Звяжіться з нами
107336 e1559727944714 107336 e1559727944714

Суспільство

Присутність української мови в телевізійних ефірах – понад 90%

15.04.2019

У Нацраді повідомили про те, що середній показник присутності української мови на телебаченні досяг рекордних 92%.

“Популярні російськомовні журналісти нарешті ведуть передачі українською мовою. Новини практично повністю україномовні. Фільми озвучуються або дублються українською. Все це було б неможливо, якби не впровадження державою мовних квот на телебаченні два роки тому”, – ідеться в повідомленні.

У Нацраді додають, закон про квоти має певні нюанси: спікери – гості інформаційних передач – мають право спілкуватися будь-якою мовою, дія закону поширюється тільки на мову ведучих, дикторів і репортерів, а власні російськомовні фільми і передачі телеканали мають право лише титрувати.

Читайте також: 86% ефіру на радіо та половина пісень звучать українською

Нагадаємо, закон про мовні квоти, прийнятий 2 роки тому, підготував ґрунт для ухвалення нового закону – про українську мову.

Суспільство

Дім з привидами та кам’яне село: містичні місця в Україні

Всі звикли до комфортних подорожей з гарними краєвидами, смачними ресторанами та яскравими емоціями. О, а ще ж і фото на фоні пейзажів. А як щодо страшної краси. Україна – країна не лише з гарною природою, а й давньої історією, тому роками у нас накопилось немало моторошних та містичних місць.

Одразу на думку спадає Чорнобиль. Але крім цього, є чимало страхітливих об’єктів, де стине кров у жилах. Пропонуємо любителям незвичайного відпочинку трохи більше дізнатись про ці місця та заглянути туди.

Тараканівський форт

Де: с. Тараканів, Рівненська область

Про це місце не прочитаєш в журналах-каталогах для мандрівників та не знайдеш серед маршрутів туристів. Саме тут є тунель, розташований під зовнішніми стінами довжиною близько 100 метрів. Проте сьогодні від фортеці залишилися лише руїни.

Форт давно оповитий містикою та загадками. Деякі легенди стверджують, що німці тут проводили випробування нової секретної зброї, начебто навіть ядерної.

За словами місцевих, саме тут дуже сильний енергетичний центр. А ще, це місце є справжньою домівкою привидів. За два роки тут зафіксовано 13 випадків, коли туристи познайомились з “господарями”.

Розповідають, що на початку ХХ століття тут заблукав загін НКВС і безслідно зник. Місцеві не раз чули тут голоси, постріли зброї та бачать тіні.

Олеський замок

Де: смт Олесько, Львівська область

Цей замок один з найдавніших в Україні. Колись за привласнення цього кам’яного палацу боролись правителі Польщі і Литви, адже він знаходився якраз на кордоні. 

У 50-х роках в замок влучила блискавка, через що розпочалась величезна пожежа. Будівля вціліла, хоча з роками почала руйнуватись. Замок відновили з руїн лише кілька десятків років тому. 

За словами місцевих, у цьому замку щоночі відбуваються якісь дивні речі. Охоронці, з настанням темряви, регулярно відчувають присутність невідомих явищ. За однією з версій, у замку оселився привид Адама Жолкєвського (син коронного гетьмана Речі Посполитої). Колись він був закоханий у доньку власника кам’яного палацу, але отримав відмову у шлюбі.

Так з горя прямо на тому місці хлопець встромив собі ніж в серце. Поховали його не на цвинтарі, а просто скинули у болото поруч з замком. З тих пір, дух чоловіка не покидає замок і блукає кам’яними коридорами, лякаючи місцевих.

Вінницька психіатрична лікарня

Де: м. Вінниця

У кінці 19 століття у Вінниці з’явилась психіатрична лікарня. Її історія наповнена страшним  подіями та фактами, що робить це місце моторошним. Вражають методи, якими тут намагались лікувати хворих: кровоспускання, п’явки, опіки, проносні засоби, оцет, голодування, водолікування. Людей зв’язували ременями та, навіть, застосовували кайдани. 

