Тож меблі WOODWERK допоможуть створити в оселі таку ж атмосферу, як на картинках, коли гуглиш слово “хюґе”.

Меблі від WOODWERK у інтер’єрі. Тонування – Палісандр

Ціна: для вітальні комод “Кембридж” на чотири шухляди коштує 14800 гривень, диван завдовжки 180 см – 23500, крісло – 9900 грн. Сторінка – тут.

Зонування

WoodDecor

Спеціалізація: рейкові перегородки.

Зараз у моді зонування, коли квартиру без стін (оупен-спейс) перетворюють на маленькі цільові острівці: кухня, вітальня, спальня. А оскільки громіздкі стіни-перегородки крадуть багато простору – дизайнери придумали використовувати дерев’яні, не цільні перегородки. 

Зонування дерев’яними рейками вітальні

Ціна: для прикладу, рейка з матеріалу дуба коштує 49888 гривень разом з установкою (параметри: ширина рейки 40мм на 100 мм, висота 3 метри, протяжність перегородки 4,66 м). Проте ціна залежить від вибору матеріалу та інших характеристик.

Зв’язатися з майстрами можна через Facebook.

Zenwood

Спеціалізація: рейки для зонування та дерев’яні меблі.

Оскільки ми за здорову конкуренцію, пропонуємо переглянути ще одного виробника стінок для зонування. Компанія Zenwood виконує багато речей під “лофт”. Тож Ваша вітальня навіть на першому поверсі виглядатиме стильно.

Майстри цієї фірми дотримуються правила “менше стін – більше світла”

Ціна: найдешевша вартість брусу ясена за метр погонний для зонування  40х60мм = від 290 грн, найдорожча 40х140мм = від 590 грн. Тумби-лофт від 5000 гривень. 

По дерев’яну красу вирушайте у Facebook.

Бонус від редакції – килим від Zv’yazani 

Ну яка справжня вітальня може обійтися без килима? Ну? Кажуть, в радянські часи килими на стінах були ознакою розкоші. А згодом стали приводом для тролінгу. Проте, дивлячись на ціни нинішніх килимів розумієш, що це таки розкіш. Та і в Instagram сучасне підлогове покриття виглядає мило і затишно.

Отож, Zv’yazani пропонують послугу в’язанні килимів на замовлення, на відновлених старовинних технологіях ткацтва. Візерунок можна обирати.

Майстрині пропонують ущільнені килимки, які витримають набіги з кігтиками Ваших улюбленців

Ціна: розмір килимка “Джунглі” 1,3х1,8 м, матеріал – овеча шерсть, вартість $715.

До майстринь можна звернутися через Facebook.

Коментарі

Суспільство

У Києві очистили озеро та демонтували незаконну дамбу (ФОТО)

Опубліковано

У Дарницькому районі Києва очистили озеро Зариваха, а незаконну дамбу, яка перекривала водойму, демонтували.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, інспектори отримали звернення про засмічення прибережної смуги. На місці вони побачили стихійне звалище, дамбу, зведену з мішків та шин, а також трубу, встановлену без дозволу.

Читати також: На ярмарку в Чехії представили український стенд, де плели маскувальну сітку (ФОТО)

Співробітники КП «Плесо» розчистили прибережну зону озера та демонтували незаконну конструкцію. Завдяки спільним зусиллям вдалося відновити природний вигляд прибережної території та покращити її екологічний стан.

Фото: Державна екологічна інспекція Столичного округу

Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).

Фото обкладинки: Freepik.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Дві українки увійшли до рейтингу «100 жінок року» від BBC

Опубліковано

Українки Ольга Олефіренко та Ольга Руднєва увійшли до списку «100 жінок 2024 року» від BBC. Це перелік найвпливовіших жінок, які надихають та змінюють світ.

Про це повідомляє ВВС Україна.

Ольга Олефіренко: від мрії до власної ферми

Ольга Олефіренко вирішила втілити мрію свого батька — створити ферму, проте перша спроба виявилася невдалою. Фінансові труднощі змусили її продати першу худобу.

Усе змінилося минулого року, коли Ольга склала бізнес-план і отримала фінансування від Українського фонду ветеранів. Цього разу вона зробила акцент на модернізації своєї ферми, використанні сучасних агротехнологій та створенні нових робочих місць.

Читати також: Українські бійці дзю-дзюцу здобули 274 медалі на чемпіонаті світу

Ольга Руднєва: засновниця центру Superhumans

Ольга Руднєва створила у Львові травматологічний центр Superhumans. Він спеціалізується на протезуванні кінцівок для ветеранів російсько-української війни. Центр також надає реабілітаційні послуги.

За перші два роки роботи понад тисяча людей отримали допомогу в Superhumans. Це стало важливим кроком у відновленні як фізичного, так і психологічного стану українських захисників.

Про премію «100 жінок року»

Проєкт «100 жінок» заснований у 2013 році.

Він звертає увагу на те, яким непростим був цей рік для жінок, і відзначає тих, хто завдяки своїй стійкості прагне до змін. Як і у попередні роки, проєкт приділяє особливу увагу зміні клімату, і отже, до списку увійшли жінки, які борються з наслідками кліматичної кризи та допомагають своїм громадам подолати її вплив та адаптуватися до нього.

