Новини, якi надихають!
Пiдтримати
Звяжіться з нами

Суспільство

Оголосили конкурс ґрантів для підтримки людей у складних життєвих обставинах

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Львівська освітня фундація оголосила конкурс міні-ґрантів  «SoupKitchen – Благодійна кухня» для підтримки людей у складних життєвих обставинах. Дедлайн – 15 травня 2020 року.

Про це пише портал Гурт.

Про грант

Конкурс міні-грантів Супкітчен – це програма підтримки людей у складних життєвих обставинах через локальних партнерів за допомогою надання продуктових пакетів та послуг благодійної кухні. 

Пропонують фінансування та навчання для локальних ініціатив які хочуть розпочати підтримку людей у складних життєвих обставинах (далі – СЖО). В рамках конкурсу, організації подають опис проєкту, який вони планують розпочати: роздача продуктових пакетів або створення благодійної кухні. Проєкт повинен розпочатися після оголошення конкурсу та тривати не більше як 3 місяці.

Читайте також: Допомагають медикам та шиють маски. 6 мотивуючих історій, про те як фешн-бізнес адаптувався до карантину

Кого шукають

Шукають партнерів:

 • у селах та маленьких містах – від 10 тис. до 30 тис. населення,
 • які готові долучити волонтерську підтримку,
 • мають зареєстровану громадську неприбуткову організацію (громадську, благодійну, релігійну) та рахунок у банку,
 • мають бачення як розвинути проєкт у довгостроковій перспективі. План яким чином після завершення проєкту SoupKitchen підтримувати осіб у СЖО.

Умови участі

Щоб взяти участь у конкурсі:

 1. Сформуйте команду організаторів проєкту, яка включатиме активних представників громади, волонтерів.
 2. Визначте категорію людей, яка перебуває у складних життєвих обставинах та обґрунтуйте ідею соціального проєктув громаді. Обов’язково опишіть яким чином ваш проєкт залучить до участі вразливу категорію населення (сім’ї в кризі та / або дітей-сиріт та дітей в складних життєвих обставинах, безпритульних тощо);
 3. Розробіть план дій як ви плануєте організувати приготування їжі або закупівлю збір продуктів. 
 4. Сформуйте бюджет відповідно до плану дій..
 5. Якісно опишіть свою ідею та заповніть аплікаційну форму до 15 травня (23:59) й надішліть її на пошту volunteerproject.lef@gmail.com із позначкою “На конкурс Soup Kitchen”.Посилання на аплікаційну форму – https://bit.ly/SK-application

Терміни

Важливі дати програми:

 • 24 квітня – 15 травня – прийом заявок на участь у конкурсі;
 • 15 травня – 19 травня  – відбір команд-переможців конкурсу;
 • 20 травня – оголошення переможців конкурсу
 • 21-23 травня – короткі онлайн семінари на теми “Локальний фандрайзинг”, “Залучення стейкхолдерів”, “Комунікація” та “Волонтерство”
 • 10 червня – 10 вересня – реалізація проектів;
 • 10 вересня – 20 вересня – звітування результатів впровадження проєкту.

Фінансування

Максимальний розмір ґранту становить 25 000 грн. Проте, організатори очікують, що ви також долучитеся фінансово до проєкту та покриєте 20% від загального бюджету.

Грантові заявки в яких купівля інвентарю для організації проєкту перевищує 30% від загального бюджету – підтримані не будуть.

Важливо!Кошти ґранту не можуть бути використані на:

 • заробітні плати команди організаторів;
 • подарунки учасникам заходів.

Не можуть подавати аплікаційні форми на конкурс: політичні організації та державні організації.

Контакти

Контакти координаторки програми Марії Тищенко: volunteerproject.lef@gmail.com, +380 98 744 99 25.

Читайте такожЗакинуті атомні електростанції України, які можуть стати крутими артоб’єктами

Нагадаємо, в Україні оголосили грант на виявлення зловживань щодо довкілля.

Як ми повідомляли раніше, в Україні оголосили набір в освітній грантовий проєкт.

Також в Україні проведуть консультації, як ефективно взаємодіяти з волонтерами.

Головне фото: phm.gov.ua.

