Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

NewСхід

Оприлюднили тізер фільму режисера з Донецька «Поїзд «Київ-Війна»

Опубліковано

У мережі опублікували тізер документального фільму «Поїзд «Київ-Війна», який знімали прямо у вагонах та на зупинках потяга за маршрутом Київ-Костянтинівка. 

Презентація кінострічки від режисера із Донецька Корнія Грицюка відбулась у Харкові, повідомляє інформагентство “Вчасно”.

«Нам дуже приємно, що люди хотіли побачити фільм. Попереду ще кропіткий монтаж великої кількості цікавого та змістовного матеріалу і довга робота зі звуком, та ми впевнені, що ця праця не буде даремною. Ми почули відгуки, емоції, поради і дуже вдячні за цей необхідний для нас фідбек», — зазначив режисер фільму.

 

Читайте також: На Київщині знімають фільм про адаптацію демобілізованих бійців

Герої – пасажири поїзда

Героями фільму є безпосередні пасажири поїзда «Київ-Костянтинівка». Серед них — військовослужбовці, волонтери, жителі окупованих територій, звичайні мешканці підконтрольних українському уряду територій. Деякі герої самі знаходили авторів стрічки, щоб висловитися та розповісти свою історію, яка трапилася в цьому потязі.

«Лише 12,5 годин розділяють мирний Київ та Костянтинівку — невелике промислове місто на сході країни, відразу за яким починається фронт. Цей час у поїзді пліч-о-пліч проводять люди з різними характерами, соціальним статусом, політичними поглядами та переконаннями. Вони спілкуються, сперечаються, навіть сваряться, але говорять і їдуть в одному напрямку. І всі вони прагнуть дістатися миру. Цей фільм — голос людей, пошук діалогу і шлях до спільного майбутнього, де кожен голос буде почуто», — йдеться в описі фільму.