У перший день міжнародних військових навчань Rapid Trident-2021 українські армійці відпрацювали бій за місто.
Про це пише АрміяІнформ.
Зазначається, що з першого дня навчань, військові приступили до активного відпрацювання завдань.
Об’єднаний підрозділ Збройних сил України, Болгарії, Румунії та Польщі спільними діями захистив мирних мешканців та зачистив захоплений населений пункт від гібридного терористичного формування.
Легенда навчань
Спочатку терористам було запропоновано скласти зброю та здатись у руки законного правосуддя.

Отримавши відмову, об’єднаний підрозділ почав свої дії. Завдяки повітряній підтримці, спеціальний штурмовий загін визначив місце, де утримували в заручниках цивільних людей.
Читайте також: Навчив молодь у селі займатися спортом та сортувати сміття. Успішний кейс розвитку громади
Після оцінки ситуації та за вогневого прикриття кількох об’єднаних взводів, людей було виведено з небезпечного місця.

У такий спосіб у терористів було забрано важливий козир — живий щит із літніх людей та жінок. Потім, використавши обманний маневр, воїни об’єднаного підрозділу зайшли на територію містечка і будинок за будинком почали зачищати його від терористів.
Читайте також: Дорогоцінний пластик. Історія одеської майстерні, де створюють унікальні речі зі сміття
Для більшої реалістичності на всіх учасниках тренування були встановлені системи лазерного імітування бою MILES.

Це давало змогу визначити реальні втрати, а отже — помилки як кожного окремого військовослужбовця, так і в керуванні підрозділами.
Нагадаємо, Українські пілоти Airbus тренувалися літати в Карпатах.
Як ми повідомляли раніше, українські бомбардувальники відпрацювали дозаправку у повітрі.
Усі фото: armyinform.com.ua.