Через такі методи лікування люди гинули один за одним. Під час радянської окупації сюди потрапляли здорові люди, але які не догодили режиму уряду. Над ними тут проводились жорстокі експерименти.  Тому, знаючи ці страшні історії, від прогулянки біля цієї будівлі справді стигне в жилах кров.

Галявина Громовище

Де: село Купище, Житомирська область

На цій галявині вам краще не прогулюватись у негоду. А все тому, що це місце як магніт притягує до себе грозові блискавки. Місцеві обходять галявину десятою дорогою, аби лише не стати жертвою удару струмом з неба. До всього, на цьому місці загинуло вже кілька десятків людей, саме від блискавки. Вночі галявина дивно світиться і в небо піднімається яскравий промінь світла.

Вчені пояснюють таку аномалію заниженим електричним опором певних ділянок земної кулі. Тут раніше будували капища, поклонялись богам, приносили жертви та бачили чудеса.

Око Несамовитого

Де: Надвірнянський район,  Івано-Франківська область 

На одній з вершин Чорногірського хребта талий сніг та підземні води утворили невеличке озеро. Тамтешні гуцули з навколишніх сіл називають його Несамовитим. Кажуть. що на його дні народжуються грози та гради, які нищать сусідні поля і пасовиська, б’ють дахи та збивають з ніг мандрівників. 

Довжина – 88 метрів, а ширина – 45 метрів.  Холодна темна вода не нагрівається влітку, взимку перетворюється в лід, частинки якого плавають на поверхні, навіть у червні. Кажуть, що на дні озера є глибинний вирій – Око, яке сполучене з підземним морем, яке ще існує у базальтовому серці Карпатських гір. Гуцули розповідають, що якщо щось впустити в колодязь за десятки кілометрів від озера, потім це можна знайти на його берегах. 

Є ще одна версія місцевих, що до Несамовитого потрапляють душі грішників. Втім, озеро приваблює не лише своєю історією, а й красою навколо.

Дім з привидами

Де: Тернопіль

Цей будинок з містичними “жителями” розташований у приватному секторі мікрорайону Дружба. Його побудували на місці кладовища.

Кажуть, що як тільки побудували будинок, в ньому оселилась нечисть. Звідти доносились страшні крики, виття. А також було чути чийсь плач, а меблі пересувались по кімнатах самі. У будинку навіть світло мерехтіло ще тоді, коли на вулиці не було електроенергії.

Власник будинку спочатку поселився у будинок зі своєю сім’єю. але страшні звуки і присутність нечисті змусило їх виїхати. Будинок довго стояв пустим. А зараз там ніби-то живе жінка, яка знайшла спільну мову з привидами. Місцина справді моторошна.

Замкова гора

Де: Київ

З замкової гори відкриваються прекрасні краєвиди на Воздвиженку, але крім цього – це одне із моторошних місць у столиці. У 1840 році тут побудували Фролівський монастир, з цих пір і почались перші поховання.

Тому вся територія Замкової гори перетворилась на елітне кладовище, де хоронили тогочасну аристократію.

З часом біля цього місця витало все більше легенд та пліток, адже ці могили в центрі міста. Зараз ця гора стала притулком для сатаністів та прихильників інших культур. Нещодавно тут з’явилось дві дивні скульптури, які черниці назвали “вівтарем” сатаністів, які проводять на горі обряди. 

Кам’яне Село

Де: село Рудня-Замисловицька, Житомирська область

Це село є одним із таємничих місць в Україні. Гігантські кам’яні брили, розкидані по лісі і мальовничо порослі мохом, протягом багатьох років хвилюють уяву місцевих жителів. З їх походженням пов’язано багато переказів і легенд. Кажуть, що тут один із жителів відмовився дати хліба жебраку. А насправді то був Бог, який і покарав ціле село за це.

Інші ж легенди говорять, що тут була битва між Богом і темними силами. І ці кам’яні брили все, що від неї залишилось. На каменях залишились сліди від кігтів Сатани. А Бог ступив по брилах кілька кроків, через що там залишились його відбитки. Місцеві кажуть, що якщо ступити у воду, яка наповнює відбиток, то у людини зникнуть всі хвороби.

