Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Шість українських виробників, які творять “лофт і хюґе” в меблях

Опубліковано

Хочеться втілити дизайнерський задум, як на модних картинках інтер’єру? Ми підібрали шість українських виробників, які перетворять Вашу вітальню на осередок смаку та затишку.

А ще не доведеться нишпорити в магазинах Jusk чи у перекупників IKEA, в пошуках незвичайної тумби чи столу. Для зручності прочитання спочатку відібрано виробників меблів, потім зонування та зрештою маленький бонус від редакції.

МЕБЛІ

ЦЕХ 72

Спеціалізація: класичні дерев’яні та металеві столи.

Підприємство має два цехи: по дереву і металу, тому вироби тут виконують у комбінації цих матеріалів. Роблять меблі як для дому, так і для офісу. У каталозі є столи з цільного деревного відшліфованого масиву, у якому можна розглядати текстуру. 

Стіл із масиву черешні на металевих ніжках коштує від 16 тис грн

Ціна: стіл на металевих ніжках з деревини черешні, який за окрасу має “зелену річку” епоксидної смоли обійдеться у 16310 гривень.

Знайти можна на сторінці у Facebook.

Zazerkalie

Спеціалізація: дерев’яні столи і крісла (на вигляд, як трони з “Гри престолів”:). 

Майстри цієї фірми роблять меблі не лише з дерева, а й з коріння. Зовнішній вигляд такої фурнітури перетворить Вашу вітальню на лісову галявину. Додатково роблять дерев’яний декор, який може бути в комплекті до основних меблів: вази, підставки.

Меблі із цільного масиву перетворять вітальню на лісову галявину

Ціна: питайте тут Facebook.

Майстерня дерев’яних меблів “РІЧ”

Спеціалізація багатоцільова: роблять дерев’яні шафи, комоди, ліжка, столи, стільці. 

Із цікавого – допоможуть проапгрейдити Ваше підвіконня. Окрім меблів, майстри виконують ще й дерев’яні підвіконня-лави та екрани на радіатори. Це може стати в нагоді тим, кого дратує вигляд батарей. А підвіконня-лави підійдуть, якщо у Вас дуже мало простору і потрібно організувати додаткове місце для сидіння чи складання речей.

Таке дитяче двоповерхове ліжко (ясен) коштує $2480

Ціна: знову, в приват :).

Знайти майстрів можна у Facebook.

WOODWERK

Спеціалізація: ергономічні меблі – столи, буфети, крісла, стелажі та багато іншого.

Компанія має чітко виражений скандинавський стиль (про що наголошують у власних дописах) та схильні до мінімалізму. Тож меблі WOODWERK допоможуть створити в оселі таку ж атмосферу, як на картинках, коли гуглиш слово “хюґе”.

Меблі від WOODWERK у інтер’єрі. Тонування – Палісандр

Ціна: для вітальні комод “Кембридж” на чотири шухляди коштує 14800 гривень, диван завдовжки 180 см – 23500, крісло – 9900 грн. Сторінка – тут.

Зонування

WoodDecor

Спеціалізація: рейкові перегородки.

Зараз у моді зонування, коли квартиру без стін (оупен-спейс) перетворюють на маленькі цільові острівці: кухня, вітальня, спальня. А оскільки громіздкі стіни-перегородки крадуть багато простору – дизайнери придумали використовувати дерев’яні, не цільні перегородки. 

Зонування дерев’яними рейками вітальні

Ціна: для прикладу, рейка з матеріалу дуба коштує 49888 гривень разом з установкою (параметри: ширина рейки 40мм на 100 мм, висота 3 метри, протяжність перегородки 4,66 м). Проте ціна залежить від вибору матеріалу та інших характеристик.

Зв’язатися з майстрами можна через Facebook.

Zenwood

Спеціалізація: рейки для зонування та дерев’яні меблі.

Оскільки ми за здорову конкуренцію, пропонуємо переглянути ще одного виробника стінок для зонування. Компанія Zenwood виконує багато речей під “лофт”. Тож Ваша вітальня навіть на першому поверсі виглядатиме стильно.

