

Економіка
Після 8-річної перерви Metro відкрив новий магазин в Україні
Український підрозділ німецького концерну Metro AG після перерви у 8 років знову почав відкривати торгові точки – першою став магазин в Чернігові на вул. Старобілоуська, 77. Поки в планах розвиток тільки об’єктів малого формату – центрів оптової торгівлі під брендом «Бери-Вези», повідомляє асоціація рітейлерів України.
Як зазначається, попередній центр торгівлі Metro був відкритий ще в 2011 році в Житомирі. З тих пір німецький рітейлер хіба що оновлював свої магазини, як, наприклад, в Києві на Петрівці та в Полтаві.
160 000 євро інвестицій
“Німці вирішили обмежитися відкриттям порівняно невеликого магазину загальною площею 1560 кв. м, а торговою – 1155. Інвестиції у відкриття об’єкта склали 160 000 євро”, – йдеться в повідомленні.
Новий магазин під дочірнім брендом Metro Group «Бери Вези» в першу чергу націлений на покупців з HoReCa і дистриб’юторів.
«Ми фокусуємося на професійних клієнтів, під них складали асортимент, формували цінову політику та додаткові опції. Що жодним разом не означає відмову від співпраці з кінцевим споживачем», – розповіла на прес-брифінгу Анна Губова, регіональний менеджер з розвитку магазинів малого формату Metro Cash&Carry Ukraine.
Читайте також: При торгових центрах Metro запрацюють пункти сортування сміття
Який асортимент товарів?
Поки асортимент чернігівського Бери-Вези становить всього 2200 найменувань товарів продовольчої та непродовольчої групи. Але, як запевняють в компанії, це найбільш затребувані позиції серед клієнтів продуктового роздробу, а також ресторанного сегмента. Неабияку частину представлених в магазині торгових марок склали товари private label Metro, в тому числі й українського виробництва.
Разом з тим, через концепцію магазину помітно скорочено асортимент товарів короткого терміну зберігання: акцент зроблений на продукцію, яку можна зберігати довго.
Також змінена цінова політика: щоб стимулювати клієнтів купувати більше, оптові ціни починаються від трьох одиниць будь-якого артикулу.

Економіка

Ринок Японії поновив дозвід та відчинив свої двері для експорту молочної продукції з України.
Про це повідомив Надзвичайний і Повноважений Посол України у Японії Сергій Корсунський.
«Поновлено доступ на ринок Японії молочної продукції з України. Ще одні двері відкриті. Ласкаво просимо!», – написав пан Посол.
Читайте також: Чому варто підтримати #ШоТам: наша сила – у розмаїтті
Нагадаємо, у лютому Україна також отримала змогу експортувати молоко до Лівану.
Як ми повідомляли раніше, молокопереробне підприємство Полтавщини вийшло на ринок Молдови.
Головне фото: costalestenews.com.br.
Економіка

У Туреччині в Анкарі презентували снігоболотоход SHERP українського виробництва, що розробляли упродовж 20 років та який не має аналогів у світі.
Про це пише Укрінформ.
«Приємно представляти цей високотехнологічний продукт, який свідчить про розвиток науки, інженерної, дослідницької, конструкторської думки в Україні. Туреччина – це надзвичайно важлива країна регіону, вона також може розглядатися як держава, де можна здійснювати збірку цих автомобілів, виходити з турецькими партнерами на треті ринки», – сказав Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

За оцінкою розробників, Туреччина є дуже перспективним ринком для експорту всюдиходів та вихід на ринки третіх країн.
Читайте також: Хендлерка та скелелаз. Найцікавіші рекорди українських пенсіонерів за 2020 рік

«Ми впевнені, що наші всюдиходи користуватимуться попитом серед рятувальних служб, служб обслуговування аеропортів, компаній, які обслуговують лінії електропередачі, трубопроводи. Розглядаємо в перспективі Туреччину як хаб для виходу на ринок Близького Сходу та суміжних держав», – розповів представник компанії SHERP, відповідальний за продажі в Азійському регіоні, Олексій Опанасенко.
Снігоболотохід SHERP було розроблено та виготовлено в Україні, цей процес тривав 20 років. Нині компанія SHERP продає всюдиходи на всі континенти, оскільки аналогів за тактико-технічними характеристиками у світі немає. Всюдихід має кілька модифікацій. Представлена в Анкарі модель SHERP N1200 має вантажопідйомність 1200 кг, максимальну швидкість по суші – 40 км/год, по волі – 6 км/год., максимальний кут підйому – 35 градусів, дорожній просвіт – 1 метр, паливна автономність – 65 год., витрата палива – 5 л/год.
Нагадаємо, всюдихід українського виробництва протестували в умовах міста.
Усі фото: ukrinform.ua.
Економіка

Український стартап з виробництва електровелосипедів Delfast зібрав на краудфандинговій платформі Fundable $3,4 млн від інвесторів з усієї України.
Про це пише AIN.UA з посиланням на представників стартапу.
Зазначається, що початкова мета була $3 млн, а Delfast привернув на $400 000 більше.
Читайте також: П’ять українських виробників електросамокатів та електровелосипедів
За інформацією, інвестиції підуть на будівництво центру розробки електробайків в Україні та поліпшення бізнес-процесів. Як пояснили в компанії, збільшення виробництва потрібні Delfast для виконання великих замовлень для B2B-клієнтів, а також розвитку продажів через eBay і Amazon.
Про стартап
Стартап Delfast був запущений в 2014 році Данилом Тонкопієм і Сергієм Денисенком як сервіс екологічної доставки. З 2017 року Delfast займається електровелосипедами. На сьогодні електровелосипеди Delfast можуть проїхати понад 500 км на одному заряді без допомоги педалей.
Читайте також: Український стартап презентував новий електробайк: який він і скільки коштує
Нагадаємо, поліція Мексики пересіла на електробайки українського виробництва.
Як ми повідомляли раніше, у жовтні 2020 року компанія представила триколісний електровелосипед.
Головне фото: ain.ua.