Вчені ж називають це “казочками”, і вважають, що ці брили залишились від льодовика, який рухався з півночі.

Кам’яна Могила

Де: с. Терпіння, Запорізька область

Це пам’ятка давньої культури світового значення, що розкинулась на правому березі річки Молочної. Але крім цього, це ще й містична місцина.

Кам’яна Могила виконувала функції храму і для мисливців епохи міді й бронзи, і для кіммерійців, скіфів, сарматів, гунів, готів, печенігів, хазар та половців. Є дані, що нацисти не пішли звідси з порожніми руками, а все ж таки прихопили з собою кількадесят знайдених табличок із найдавнішими письменами.

Це місце відзначається ще й особливою енергетикою,  бо випромінює радіоумпульси частотою 5 гц. Біля кам’яної могили часто виходить з ладу відеопаратура, яка вмикається та вимикається сама по собі і це ще не всі загадки цієї місцини. 

Читати далі

Суспільство

Українцям дають гроші на заходи з програмування: як отримати

Уже втретє в Україні Meet and Code розпочинає відбір подій із популяризації новітніх технологій. Основна мета – привернути увагу дітей і молоді до переваг цифрового світу. Дедлайн для подання в рамках другого раунду – 8 серпня 2019 року, повідомляє Гурт.

Хто може отримати гроші?

Кожна неурядова організація (НУО) має можливість подати заявку та отримати грант на організацію подій, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. За умовами програми ці заходи необхідно провести впродовж Тижня кодування ЄС, що триватиме з 5 по 20 жовтня 2019 року.

У 2018 році в Україні 90 подій отримали фінансування та продемонстрували, наскільки цікавим може бути цифровий світ.

Цього року НУО можуть отримати міні-грант розміром до 9000 гривень для організації заходів, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. Подавати заявки потрібно в електронному вигляді.

Критерії відбору поданих заявок:

·       кожна подія має стосуватися теми технологій і кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, кінопоказ, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки – подія має зосереджуватися на програмуванні

·       кожну подію мусить відвідати щонайменше 20* дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років (*верхня межа відсутня)

·       заходи в рамках ініціативи Meet and Code, повинні бути безкоштовними для учасників.

Як подати заявку?

Всім ОГС-аплікантам перед поданням заявки потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Для реєстрації на сайті Meet and Code слід використати токен, який надається на порталі TechSoup в обліковому записі організації: «Мій профіль» (у верхньому правому куті) à «Назва вашої організації» (у правому куті під іконкою «Пошук») à »Ключі доступу».

Підказка! Токен виглядає приблизно так: 123a4567@1b234c5de67890000

Організаціям, які реєструвалися на сайті Meet and Code у 2018 році, але не мають облікового запису на порталі TechSoup Україна, також потрібно створити такий обліковий запис.

Цього року Meet and Code вже вдруге нагородить найкращі події та продемонструє їхні результати широкій аудиторії. Нагороди вручатимуть у чотирьох категоріях:

·       Girls do IT! (Дівчата програмують)

·       Diversity (Різноманіття)

·       Code for the planet (Кодинг для планети)

·       Сommunity (Громада)

У процесі подання заявки ви обираєте категорію, яка відповідає вашій події. Заходи, що не відповідають вказаним категоріям, залишаються прийнятними для отримання гранту. Журі відбере фіналістів та переможців у кожній категорії.

Також триватиме загальне голосування за найкращу подію. Голосування відбуватиметься з 16 вересня по 20 жовтня 2019 року.

Організації, що посядуть перші місця у категоріях та загальному голосуванні на загальноєвропейському конкурсі, отримають винагороду в розмірі 2000 євро.

Хто впроваджує ініціативу Meet and Code?

Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

ГУРТ – національний центр суспільної інформації та експертизи, що понад 23 роки прискорює суспільні трансформації в Україні завдяки ефективному впровадженню інноваційних проектів та обслуговуванню агентів змін, розвиваючи їхній потенціал та максимізуючи вплив. З 2016 року Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з TechSoup реалізовує Програму технологічної підтримки НПО України (TechSoup Україна), яка пропонує неприбутковим організаціям програмне забезпечення відомих ІТ-компаній на пільгових умовах.

