Економіка і бізнес
Повна модернізація і власний флот: стало відомо, які зміни чекають на порт у Херсоні
На Херсонський порт чекають масштабні зміни. Компанія RISOIL S.A, яка отримала його в концесію, має намір провести масштабну реконструкцію об’єкта і тримати власний флот.
Про це на конференції Grain Ukraine 2020. Limited Edition розповів співзасновник і директор компанії Шота Хаджішвілі, інформує Elevatorist.
«Ми плануємо знести увесь мотлох, ці склади, сараї румунського будівництва минулого століття. Хочемо зробити актив маленьким компактним портом. Що стосується флоту, то ми націлені не так на його покупку, як на будівництво. Так, дорого, але якщо це стане масовою інвестицією, то ціна знизиться. Адже у нас простоюють суднобудівні потужності, які могли б спокійно будувати баржі. Забули про судна, тут ми фактично втратили галузь, але баржі точно здатні будувати», – поділився планами Шота Хаджішвілі.
Читайте також: Ще один український порт планують передати в концесію: що відомо
Про концесію
Нагадаємо, концесія — договір про передачу природних багатств, підприємств, інших господарських об’єктів, що належать державі чи територіальній громаді, в тимчасову експлуатацію іншим державам, іноземним фірмам, приватним особам.
Концесіонер — суб’єкт підприємницької діяльності, який на підставі договору отримав концесію.
Фото: infoindustria.com.ua
Економіка і бізнес
З чого складається фінансовий пакет
- позику Міжнародного банку реконструкції та розвитку (IBRD) на 283 мільйонів доларів;
- позику на 300 мільйонів доларів за спеціальною програмою для відновлення України та Молдови кризового фонду Міжнародної асоціації розвитку (IDA);
- грант на десять мільйонів доларів від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України Світового банку (URTF).
Коментарі
Економіка і бізнес
Підсумки програми за жовтень
- нарахували 125 мільйонів гривень кешбеку;
- три мільйони українців приєдналися до програми;
- випустили 3,2 мільйона карток Нацкешбеку;
- понад півтори тисячі виробників внесли до програми 300 тисяч товарів.
Як отримувати кешбек
- Відкрити картку для виплат Національний кешбек у відділенні банку, його сайт чи застосунок. У програмі беруть участь ПриватБанк, monobank, Укргазбанк, Sense Bank, ПУМБ, Абанк, Банк Глобус, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Ощадбанк, Акордбанк, Банк Кредит Дніпро та Кліринговий Дім.
- Надати банку дозвіл на передачу інформації про транзакції з карток, якими користувач купує товари.
- У застосунку «Дія» в розділі «Сервіси» активувати картку «Національний кешбек» для виплат.
Коментарі