Майстри цієї фірми дотримуються правила “менше стін – більше світла”

Ціна: найдешевша вартість брусу ясена за метр погонний для зонування  40х60мм = від 290 грн, найдорожча 40х140мм = від 590 грн. Тумби-лофт від 5000 гривень. 

По дерев’яну красу вирушайте у Facebook.

Бонус від редакції – килим від Zv’yazani 

Ну яка справжня вітальня може обійтися без килима? Ну? Кажуть, в радянські часи килими на стінах були ознакою розкоші. А згодом стали приводом для тролінгу. Проте, дивлячись на ціни нинішніх килимів розумієш, що це таки розкіш. Та і в Instagram сучасне підлогове покриття виглядає мило і затишно.

Отож, Zv’yazani пропонують послугу в’язанні килимів на замовлення, на відновлених старовинних технологіях ткацтва. Візерунок можна обирати.

Майстрині пропонують ущільнені килимки, які витримають набіги з кігтиками Ваших улюбленців

Ціна: розмір килимка “Джунглі” 1,3х1,8 м, матеріал – овеча шерсть, вартість $715.

До майстринь можна звернутися через Facebook.

Суспільство

У Києві з’явився новий мурал

Опубліковано

У Києві з’явився новий мурал від художниці Фуллен, якій раніше забороняли створювати в столиці.

Про це повідомляє видання “Ти Київ”

Художник Самій Кучерявий з команди Євгенії Фуллен працював над цією роботою, що зображує Михайла Грушевського на вулиці Михайла Котельникова, 51.

Читайте також: В Україні розробили бойовий ШІ-модуль Wolly з дистанційним керуванням

Попри тимчасову заборону на створення нових муралів у Києві, Фуллен висловила намір створити ще один стінопис із Залужним у Подільському районі та мурал, присвячений загиблому Герою Дмитру Коцюбайлу, відомому як “Да Вінчі”.

Поки невідомо, яка буде реакція столичної влади на ці проєкти.

Нагадаємо, у Польщі видали поетичну збірку військової поетеси.

Фото: Ти Київ

Читати далі

Суспільство

У Польщі видали поетичну збірку військової поетеси

Опубліковано

У польському видавництві KIT Stowarzyszenie Żywych Poetów видали переклад поетичної збірки “KOŁO WOJNY” військової і поетки Ярини Чорногуз. 

Про це повідомила поетеса на своїй сторінці у Facebook.

Дякую Радеку Вишневському за увагу до моїх текстів та за довгу й ретельну роботу з виданням. Дякую перекладачці і поетці Анеті Камінській за витончену й уважну роботу з перекладом. Давала багато пояснень військових термінів, до яких Анета знаходила польські відповідники“, — написала вона.

Придбати збірку можна за посиланням.

В Україні збірка “Як вигинається воєнне коло” вийшла 2020 року у видавництві “Фоліо”.

“Це збірка поезій про світ людини з країни, яка завжди вела оборонну війну, аби існувати незалежно. Авторка зустріла цю війну на одному з вигинів її кола як волонтер-медик, а пізніше обрала шлях військової. І незважаючи на біль втрати, відчула, що саме на війні можна зустріти справжність, якої більше ніде немає…” — йдеться в анотації.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки розпочало роботу над інструктивно-методичними рекомендаціями з впровадження технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.

Фото: Ярини Чорногуз

Читати далі

Суспільство

Цього року запустять залізничний маршрут між Україною та Словаччиною

Опубліковано

Цього року планують запустити новий міжнародний залізничний маршрут з української столиці Києва у словацьке місто Кошице. Відповідну пропозицію схвалив уряд Словацької Республіки.

Про це повідомляє Міністерство відновлення України.

Маршрут слугуватиме, зокрема, для того, щоб більше українців могли скористатися послугами міжнародного аеропорту в Кошице. 

Читайте також: Мінцифра анонсувала безоплатний освітній тренінг з відкритих даних

З Києва поїзд доїжджатиме до станції Ганиська біля Кошице через прикордонний перехід «Павлово — Матовске Войковце».

Утім, до запуску маршруту ще триватиме організаційно-підготовча робота.

Нагадаємо, команда Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури провела зустріч з представниками латвійської авіакомпанії airBaltic. Однією з тем обговорень стало повернення компанії на український ринок.

Фото: Міністерство відновлення України

Читати далі