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів, передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

Читати далі

Суспільство

Одеський аеропорт анонсує перший рейс з нового терміналу

Адміністрація Одеського аеропорту анонсує перший рейс з будівлі нового терміналу “Одеса Мама” (ODS). Про це повідомляє пресслужба аеропорту у Facebook.

Відзначається, першим рейсом стане M9251 “Одеса-Київ”, він відправиться 18 липня в 17:50 за місцевим часом.

Читайте також: На будівництво в аеропорту Одеси спрямують ще понад 1 млрд грн

“На першому поверсі нового терміналу розташована реєстраційна зона, на третьому – контроль авіаційної безпеки і зал вильоту,” – йдеться в повідомленні.

Читати далі

Суспільство

У Річковому вокзалі планують відкрити Музей історії Києва

Великий музей історії Києва, а також арт-простір для проведення виставок планують відкрити на території Річкового вокзалу, передає Zruchno.Travel із посиланням на слова керівника напрямку річкового туризму Київського річкового порту Павла Поліканова.

Де розташується Музей історії столиці?

“Через три роки Річковий вокзал буде кардинально іншим – у нас є покроковий план реконструкції цієї будівлі. Третій поверх буде “презентаційним” – тут розміститься музей історії Києва, який буде створений спільно з Київською туристичною організацією, а також арт-зона, де, як і зараз, будуть проводитися різноманітні виставки”, – розповідає керівник.

Що облаштують на інших поверхах?

Приміщення на першому поверсі планують віддати ресторанам і кафе, на другому може бути обладнаний коворкінг.

На четвертому поверсі будуть розміщені аптека, відділення банку тощо.

На п’ятому – технічні приміщення річкового порту.

“Також ми плануємо відкрити для відвідування туристами дах будівлі, де можна буде зробити дивовижні фотографії”, – додав Поліканов.

Співпраця зі столичними туроператорами

Він також запропонував столичним гідам, туроператорам та представникам туристичних агентств співпрацю в роботі над створенням спільних водно-пішохідних туристичних маршрутів. Серед ідей – річковий маршрут до Межигір’я.

Нагадаємо, Київський річковий порт запустив новий прогулянковий маршрут від Річкового вокзалу до Оболоні. Новий маршрут буде запущений вже наприкінці липня.

Читати далі

Суспільство

У Києві відкрили оновлений парк із системою поливу і камерами спостереження

Столичний парк «Веселка» у Шевченківському районі отримав нові доріжки, систему поливу, сучасні дитячі й спортивні майданчики, тенісні столи, клумби, освітлення та систему цілодобового нагляду. Про це повідомляють у міському управлінні екології.

Ремонт коштував 29 млн грн. Загальна площа парку сягає 7,9 га.

Що зробили в парку?

 • інженерні мережі – освітлення (126 опор). – за весь час існування цього парку із 60-х років минулого століття освітлення в ньому не було.
 • сучасну поливо-зрошувальну систему газонів і квітників (4,5 га 11,2 км трубопроводів),
 • дитячий майданчик та воркаут, 
 • багатофункціональне спортивне поле (для гри у футбол, волейбол, баскетбол),
 • 1200 кв.м. доріжки з ФЕМ покриттям (фігурний елемент мощення )
 • встановлено шахові та тенісні столи,
 • здійснено озеленення та благоустрій на всій території (610 дерев та кущів), влаштовано живу огорожу (різновид паркану, щільна вузька смуга кущів або дерев)
 • відремонтовано сцену,
 • встановлено 18 лав та 18 урн, 
 • функціонує система відеонагляду (32 відеокамер).

Які ще оновлюють парки?

Наразі триває реконструкція та благоустрій таких парків: «Перемога», «Куренівський», «Совки» та третя черга парку «Наталка».

З 96 об’єктів цього року відкрито та введено в експлуатацію 24 сквери та парк “Вінницький” (в т.ч., ведеться проектування по 34 ).

Кожен парк відрізняється власним дизайном, архітектурними особливостями, враховуючи географічне розташування та наближеність до житлових масивів чи водоймищ.