Минулоріч до переліку потрапили письменниця Оксана Забужко, захисниця прав дітей Олена Розвадовська й експертка з клімату Ірина Ставчук.

Повний список найвпливовіших жінок року доступний на сайті BBC.

Нагадаємо, що у столиці відкрили інсталяцію I’m fine, яку створили з пошкодженого обладнання звʼязку (ФОТО).

Фото: сайт ВВС Україна.

Коментарі

Читати далі

Суспільство

Станьте святим Миколаєм для інших: шість ініціатив, аби підтримати дітей, літніх людей і тварин

Опубліковано

Свята — це час для подарунків і зустрічей з близькими, а також для можливості робити добро. ШоТам зібрали ініціативи, які можна підтримати та стати святим Миколаєм для тих, хто цього потребує.

Олені святого Миколая від ВО «Українські рубежі»

Термін: до 6 грудня

Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі» ще з 2015 року організовує свята для дітей по всій Україні. Аби стати для когось чарівником, варто обрати на сторінці обʼєднання лист із Бази дитячих мрій і підготувати подарунок. Надіслати його варто організаторам, які вже після 6 грудня почнуть розвозити подарунки по Харківщині, Херсонщині та інших регіонах, щоб понад 2 тисячі дітей невдовзі отримали своє святкове диво!

Приклад листа від дитини. Фото: сайт ВО «Українські рубежі».

Дві тисячі подарунків для дітей від БФ «Твоя опора»

Термін: до 25 грудня

Благодійний фонд «Твоя опора» запрошує долучитися до акції та привітати дітей зі святами, виконавши їхні мрії.  

«Це діти, які втратили батьків-Героїв, що захищали нашу країну; діти з родин військовослужбовців; діти з багатодітних сімей; діти, які перебувають у складних життєвих обставинах; ті, хто зростають у родинах різних форм сімейного влаштування (усиновлення, опіка, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу)», — пишуть організатори.

За посиланням оберіть мрію дитини та пройдіть реєстрацію, а тоді придбайте подарунок.

Діти з подарунками від благодійників. Фото: БФ «Твоя опора»

Благодійний проєкт «Старість НА радість» 

Термін: до 6 грудня

Підтримати й створити святкову атмосферу можна не тільки для дітей, а й для літніх людей у геріатричних пансіонатах. Для цього варто обрати лист із побажаннями на сторінці проєкту та дочекатися відповіді від волонтерів, а тоді надіслати подарунки.

Так волонтери проєкту вітали літніх людей зі святами минулого року. Фото із соцмереж «Старість НА радість» 

«У кожного з вас знову є можливість стати Миколаями для літніх людей і подарувати їм безмежну радість. Цього року ми підтримуємо аж шість геріатричних пансіонатів, а саме Львівський, Чернівецький, Луцький, Золочівський, Підбузький і геріатричний пансіонат в Івано-Франківській області!» — пишуть організатори. 

Набір тепла та світла від БФ «Старенькі» 

Термін: до 7 грудня

Благодійний фонд «Старенькі», що працює з 2017 року, закликає підтримати літніх людей з Чернігівської області. Дивом для них стануть теплі речі й теплі слова. До набору вартістю 3 000 гривень, на який можна задонатити, входять:

  • плед;
  • світлодіодний ліхтар-лампа;
  • термос із нержавіючої сталі на 1 літр;
  • комплект постільної білизни з двома наволочками;
  • ковдра;
  • подушка;
  • листівка зі словами підтримки (їх теж можна залишити на сайті).
Літні люди, які отримали допомогу. Скриншот із сайту ініціативи

Читайте також: «Чи я можу вам допомогти?»: це хлопці з соцмереж, які купують у бабусь квіти та роблять інші добрі справи

«Миколай в домівку» від «Домівки врятованих тварин»  

Термін: до 6 грудня

Щоб привітати хвостатих друзів з львівської «Домівки врятованих тварин» зі святами, варто обрати «лист» на сторінці шелтеру, придбати речі для тваринок і надіслати подарунки на адресу прихистку. Серед підопічних акції є котики, песики, бабак, кінь, голуби та лелеки.  

Приклад «листа» від «Домівки врятованих тварин». Фото: соцмережі «Домівки».

Іграшки своїми руками для котів і собак від UAnimals

Термін: до 6 грудня

День святого Миколая — це хороший привід підтримати хвостатих друзів іграшками, тому спільнота UAnimals пропонує долучитися до створення таких забавок.

«Іграшки не тільки розважають, а й знімають стрес у тварин, які перебувають у притулках, допомагаючи їм залишатися активними та щасливішими», — пишуть організатори.

Для цього треба подивитися майстер-клас на YouTube, зробити іграшки та завезти їх у притулки чи надіслати поштою. Зараз запити є від девʼяти притулків у Київській, Одеській, Харківській та Полтавській областях.
Аби дізнатися деталі ініціативи, звертайтеся до @community_uanimals_bot у телеграмі чи на сайт UAnimals.

Кіт грається з іграшкою. Фото ілюстративне з Unsplash

Коментарі

Читати далі