Підтримай ШоТам

Суспільство

У Дніпрі з’явився мурал із QR-кодом (ФОТО)

Опубліковано

Підтримай ШоТам

У Дніпрі з’явився надзвичайно красивий мурал, що символізує сімейні цінності, пише «Наше Місто».

Фреска з’явилася на проспекті Пушкіна між музичною та загальноосвітньою школами. Задум реалізували в рамках соціального проекту для дитячого благодійного фонду «Мама плюс Я». Автор мурала Олексій Бутенко.

Головна мета – привернути увагу суспільства до проблеми сирітства в країні. Адже завдяки повній сім’ї діти можуть у повному обсязі отримати необхідні знання про світ, власну значущість та повністю розкрити свої таланти.

Ескіз художник вигадав сам. У центрі композиції є діти. За задумом художника, вони уособлюють суспільство. Праворуч і ліворуч зображено два можливі варіанти його розвитку — з батьками і без них. Також у середині малюнка розташований QR-код, завдяки якому кожен охочий зможе легко підтримати благодійний проект.

Читайте такожЯк шахтар став художником, чиї мурали підкорили столицю (ВІДЕО)

Роботу заздалегідь узгодили із компанією «Дніпрогаз» — вони підготували стіни будівлі газорозподільного пункту перед нанесенням малюнка.

Нагадаємо, на Хмельниччині біля легендарної Бакоти відкрили музей з унікальним муралом.

Як ми повідомляли раніше, у прифронтовій Авдіївці з’явився мурал українки в етнічному вбранні.

Фото: nashemisto.dp.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Суспільство

В Івано-Франківську з’явиться перший приватний пологовий будинок

Опубліковано

Підтримай ШоТам

У Франківську побудують перший приватний пологовий будинок. За дозвіл на розробку плану території проголосували місцеві депутати.

Відео засідання можна переглянути за посиланням.

Як пише kurs.if.ua, очікується будівництво давно очікуваного сучасного Центру матері та дитини з пологовим будинком. Заклад отримає наймодерніше обладнання, про яке багато фахівців в Україні лише мріють.

Одна із найбільших міжнародних консалтингових компаній EY провела аналіз ринку. Результати дослідження показали потенціал для розвитку приватних закладів міста, що здатні надати повний комплекс послуг – від планування вагітності до постпологового догляду матерів і новонароджених.

Про пологовий центр

Сучасний Центр матері та дитини з пологовим будинком – це не просто важливий об’єкт соціальної інфраструктури. Комфортних умов хочуть не лише пацієнти, а й лікарі. Кожен спеціаліст екстракласу прагне працювати із найсучаснішим обладнанням. Саме тому технічному оснащенню нового центру приділяється особлива увага.

На першому етапі проєкту в новому медичному центрі запрацюють:

 • діагностичний центр з лабораторією та обладнанням для МРТ, КТ, рентгенографії, мамографії, гастро- та колоноскопії, УЗД;
 • пологовий будинок з сімейними палатами, де разом із породіллями зможуть постійно перебувати близькі та родичі;
 • хірургічне відділення, обладнане для найскладніших операцій з індивідуальними палатами готельного типу;
 • служба екстреного реагування, що передбачатиме виїзд мобільних бригад лікарів для надання невідкладної медичної допомоги або транспортування пацієнтів до лікувального закладу.

Проєкт передбачає дбайливий сервіс та створення затишних умов перебування не в лікарняній атмосфері, а радше в умовах комфортного готелю. Завдяки продуманим просторам для дозвілля, розваг і спілкування, увазі та опіці персоналу відвідувачі центру почуватимуть себе гостями, а не пацієнтами. Для цього буде створено також комплексну супутню інфраструктуру.

Читайте такожШукає добро на війні. Як радянський дисидент Анатолій Лютюк почав волонтерити на Донбасі, та до чого тут казки

На другому етапі проєкту планується будівництво стаціонару для лікування дітей та дорослих.

Високий рівень медичних послуг та сервісу, безумовно, привабить пацієнтів з інших регіонів країни. Франківськ матиме шанс стати одним із центрів медичного туризму. Подібні прецеденти є в Україні, Ізраїлі, Туреччині та інших країнах.