Читайте також: В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого

Із найсучасніших особливостей, що будуть радувати киян та гостей міста, стануть:

 • відновлене дитяче автомістечко, свого роду імітація повноцінного міста з дорожніми знаками, конструкціями мостів, тунелів, залізничного переїзду, зупинок у парку «Куренівський»;
 • збереження острівного ландшафту шляхом поєднання островів між собою пішохідними доріжками у парку «Наталка»;
 • «сухий» фонтан із різнокольоровою підсвіткою та музичним супроводом у парку «Сирецький».
Читати далі

Суспільство

На Закарпатті відкривається аквапарк

Перший повноцінний аквапарк з екстремальними гірками і великими басейнами відкривається в селі Косино Закарпатській області, передає Zruchno.Travel.

3 км гірок для дорослих і дітей

В аквапарку працюватиме 15 водних гірок – загальна довжина спусків становить три кілометри: три найвищих гірки “метелик-монарх”, “камікадзе” і “чорна діра”; дитяча аква-зона.

Крім того, відвідувачам доступна тераса “П’яте небо”, зони відпочинку, масштабна Фудзон з національною кухнею.

Спеціально для першого Закарпатського аквапарку створена система безпеки як для дітей так і для дорослих.

Ціни на квитки

Вартість відвідування аквапарку складе 450 гривень за 3 години, 900 гривень – на цілий день.

Читайте також: На Закарпатті відкрився перший гірський пляж

Де розташований аквапарк?

Аквапарк відкривається на території оздоровчо-рекреаційного комплексу “Косино”, так що в вартість буде входити користування всіма послугами “Косино-Термал”. 

Відкриття відбудеться 20 липня о 12:00.

Читати далі
Суспільство9 години тому

Дім з привидами та кам’яне село: містичні місця в Україні

Суспільство10 години тому

Українцям дають гроші на заходи з програмування: як отримати

Суспільство11 години тому

Одеський аеропорт анонсує перший рейс з нового терміналу

Суспільство11 години тому

У Річковому вокзалі планують відкрити Музей історії Києва

Суспільство11 години тому

У Києві відкрили оновлений парк із системою поливу і камерами спостереження

Технології12 години тому

В Україні створили додаток, що замовляє страви ще до приїзду в ресторан

Технології12 години тому

В Україні розробили новітню снайперську гвинтівку

Суспільство12 години тому

На Закарпатті відкривається аквапарк

Суспільство13 години тому

Українка в Туреччині створює смарт-картки для вивчення української та турецької

Суспільство13 години тому

Українцям в Аргентині можна довше перебувати без віз

Суспільство13 години тому

На Прикарпатті будують унікальний водноспортивний комплекс

Технології14 години тому

Уже три станції метро в Києві відмовилися від жетонів

NewСхід14 години тому

З Маріуполя до Києва незабаром ходитиме додатковий поїзд

Технології14 години тому

На Чорнобильській АЕС запрацював завод з переробки радіоактивних відходів

Економіка15 години тому

У Львові запрацював Центр підтримки підприємництва: подробиці

Економіка15 години тому

В Україні створили базу небезпечних товарів

Технології15 години тому

Українці створили додаток, де можна шукати однодумців для занять спортом

Суспільство16 години тому

В Україні можуть з’явитися платні мости

Економіка16 години тому

Укрзалізниця продовжує модернізувати електрички

Суспільство16 години тому

На українсько-польському кордоні триває реконструкція дороги

Технології17 години тому

Українські військові отримали техніку, що відслідковує переміщення противника

NewСхід17 години тому

У Званівській громаді на Донеччині відкрили молодіжний центр за 2 млн гривень

Суспільство17 години тому

У Чернівцях планують реконструювати старовинний костел

Суспільство18 години тому

В Україні на морях запрацювала водна поліція

NewСхід18 години тому

Студенти знімуть короткометражні фільми про війну на Донбасі

Суспільство18 години тому

На Сумщині відкрили інноваційне гінекологічне відділення європейського зразка

Суспільство19 години тому

6 брендів, які взяли на озброєння гумор і виграли від цього

Суспільство19 години тому

У Києві борються зі стихійними парковками: скільки автівок евакуювали за тиждень

Економіка20 години тому

В Україну планує зайти ще один автобусний перевізник: які ціни

Суспільство21 годину тому

У Києві встановлять 120 нових сміттєвих контейнерів для пластику та скла

Суспільство21 годину тому

У Дарницькому районі Києва облаштували новий сквер (фото)

Суспільство1 день тому

“П’яний посуд” із Харкова конкурує з ІКЕА та продається в Омані

Технології1 день тому

Київському облавтодору передали партію дорожніх машин

Технології1 день тому

Для ЗСУ закуплять надсучасне медичне обладнання

Суспільство1 день тому

Аеропорт у Черкасах готується до відновлення польотів

Суспільство1 день тому

У Києві будинки отримуватимуть паспорти: для чого це потрібно?

Суспільство1 день тому

В Одесі відреставрують 100-літні трамвайні зупинки

Суспільство1 день тому

Держава профінансує 280 проектів будівництва та реконструкції шкіл і дитсадків

Технології2 дні тому

В Україні хочуть створити центр кібербезпеки у сфері телекомунікацій

Економіка2 дні тому

Українські банки почнуть використовувати нові реквізити рахунків

NewСхід2 дні тому

У зоні ООС запустили культурний проєкт “Українське кіно – Донеччині”

Технології2 дні тому

На всіх парковках України до 2030 року можуть з’явитися електрозарядки

Економіка2 дні тому

Переселенці з Криму виготовляють на Черкащині 20 видів крафтових сирів

Суспільство2 дні тому

На першу сортувальну станцію у Запоріжжі принесли вже більше 700 кг вторсировини

Суспільство2 дні тому

Про завантаженість дитячих садочків Києва батьки можуть дізнаватися онлайн

NewСхід2 дні тому

11 міст Донеччини отримають понад 106 мільйонів державних коштів

Технології2 дні тому

Фортеця Тустань запрошує туристів випробувати локацію віртуальної реальності

Суспільство2 дні тому

В Умані відкрили оновлену частину фентезі-парку “Софіївка”: що цікавого

Технології2 дні тому

На зупинках у Вінниці встановлять 50 електронних табло

Суспільство2 дні тому

Назвали ТОП-5 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів

Технології2 дні тому

Норвежці зведуть сонячну станцію на 12,6 га у Київській області

Технології2 дні тому

Українські десантники отримали новітні БТР

NewСхід2 дні тому

ООН виділить 5 млн доларів для зміцнення безпеки Донбасу

Суспільство2 дні тому

Українські собаки-рятувальники потрапили до сотні найкращих у світі

Суспільство2 дні тому

Перші пропозиції: якою буде об’їзна дорога Борисполя

Технології2 дні тому

Літак Збройних сил пройшов успішні випробування з турецькими радіостанціями

Суспільство2 дні тому

На лівому березі Києва завершується масштабна реконструкція стадіону

Суспільство2 дні тому

В Україні набув чинності закон про мову

Технології2 дні тому

Український проєкт компактної фотостудії зібрав $25 000 за 2 години

NewСхід2 дні тому

Українці отримають компенсацію за зруйноване на Донбасі житло

Суспільство2 дні тому

У Києві реставрують чотири пам’ятки

Суспільство2 дні тому

Синдром бідності: що це таке та як розпізнати

Суспільство2 дні тому

Ліки з доставкою додому: як Liki24.com вирішує проблеми українців

Суспільство2 дні тому

В Україні по-новому будуватимуть лікарні

Технології2 дні тому

Українці створили камери для власників домашніх тварин: можна дистанційно розважати своїх улюбленців

Технології2 дні тому

На Волині ввели в експлуатацію модернізовану систему посадки українського виробництва

Суспільство3 дні тому

Коли українським абітурієнтам обов’язково потрібно буде здавати ЗНО з англійської

NewСхід3 дні тому

У Станиці Луганській запустили автобус до КПВВ

Суспільство3 дні тому

Головну вулицю України внесуть до списків спадщини ЮНЕСКО

Суспільство3 дні тому

Українська тенісистка перемогла у Вімблдонському юніорському турнірі: це вдруге в історії світового тенісу