Інвестиції у новий Центр матері та дитини залучила компанія «Інвест-Актив» (м. Київ), яка управляє інвестиційними фондами. Комплексний супровід проєкту здійснює відома юридична компанія MORIS. Місце будівництва – район дитячого розважального центру «Чубі Бум» на Південному бульварі.

Нагадаємо, львівські військові медики отримали новий реанімобіль.

Фото: kurs.if.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Суспільство

Львівські військові медики отримали новий реанімобіль

Опубліковано

Підтримай ШоТам

Новий реанімобіль Citroën Jumper зі спеціальним медичним обладнанням отримали військові медики у Львові.

Про це пише АрміяІнформ.

В реанімобілі є все необхідне для транспортування хворих у важкому стані. Реанімобіль оснащений апаратом штучної вентиляції легенів, обладнанням для виконання реанімаційних заходів, інфузоматом для програмування дозування розчинів для ін’єкцій.

Тут є діагностичні пристрої, що виводять на монітори всю інформацію про життєві показники пацієнта. Також у комплектацію реанімобіля входять сучасні ноші для перенесення хворих та екіпірування для медиків лікарсько-сестринської бригади.

Наразі лікарі, медичні сестри й водії ознайомлюються з роботою обладнання, укомплектовують автомобіль усіма необхідними наборами медикаментів, проводять тренування на борту.

Уже незабаром новий реанімобіль «стане до строю» — екіпажі почнуть використовувати його для транспортування хворих у важкому стані. Це вже шостий реанімобіль у складі Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. В автопарку центру є відносно нові реанімобілі, а є й такі, що вже практично вичерпали свій ресурс. Тож нове надходження поліпшить транспортні та матеріально-технічні спроможності військових медиків західного регіону.

Читайте такожШукає добро на війні. Як радянський дисидент Анатолій Лютюк почав волонтерити на Донбасі, та до чого тут казки

Військові медики кажуть, що львів’яни часто можуть бачити реанімобілі в роботі на вулицях міста під час транспортування поранених з аеропорту до ВМКЦ Західного регіону.

Читайте такожЯк на Харківщині активістка перетворила колгоспний готель на лікарню (ВІДЕО)

Від початку цього року лікарсько-сестринські бригади ВМКЦ здійснили понад 150 виїздів та евакуацій. Нещодавно, 17 листопада, вони брали участь у заходах з аеромедичної евакуації й доставили з аеропорту до центру чотирьох військовослужбовців із травмами й пораненнями, серед яких один перебував у стані коми.

Нагадаємо, Хмельницька дитяча лікарня отримала сучасний реанімобіль вартістю 4,5 млн грн.

Як ми повідомляли раніше, на Київщині облаштували нову операційну залу та протишокову палату.

Фото: armyinform.com.ua.

Підтримай ШоТам

Читати далі

Шопочитати

Суспільство16 години тому

Шукає добро на війні. Як радянський дисидент Анатолій Лютюк почав волонтерити на Донбасі, та до чого тут казки

Дисидент та художник Анатолій Лютюк переїхав до Естонії понад 40 років тому. Після боротьби з...

Суспільство3 дні тому

«Нас вважали диваками, а ми хотіли свободи». Історія родинної екоферми «Лиманська коза» на Херсонщині

Залишити місто та створити екоферму з виробництвом сиру – це не було планом, але стало...

Спорт4 дні тому

«Перш за все, я спортсмен». Як двірник із Херсона у 49 років став чемпіоном світу з джиу-джитсу

Двірник став чемпіоном світу. Або ж чемпіон світу працює двірником? Це історія про 49-річного херсонця,...

Суспільство5 днів тому

Врятувати 1909 пляшок. Як на Закарпатті артисти створили Lay Bottle – майстерню посуду з використаних пляшок

Закарпатські артисти Василь Полажинець та  Вероніка Вітерець створили власну майстерню посуду з використаних пляшок. Тепер...

Суспільство6 днів тому

«Довелося обирати: робота чи Майдан». Історії людей, які після революції залишилися у волонтерстві

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цей день присвячений початку одразу двох...