269 e1562924327231
Суспільство3 дні тому

ТурботаHub: капелан створив центр адаптації для ветеранів АТО

272 e1562929401762
Економіка4 дні тому

Каберне Совіньйон за 90 грн та 15 000 літрів вина на рік: історія закарпатської винарні Nota Bene

273 e1562930054299
NewСхід4 дні тому

Як вибити молотком зі шкіряної сумки візерунок та 3500 грн на додаток

271 e1562925580499
Суспільство4 дні тому

Разом попри все: як дівчина рятує життя своєму чоловіку-ветерану АТО

262 e1562837389481
Суспільство4 дні тому

Син українського героя став чемпіоном світу з футболу

268 e1562923802732
NewСхід4 дні тому

На Донеччині створюють екосувеніри, які з’єднують Україну

260 e1562836166523
Суспільство4 дні тому

Власний Гранд Каньйон і не тільки: Кривий Ріг запрошує туристів на екстремальні екскурсії

249 1 e1562576298400
Суспільство4 дні тому

Житловий квартал патріотів під Києвом, де Україна змінюється на краще

264 e1562841867942
NewСхід5 днів тому

На Донбасі підприємець добуває паливо з гуми, полімерів та ПЕТ-пляшок

265 e1562850548401
Без рубрики5 днів тому

Чому морська академія в Херсоні унікальна: відео

266 e1562919265702
NewСхід5 днів тому

Вихователька зі Сватового робить Залізну людину… з торта

267 e1562923379141
Економіка5 днів тому

Покинула все, щоб варити сир: як полтавка сама зробила успішний бізнес

263 e1562667925542
Суспільство5 днів тому

Ніяких чортів: чому варто відвідати Чортків

261 e1562598048969
Економіка5 днів тому

Харківським склом прикрашають готелі в Омані і Дубаї

257 1
Суспільство5 днів тому

Українка у США організувала курс англійської мови для рідної школи в Сумах

256 e1562576402298
Суспільство1 тиждень тому

“Сніг на голову”: кафе у Харкові, де люди з інвалідністю готують кулінарні шедеври

255 e1562577248765
Технології2 тижні тому

17-річна українка здійснила унікальний прорив у медицині

259
Суспільство2 тижні тому

Як українські “п’яні” стакани підкорили світ

246 1 e1562576424137
Економіка2 тижні тому

Динозаври у стилі стимпанк: український майстер виробляє скульптури з металобрухту та продає їх за $2000

cropped 246
Суспільство2 тижні тому

Як священник-староста відновив життя у глибинці на Дніпропетровщині

247
Технології2 тижні тому

Українці створили футболки для протирання окулярів

253 1
Суспільство2 тижні тому

Картингова лихоманка на Чернігівщині: у містечку Остер збираються будувати картодром міжнародного рівня

248
Суспільство2 тижні тому

Опера під відкритим небом: як український райцентр заманив купу туристів

239
Суспільство2 тижні тому

Не равликами єдиними: ТОП-5 екзотичних українських ферм

251
Суспільство2 тижні тому

Майже Венеція: у Вінниці туристів катають на екзотичній гондолі

258
Економіка2 тижні тому

Як заробити 35 000 доларів на гектарі черешні

254
Суспільство2 тижні тому

Бандерівська кав’ярня: як працює прикарпатський центр реабілітації бійців

252
NewСхід2 тижні тому

Переселенка заснувала на Донеччині естетичний центр і допомагає онкохворим

243
NewСхід2 тижні тому

Переселенець шиє білизну на експорт до Франції

242
Економіка2 тижні тому

Як побудувати бізнес на салатній зелені з нуля

241
Економіка2 тижні тому

Підприємець у Харкові робить гамаки за 10 тисяч гривень

240
NewСхід2 тижні тому

Ляльки майстрині з Донбасу підкорюють ринки Європи і США

230
NewСхід2 тижні тому

Пряжа Barwa: як бізнес-леді з Маріуполя заснувала власне виробництво

235
Економіка2 тижні тому

Ульотні “льотні” комбінезони українського виробництва, які скуповують Америка та Європа

233
NewСхід3 тижні тому

На Донеччині колишній викладач відкрив унікальний столярний дім

238
Економіка3 тижні тому

Гра престолів та коти: українка робить “залізні трони” для домашніх улюбленців

cropped 231
Суспільство3 тижні тому

Мандруй: сім неймовірних озер України, які варто відвідати

232
NewСхід3 тижні тому

Сувеніри з гільз та патронів: незвичайні витвори від військовослужбовиці добровольчого батальйону

234
Економіка3 тижні тому

Закарпатська грибна юшка смакує за кордоном: підприємниця зробила бізнес на сушених грибах

224
NewСхід3 тижні тому

Підприємниця з Донеччини навчає діточок програмуванню та китайської мови

cropped 225
Суспільство3 тижні тому

Український полковник консультував творців культового серіалу “Чорнобиль”

215
Економіка3 тижні тому

Бізнес на равликах: на Закарпатті заробляють десятки тисяч доларів на незвичайній фермі

cropped 237
Економіка3 тижні тому

Училище на Вінниччині виготовляє найдорожчий сир в Україні

226
NewСхід3 тижні тому

Масаж як бізнес: скільки заробляє переселенка з Луганська

228
NewСхід3 тижні тому

Лікар у Попасній провів під обстрілами 380 операцій

236
Суспільство3 тижні тому

ТОП-5 виробників українського морозива

223
NewСхід3 тижні тому

Підприємець на Донбасі вчить, як заробляти сотні доларів на взутті

222
Економіка3 тижні тому

У Харкові подружжя виготовляє популярні за кордоном алкогольні цукерки

220
Економіка3 тижні тому

Колишній тракторист на Луганщині заробляє на сирі до 35 000 грн

217
Економіка3 тижні тому

Українець заснував бізнес на картинах з моху

cropped 216
Суспільство3 тижні тому

Неймовірне місто в Україні, яке варто відвідати на вихідні

cropped 219
Суспільство3 тижні тому

Кинула виклик учневі: як запальна директорка запропонувала вихованцю парі на схуднення

212
NewСхід4 тижні тому

Переселенець зробив успішний бізнес на прибиранні

218
Суспільство4 тижні тому

Дівчата можуть усе: як візажистка зі Львівщини стала далекобійницею

213 1
NewСхід4 тижні тому

Як громада на Донеччині відродила життя у селі

214
Суспільство4 тижні тому

Єдина в Україні гінекологиня на візку допомогла народитися сотням малюків

211
Технології4 тижні тому

Мрія еколога: українець виробляє унікальні меблі з картону

210
Економіка4 тижні тому

“Сік” із хробаків: на Житомирщині фермер успішно розвиває незвичний бізнес

209
NewСхід4 тижні тому

Український студент винайшов програму, що прогнозує інфаркт

198
Суспільство4 тижні тому

Незряча 6-річна киянка стала рекордсменкою України

207 1
Економіка4 тижні тому

Як весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ

206
NewСхід4 тижні тому

Луганчанка створила власний бренд одягу із залишків тканини

Screenshot 6
Технології1 місяць тому

Як українці будують smart-оазиси на сонячних панелях в Арабських Еміратах

07295197236c0f1688ab4e6062107ace e1560506463730
Суспільство1 місяць тому

Як канадець закохався в Україну та переїхав сюди назавжди

DSC 4035 768x513
Економіка1 місяць тому

Від безіменного виробника до відомого бренду: історія власника сироварні “Іберія”

imgonline com ua resize jh61sa8nuohewtya 1024x768
Економіка1 місяць тому

ТОП-5 відверто дивних бізнес-ідей від успішних українців

0060 e1560505088431
Економіка1 місяць тому

На Закарпатті фермер збудував ягідну імперію на лекварі

201 2
NewСхід1 місяць тому

Волонтерка на Донбасі допомагає тисячам людей

IMG 0819
Економіка1 місяць тому

Франківець робить меблі з мотлоху і продає за кордон

184
Суспільство1 місяць тому

Дрогобич дивує туристів селфі-точками: що там цікавого

Тренди